Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

jessulka
18. črc 2011

@kive76 Děkuji, zkusím se tedy zeptat na Mamatest, snad ho budou mít.

amj
18. črc 2011

@jessulka tak s tou žravostí by jsme si mohly povídat. já nejím čokoládu..jako vůbec. ted jsem ji zbouchla celou 😲
@kive76 nevěš hlavu, všechno zlý je pro něco dobrý...novej měsíc snažilkování před váma!!!
já kupuju co maj, protože tady jsou ty jejich zahraniční šmejdy...takový celoplastový

jessulka
18. črc 2011

@amj 🙂 jéé, čokoládku bych si dala taky. Do práce jsem si donesla 2 banány, jeden an ránoa druhý na odpoledne. A už jsou oba ve mně 😀 Teď skočím do lékárny a po cestě si koupím nějaký oběd, abych nestrádala hlady 🙂 Pak tu mám ještě 2 jogurty, v případě nouze o jídlo. Takhle jsem se nikdy nepřejídala.

kive76
18. črc 2011

@jessulka tak to určitě budeš těhule 🙂

amj
18. črc 2011

@jessulka juj ty jedeš :DDD tak já tu čokošku.. a mam dost!!

jessulka
18. črc 2011

Holky, ráda bych se zeptala. Doporučily by jste mi prosím nějaký čaj, který se dá pít pro snažilky, ale třeba i pro těhulky? Já piji jen kontryhel od začátku MS po ovulku, ale jelikož jsem čajová (v práci piji jen čaj) tak už jsem těch černých a ovocných čajů přepitá. Tak když budu v té lékárně... Děkuji

jessulka
18. črc 2011

@kive76 No kéž by, kéž by 🙂 tfuj tfuj tfuj, ťuk ťuk ťuk 😀

ivis85
18. črc 2011

@jessulka tak já zkoušela jen kontryhelovej, tak snad ti poradí něco lékárnice 😉 jo a k tomu testu, raději ho počůrej než poplivej 😀 tfuj tfuj tfuj 😵

amallie
18. črc 2011

V dm drogerii nebo v lekarne maji cas pro tehotne, ten bych si koupila 😉 Je dobrej dokonce 😉 Leros napriklad

Ja cekam v cekarne u gyndare, je mi blbe jak pred zkouskou 😝 Uz at je to za mnou!

jessulka
18. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem zpět z města. Dneska je venku divný tlak, přišla jsem zplavená jak myš, až mi tečou čůrky po zádech. Dokonce na mne ve městě přišly mrákoty, jako bych měla omdlít, ale ustála jsem to. V lékárně jsem koupila Mammatest, dále mi byla doporučena kyselina listová a METAFOLIN 800 Femibion pro plánování těhotenství (až do konce 12. týdne těhotenství) je to bíložlutá krabička a čaj krabička Apotheke zázvorovocitrusové čaje. Až pojedu domu, tak se stavím v té DM drogerii a číhnu po tom čaji LEros, jak psala Amallie.

jessulka
18. črc 2011

@ivis85 Děkuji 🙂 počůrám a to maximálně 😀

jessulka
18. črc 2011

@amj Tak už se zase cpu. Míchaný zeleninový salát s gyrosem 😀

Dobrou chuť k obídku, všem 🙂

amj
18. črc 2011

@jessulka tak dobrou chuť :D jo, to očíhni a mrkni na cenu...já se zkusím po něčem podobným povídat i tady

kive76
18. črc 2011

@jessulka jéééé gyros bych si taky dala, už jsem ho dlouho neměla...ty mi děláš chutě 🙂 to já jsem si ted koupila štafetku ..jak jste se bavily o tý čokoládce, dostala jsem chut na sladký

jessulka
18. črc 2011

Čucim na kočárky, líbí se mi Jané, Cortina a Casualplay. A teď který je lepší 🙂

amj
18. črc 2011

@jessulka každej bude mít svý pro a proti... záleží co od toho kočárku očekáváš.. jestli jednoduchý skládání, terénní kola, nebo vyloženě městský. Mě se líbí stoke (nebo jak se to piše)

ivis85
18. črc 2011

@jessulka tak dobré zažití, já měla ribí filet plněný brokolicí a sýrem, docela mňamka a samé vitamíny 😉 ale gyros bych si taky nechala líbit 😀 stojí mi tu horká čokoláda a pořád bych něco zobala, jsem teoreticky 3-4 DPO, teď budu netrpělivá a budu se pozorovat 😀 pokud Ms přijde, tak další snažení vychází přesně na víkend, kdy máme krátkou dovču na Šumavě 🙂 na možnost a) i b) 😵 😵 😵 se těším

ivis85
18. črc 2011

@jessulka casual se mi taky líbí, ale cenově se mi zamlouvá víc komplet x-lander, letošní kolekce už prý umí i houpat, sem někde vyčetla
@amj ten stokke je pěkný, pro mě je takovej moc hubenej 😀 víc se mi líbí ty nižšší, a Mutsy se mi líbí taky dost

jessulka
18. črc 2011

Holky, já to nám všem tak moc přeju. My si to totiž zasloužíme 😉 Už aby jsme všechny testovaly a našly tam ty // Vám všem dobrou chuť k obídku a krásné odpoledne. Začíná se to tam trochu protrhávat a dělat se teplíčko. Na ten kočárek Stoke se jdu mrknout. Máte nějaké oblíbené stránky s kočárky a doplňky pro mimča?

ivis85
18. črc 2011

dřív se mi také líbil Leviroo, ale ten má myslim gumový kolečka, já bych ráda nafukovací

jessulka
18. črc 2011

Týjo, ten Stokke je ale dost drahej. To já mám hranici do 20.000,-Kč

ivis85
18. črc 2011

@jessulka já tak 18? dle rozpočtu až se bude kupovat, ale ten x-lander mě vyhovuje v tom, že za 16. seženeš sedačku, podvozek,korbu, golfky, fusak, deštníček, snad komplet no ...

amj
18. črc 2011

jj je drahej. ale tady jsou trochu jiný ceny 😀

jessulka
18. črc 2011

@ivis85 Tak to je výhodný. Na to se také podívám. Jak říkají moje kamarádky, v hluboké korbičce vozíš mimi krátce, protože pak chce vidět ven. Chvíli sporťák a pak golfáče.

d.h.86
18. črc 2011

holky,nepozorujete se moc?když na to přijde,mám před příchozí MS vždy všechny příznaky těhu-únava,žravost,bolavé a citlivé bradavky,fakt bych se asi tak nepozorovala
jinak my máme Camarelo Q12-kočárek-komplet hluboká korba,sporťák a sedačka do 11tisíc
mě by bylo asi líto dát 20tisíc za kočárek,ale tak každý má jiný vkus a jiné finanční prostředkxy,že?ale zas za zbytek peněz se dá pokoupit mrnouskovi kde co

jessulka
18. črc 2011

My hlavně budeme potřebovat vysoký kočárek, nejraději bychom sporťák a nějakou trojkombinaci. Já i přítel jsme vysoký o mých i jeho rodičích nemluvě. Abychom pořád nemuseli ohýbat hrb.

d.h.86
18. črc 2011

tak myslím,že snad všechny kočárky mají nastavitelnou rukojet
protože já mám 155cm a manžel 187cm

jessulka
18. črc 2011

@d.h.86 Ten je také krásný 🙂 to se to prdíčkovi určitě krásně jezdí.

amj
18. črc 2011

tak já vzhledem k tomu že u prvního dítka jsem si kočárek neužila (bo jsem pracovala) tak bych si to druhý těhu a ten čas s mimi a kočárkem chtěla užít víc, protože jsem o dost přišla ☹

amallie
18. črc 2011

Taj zdravim od gyndare, jdu jak zpraskanej pes ☹ S merenim BT me div nevyhodil 😠 No a jsem objednana na folikulometrii, chjo, to zas bude na dlouho, tenhle cyklus bude zkoumat, pak mi mozna da utros, to nezabere tak clostil a mame tady vanoce 😠

Kocarek mame Teutonia, je taky drahej, ale skvelej a golfky maclaren, taky drahy, ale jeste skvelejsi 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru