• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

9. ledna 2012 
@ameliejulliette ještě že ji nemůže ten tvůj chlap udělat sám doma :D jinak bys taky nikam nešla :grinning:
9. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette ty jo takhke špekulovat co si jít v sobotu dopol.koupit do lékarny,to jste mě pobavily :grinning: Tak doufám,že tvá mise nebude prozrazena a testík ukáže krásné //
9. črc 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, manžel mi pochválil dort, mám ho prý moc hezký a že už se těší, až si večer dá..... :grinning: Mě z těch chlapů fakt trefí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Takže snažení už asi fakt začne :grinning: :grinning:
9. črc 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ameliejulliette Držím pěsti, aby se na testíku ukázalo nač tady všichni čekáme či budeme čekat, tedy // ;)
9. črc 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Ti říkám, ty jejich PMS nálady :grinning: :grinning: :grinning: Super, tak hurá na to (na dort i snažení:slight_smile: :grinning:
9. črc 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as to teprve zažije mou náladu za měsíc, protože 7 let mě držela v klidu HA, ale teď teprve pozná, jaké jsou moje nálady....to ho trefí taky :grinning: :grinning:
9. črc 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Tak vidíš :wink:
@amj @philipa A to tam málem pro tu šťávu zajel on :grinning: No ale zázrak se tento měsíc ještě nekoná, testík byl přísný a ukázal jen jednu čárku (i po vyndání z koše :grinning: )
9. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ameliejulliette no, ještě, že tak, dělat na oslavě, jako že je všechno vlastně perfektní, by mi asi moc nešlo :slight_smile: :slight_smile:

Jinak s tím košem je to legrační, ač situace teda není, ale určitě se brzy zadaří!!
9. črc 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette :( tak zas příště budu držet palečky....
9. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Tak zase nanovo jako mi... :wink: Kdy ti vychází ovulka? Mě okolo 18-20 - budeme jako králíci, protože to se má zrovna můj vracet ze služebky..... :grinning: Tak budeme dohánět....to bude zralé semínko.... :grinning:

Jinak s tím testem jsi mě pobavila.....já to mám to samé - jak trdlo jsem se byla ještě druhý den pro jistotu dívat, ale byl čistý jak slovo boží....
9. črc 2011 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette tak ted aby ještě manžel ten testík v koši nenašel .To by mu možná trklo proč jsi tak nutně musela do lékárny :wink:
9. črc 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, užívám si krásný víkend, asi po 2 měsících máme volný víkend, je to neuvěřitelné - žádná akce, oslava, svatba, výlet, . . . . prostě volno:slight_smile:. Doufám, že zítra bude stejně krásně jako dnes:slight_smile:
9. črc 2011 ve 20:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@philipa Já jsem mu to na sebe samozřejmě práskla, protože mě prudil kvůli těm aftům, že jím málo vitamínů a furt něco, že nebude pít ze stejné skleničky a tak :grinning: :grinning: :grinning:
@amj Děkuju.
@kvetinka6 Tak já nakonec asi nevím, asi ještě cyklus po porodu nenajel tak, jak by měl, v pondělí budu volat na gynekologii pro jistotu... Jinak ovulku jsem předtím mívala 14-16 DC, ale u nás je to tak, že jsme rádi, když se vzmůžem párkrát, žádné králíkovaní, rychle a tiše :grinning: (drobek spinká u nás v ložnici, chodíme k němu do pokojíčku, ale je mezi tím jen sádrokarton :grinning: a on má lehké spaní :grinning: )
9. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette no tak to teda nemáte jednoduché:frowning2:, ale určitě se brzy zadaří!! Třeba to ještě není ztracené, zkus se testnout za pár dnů:slight_smile:
9. črc 2011 ve 21:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jinka09 No tak někdo při kojení nemá ms vůbec... A za pár dnů se asi nic nezmění, já jsem měla nějaký 16 DC pokles mlíčka a to musela být ovulace, takže jsem už strašně daleko od ovulace, to už by bylo něco vidět, kdyby to bylo :wink: A děkuju za povzbuzení, já z toho nejsem moc špatná, prostě vím, že to v pravý čas vyjde :wink:
9. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette jasně, to je správný přístup!! Já tomu také věřím, že v pravý čas to příjde:slight_smile:
9. črc 2011 ve 21:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko, holky, přeji vám příjemnou neděli plnou sluníčka. V noci tady byla šílená bouřka, ale oslava se do té doby naštěstí stihla :slight_smile: No a i to snažení už bylo zahájeno :sweat_smile:
10. črc 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka No vidíš - tak se přece jen nakonec umoudřil :wink: - já budu teď slaměná vdova, takže zítra budu stříhat 10denní metr......snad do té doby ovulka nepřijde a počká až na manželův příjezd.....
10. črc 2011 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka6 no naštěstí, nesnáším totiž tichou domácnost :slight_smile: To se radši 100x pohádám :grinning:
Uvidíš, že to klapne a ovulka příjde v pravý čas ;)
10. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zdravím vás po dovče. Byla jsem celý týden na letní škole, se svým dálkovým studiem, kde jsme si zkoušeli nejrůznější praktické věci, nutné k našemu oboru. Bylo to super.
Koukám, že vás tu pár s // přibylo, tak moc gratuluju :slight_smile: . U nás snaženíčko kvůli mojí dovče proběhlo 13 a pak až 19 DC, tak mám pocit, že jsme ovulku nestihli, ale nevadí příští měsíc to s intenzitou doženeme :slight_smile: .
10. črc 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@svija ahoj, je fajn, že sis dovolenku užila.
A jak píšeš, další měsíc znovu a s větší přesností, někdy to holt časově prostě nemá šanci vyjít :slight_smile: Tak hodně štěstíčka!!
10. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nefér, že má člověk "šanci" jen 2dny v měsíci.......a i tak to nemusí vyjít.......proto je to ale pak takový zázrak když se to podaří..... :sweat_smile:
10. črc 2011 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jakpak si užíváte neděli? :slight_smile: To je děs, to čekání...nejdřív čekat na MS, pak na OVU a pak čekat jestli se zadařilo...já už jsem strašně netrpělivá... :grinning: jsem dnes 7DPO, tak ještě tak týden a uvidím, jestli se zadařilo...Koukala jsem, že asi 1/6 z nás už jsou úspěšně těhu...tak přeju ať vše dobře dopadne :slight_smile: pošlete nám sem nějaké těhu bacilky!
10. črc 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zr.ska já užívám neděli u dvd, po včerejšku jsem jakási zmlácená a není mi vůbec dobře, točí se mi hlava, bolí mě břicho, no děs!! :frowning2: teď si vařím špagety, tak do sebe snad něco narvu :frowning2:

Taky jsem se dívala, že se tady majitelky // rozrostly :slight_smile: Akorát o nich není ani vidu ani slechu, jak se daří a co a jak....
10. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncaka Jj, nedělní probuzení bývají hodně těžký :grinning: Nebo na tebe něco leze? Tak ať je hlavně brzy lépe :wink: dala jsi mi typ na oběd...rychlovka a dobrota, tak si nech chutnat :slight_smile: My už od minulého týdne koukáme postupně na všechny díly Harryho Pottera, aby jsme mohli jít na ten poslední díl do kina příští týden...Už jsem je teda viděla, ale drahá polovička ještě ne :grinning:
10. črc 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zr.ska no, mám to asi všechno po vysazení HA, protože včera jsem měla jen trochu vína, takže z toho to být nemůže...já tušila, že po vysazení HA budu mít takové trable, po sedmi letech se mi vrátilo všechno, s tím jsem před tím tak moc bojovala....:frowning2: :frowning2:

Já jdu teď připravit rajčatovou omáčku, doufám, že se mi podaří :slight_smile:

Já Harryho Pottera nikdys neviděla a zatím to teda nemám ani v plánu, tohle mě jaksi nechytlo......ale koho jo, proč ne. Takže máte o zábavu postaráno :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... Taky hlasim navrat z vikendu u nasich na chate.... :wink: sice pohodicka,alejsem nejaka strasne unavena... Jdu si udelat kavu se zmrzkou a sednout ven s knizkou...
Jinak u nas nic noveho,snazeni obden,ale necitim zadne zmeny na sobe co by hlasili ovulku... :frowning2:
10. črc 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zr.ska ja jdu na Harryho 20. do IMaxu,se tesiiiiim :wink:))) ale vic se tesim na listopad na Twilight... Po precteni knizek to mijujuuuuu :wink:)))
10. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka87 To já taky miluju Twilight! :slight_smile: A teď jak koukam s odstupem času na Harryho, tak jsem si teprve uvědomila, že Edward hraje i v Harry Potterovi :grinning: Ty knížky jsou strašně dobře napsaný... :wink:
@moncaka Já jsem vysadila HA na začátku června, a první MS byla hooodně bolestivá a na druhou teď čekám ( nečekám :wink: ) Jinak se mi taky strašně zhoršila pleť...posledních pár let jsem jí měla krásnou jak miminko a teď už se začínají objevovat pupínky :frowning2: Co se dá dělat...
10. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,hlásím se z dovolené,nakonec jsme se v pondělí splašili a jeli,MS přišla 6.-už 4.měsíc po sobě,tak jsu ráda,takže jusu dnes 5.DC
jinak nedočítám,je toho hodně,je nějaká nová těhulka?
10. črc 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek