Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncicak.as
6. črc 2011

@maxi.smile Heled, já manžovi taky řekla, že nevim, kdy mám ovulku, že je možné, že ji taky třeba mám 25DC tak jestli přežije tenhle i příští týden sexuálních hrátek....prej přežije a rád 😀 😀 😀 😀 Prej to nesmíme zanedbat 😀 😀 😀

maxi.smile
6. črc 2011

@moncicak.as manžel je evidentně správňák a umí Tě podpořit ve chvíli, kdy je to třeba 😀 😀 😀 😀 😀 Závidím Ti, že ho máš doma ☹ Já už to nemůžu vydržet, hrozně mi je po něm smutno...takovýhle snažení je na prd..si myslím, že se nám to nepovede do té doby, než budu zase v Praze (tak září, říjen)..sice to stačí (stihli by jsme do 2 let Terezky), ale já chci hned!!!!Prostě klasika, beran...chci a chci a chci a hned a hned...už se chci kutálet a tentokrát přes zimu a na jaře mít píďalku a v létě být už fit a šik do plavek 😀 Jo, naplánovaný to mám 😀 Včera jsem od jedné hodné paní ve vesnici dostala 4 obr balíky sacích podložek, tak jsem to zhodnotila, že už je pro Terez nepotřebuju a že si je už nechám pro druhé 😀

marcelkap
6. črc 2011

Holky, s aktualizací tabulky dělám co můžu, ale doufám, že je pochopitelný, že od rána do večera nesedim jen u koníka a nečtu všechny příspěvky. Proto opakovaně prosím, abyste mi všechny změny psaly do IP. Teď jsem tu četla, že jsou tu 4 těhulky, tak myslim, že aktualizace neni až tak pozadu, když tam jsou 3 😒

moncicak.as
6. črc 2011

@maxi.smile Třeba to vyjde, však stačí jen správně načasovat... 🙂 To se to lehce píše, co? 😀 😀 😀 Ty jo, ted má 11. manža 24. narozky, vůbec nevim, co mu dát... 😒

maxi.smile
6. črc 2011

@moncicak.as já k posledním narozkám dala manželovi poukaz na pobyt v Českém Krumlově..byl to otevřený poukaz, takže ne na konkrétní datum, luxusní nadstandartní apartmán v historickém centru Krumlova, náhera!!!Sauna a snídaně v ceně. Bylo to na 2 noci/3 dny, my dva + mimčo zdarma (měli krásnou postýlku s peřinkama) a celkem za vše 1.900,- Kč z 6tis. (na www.slevomat.cz) ..můžete takhle někam vyrazit na tři dny a to se hned bude líp zadělávat 😉

maxi.smile
6. črc 2011

@marcelkap jsi šikula!!!!

amallie
6. črc 2011

@jinka09 tak to je zatim jen trikrat, ne? 😀 😀 😀 to chce jeste hoooodne pokracovat 😉

moncicak.as
6. črc 2011

@maxi.smile Díky moc, budu to sledovat 😉

jessulka
6. črc 2011

@moncicak.as Ahojik,mam malou prosbicku,jak se pozna,kolikaty DC jsi? Ovulka by mela byt 12DC,ze? Mne to skoncilo minulou stredu a jelikoz nevim,kdy mam ovulku,tak presne nevim,kdy ji ocekavat a kdy se snazit. My se tedy od ctvrtka snazime denne,nebo obden. Tak snad to zabere. Take by mne zajimalo,zda na plod ma vliv studena voda. Dnes v tom parnu jsem se koupala v 20stupnich a trosku mne poboliva v podbrisku. I kdyz to pobolivani uz sleduji tak 3 dny,tak si furt rikam,jestli uz jsme treba nezasadili.

moncicak.as
6. črc 2011

@jessulka Ahojky, já počítám 1DC jako první den menstruace (krvácení, ne špinění před menzes). Takže 5DC mi skončila menzes a klasicky jen přičítáš...🙂 Studená voda určo neublíží, spíš se neodporučují vařící koupele, což je pro mě hrozný, ale tak dávám si teplé, ne vařící. Pokud nevíš, kdy máš ovulku, tak je lepší, pokud to jde a máte chut se prostě snažit třeba obden, nebo si měřit bazální teplotu a zjistit, kdy ovuluješ, nebo nakoupit tunu ovu testů...já právě taky nevim, kdy mám ovu, tak se od cca. 7DC do cca. 25DC budeme snažit obden 🙂 Jinak ovulku má někdo třeba 10DC, a někdo třeba až 20DC, to je různý🙂

yesu
6. črc 2011

holky koukam,ze tu hromadne merite teplotu...muzete mi rict jak podle ni poznam ovu?

moncicak.as
6. črc 2011

@yesu Měřim první měsíc, tak tomu ještě moc nerozumim, ale mám pocit, že v době před a v ovu je teplota nízko a po ovu vyskočí vysoko (relativně) a tam se drží až do MS...snad to píšu dobře 🙂

jessulka
6. črc 2011

@moncicak.as Mockrat dekuji,jsi zlaticko. Ale normalne by to melo byt 12DC,ze? To by melo vychazet na dnesek. Tak aspon nejake uklidneni pro mou dusi. Zitra asi skocim do lekarny pro tu tunu testu 🙂 A co u vas,stale se snazite obden?

philipa
6. črc 2011

Tak MS dorazila 😒 Jsem 1DC,ale takhle dlouhý ckylus,to lámu u sebe rekordy. Tento měsíc jsme to tak trochu flákali,takže naděje byla opravdu malá...Takže tentokrát už plnou parou vpřed 😀

miselinka2
6. črc 2011

holky přeju vám aby se vám take brzo zadařilo🙂 a vy měly vysněn //

moncicak.as
6. črc 2011

@jessulka Jj, obyčejně je ovulka mezi 12. - 16.DC, takže já jsem dnes taky 12.DC, takže dneska je v plánu sexík 🙂 🙂 Jiank jedeme klasicky obden 😉 Teda, pokud je chuť, samozřejmě 🙂

philipa
6. črc 2011

Jinak všem uspěšným // velká gratulace a ostatním hodně elánu a štestíčka do dalšího snažení!
@moncicak.as teda vy máte výdrž,no jak píšu se budeme muset také polepšit 😀

jessulka
6. črc 2011

@moncicak.as Tak to je uzasny,ze to mame nastejno. Ja myslim,ze ta chut je,kdyz jdeme za stejnym cilem 🙂 Popijim kontryhelovy cajik,namky namky.

moncicak.as
6. črc 2011

@jessulka Já brusinkový Frisco, mnam, mnam, a manža běžel do Tesca pro další 😀 😀 😀 Jj, je pravda, že moje normální frekvence je tak 2 x za týden, ale jak chce člověk mimi, tak ta chut nějak automaticky stoupne, podvědomá touha po ,,oplodnění" 😀 😀 😀

moncicak.as
6. črc 2011

@philipa No jo, uvidíme, zda nám k něčemu ta naše snaha bude 😀 😀 Jak neuvidim koncem měsíce na testu //, tak častěji to fakt už nedám 😀 😀 😀 😀

jinka09
6. črc 2011

tak to se holky budu snažit ještě víc🙂, teda spíš déle, alespoň 20DC, mě to vadit nebeude a manža bude mít vyloženě radost🙂
já jsem si dala sklenku bílého🙂

miselinka2
6. črc 2011

jo jo dočíst se dokonce je jak seriál na pokračování 🙂 ale sem ráda že tahle stránka je .. člověk má inspiraci a i zkušenosti od jiných posbírá ..

yesu
6. črc 2011

@moncicak.as děkuju moc, příští měsíc to taky zkusím a uvidíme co vypátrám 🙂

moncaka
autor
6. črc 2011

Ahojky, holky, gratuluji, kdo má, k // a držím pěsti, aby vše dopadlo a ostatní šup šup, ať můžu gratulovat dál a dál. Nemám sílu vše dočítat, šli jsme dneska pěší túru, takže mám v nohách 30 km a padám, tak říkajíc, na hubu, takže dobrou!!!!

maxi.smile
6. črc 2011

@moncaka v tomhle vedru? No to pocem...Jste měli jet někam na koupák...tak dobrou 😉

moncicak.as
6. črc 2011

@maxi.smile Já bych jela hned na koupák, ale manža maká až do pátku všechna odpoledne 😒 Tak tvrdneme na hřišti 🙂 Nemáte nějakou inspiraci kam tu razit?

amallie
6. črc 2011

@moncicak.as a kde je "tu"? 😀

maxi.smile
6. črc 2011

@moncicak.as co nějakej bazén? S malou jsem jezdila do Vysočan, hotel Step, pěkný i pro děti..sice kryté...nebo pak Žluté Lázně, ale tomu nefandím hlava na hlavě i v dětském bazénku...

ameliejulliette
6. črc 2011

@moncicak.as Jak moc "tu" máš na mysli? A myslíš přímo koupák? Já mám zkušenosti v Praze jenom s Petynkou a Stírkou, Stírka celkem dobrý. U nás je na Barrandově aquapark a tam není moc venkovní plocha, takže to je opruz. Do Podolí by mě ani dvěma voly nedostali 😀 Já bych taky na koupák ráda vyrazila, ale s prckem to asi hned tak nepůjde 😀 Až se vyzdraví, razíme do aquaparku a vyráchám ho aspoň v brouzdálku a ve vířivce 😉

ameliejulliette
6. črc 2011

Holky já chci zítra celý den marně čekat na ms a pak to nevydržet a honem někam zajet pro test a pak najít // 😀 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru