Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

ivis85
18. črc 2011

@amallie zajímavej výraz 😀
@amj nabízíš hromadnou dovolenou??? 😀

amj
18. črc 2011

hromadná dovolená pro všechny 😀 😀 😀 😀

jessulka
18. črc 2011

Jééé, to by bylo perfektní 🙂 Mne stačí málo místa, jen mít kde rozhodit stan 😀

ivis85
18. črc 2011

@amallie a nějaký sport, kde by mohla být malá s tebou? in-line s kočárem (nebo sporťákem), kolo + sedačka ... zumba doma u tv 🙂 jsem s tou zumbou děsná 😀 😀 já vím

ivis85
18. črc 2011

@jessulka i mě 😀 pod stan na nějakou noc razíme s srpnu, Španělsko by bolo iné kafe 😀

jessulka
18. črc 2011

@ivis85 Také se chystáme, ale zatím nevycházelo počasí, tak to pořád odkládáme. My se chceme jet podívat na Máchovo jezero.

deyana
18. črc 2011

ahoj holky, tak já jsem dneska ko. Od včera mám doma 3 děti, 5,2,1 rok, hrůza, fakt celou noc to nejmenší řvalo, do toho ta naše, jak není zvyklá, tak se dycky lekla, takže manža choval jedno, já druhý, vůbec jsme se nevyspali. Teď jsem je dala k babičce (teda jen ty dva sourozence co jsem tu měla) a zítra jsou tady zase a zase na noc, to mě asi trefí ☹ on ten nejmenší se musí pořád nosit stylem - nesedět s ním, nestát, ale jen chodit. Takže neudělám nic, k manžovi nechce, takže pořád ho mám na rukách a ti dva starší chudáci si musí vystačit sami. Fakt nikdy 3 děti mít nebudu. A nikdy je nedám pryč na víc jak jednu noc. Naší malý budou 2 a ještě nespala bez nás, vždycky jsme ji uspali, i když jsme někam šli, tak první co, uspat malou a pak jít a vrátit se k ní. Malej je vystresovanej a pořád řve, protože skoro nezná rodiče a pořád jsou někde po hlídáních. Ale já kvůli nim teda na hubu nepadnu, to zase se tolik obětovat nebudu, moje děti to nejsou.

amj
18. črc 2011

@jessulka já říkám v hlavním městě :D ne na pláži... 😀 😀

jessulka
18. črc 2011

@amj No nevadíííí 🙂 Od hlavního města blíž na pláž, než my z ČR k moři 😀

amallie
18. črc 2011

@amj madrid mam rada moc 😉 ja jsem stravila hodne casu v Palma de Mallorca a dost jsem si projezdila Andalucii, Madrid jsem byla jenom parkrat, ale libil se, prijedu urco, ale letos uz ne ☹ Kde tam presne? Ja jsem letuska, tak pred MD jsem tam byvala i casto, no, bejvavalo

jessulka
18. črc 2011

@deyana Ou, tak to teda nezávidím. Já děti miluju, ale co je moc, to je příliš. Můj partner má 6 letého brášku a ten si ještě ani neumí utřit zadek, natož nakrájet jídlo nožem a jíst příborem (vidlička a nůž). Já z toho vždycky rostu, když vidím, jak kolem něj všichni skákají. On jen zavolá "Utřít" a někdo se zvedne a jde mu otřít zadek. Nezačne jíst, dokud mu to někdo nenakrájí. Má jít v září do školy a nikdo se ho to nesnaží naučit. Já vždycky vypěním a pustím se do něj, že je línej jako prase. Někdy je ta výchova některých rodičů fakt síla.

amallie
18. črc 2011

@ivis85 na in linech jezdim, ale jako powerplate a vacushape je sport slusnej, ne? 😀

ivis85
18. črc 2011

@jessulka u nás je to daný, dostala jsem k narozkám poukaz na nějakou biofarmu u Sušice, takže tam + plzeň zoo a okolí
@deyana tak to by mě kleplo, u nás teď měla mamka dvě 5tiletý a (synovec a bratrancovo malá) + roční neteř, tak jsme se o ně střídali, vyblbli se u bazénu, ale ty 2 už se zabaví sami - trénink musí být (3 děti bych nezvládla!!!i ze 2 mám obavu - snad mě osud nebude chtít školit třeba dvojčaty 😅 )

amallie
18. črc 2011

@deyana ci jsou to deti?

jessulka
18. črc 2011

Jéé dvojčata, tak o tom jsem ani neuvažovala, ale mohlo by se tak státi. U prarodičů z mých obou stran byli v rodině dvojčata. Já bych je hrozně chtěla, je to všechno na jeden zátah.

ivis85
18. črc 2011

@amallie 😉 ono to půjde
@jessulka tak to je drsný v 6 letech, ale to mi připomělo, že já si včera hrála na učitelku, R,Ř,Š,Č,L - š+l už máme 😀 mě to nedalo 😖 když vidim, takovou hezkou holku, kterej se pusa nezastaví a ono jí není rozumět ... ☹

jessulka
18. črc 2011

@amallie Jéé, letuška, tou jsou vždycky chtěla být, hrozně se mi líbili uniformy. A tak je ze mne aspoň mažoretka a uniformy nosím na vystoupeních 🙂

ivis85
18. črc 2011

@jessulka ty máš kuráž 😀 já doufám v jedno, ale zas raději 2 než žádné ... toho se taky bojím ... 😅

amj
18. črc 2011

@jessulkataky fakt s tou dálkou 😀
@amallie letuška jo?? no super až budeš mit volno dáme kafe na letišti 😀
@deyana by mě švihlo!! drž se

amallie
18. črc 2011

@jessulka tak vidis, aspon neco 😉
Manzel je mistni, nebo nas?

amallie
18. črc 2011

@amj uz nelitam, jsem na rodicovsky
Mayoral krasny hadry pro deti 😉 spanelsky
Manzel mistni, nebo nas?

amj
18. črc 2011

@amallie koukni mi do fotek 😀 podle barvy dítěte poznáš 😲

jessulka
18. črc 2011

To je správná rošťanda 🙂

amallie
18. črc 2011

@amj jasny 😉 exoticka krasavice 😵

amj
18. črc 2011

@amallie jasný

kotatkoz
18. črc 2011

@amallie : podle toho co jsi psala, jsem cekala, ze napises, ze vazis treba 100 kg 😀 75 to jeste neni nijak hrozny, i kdyz vim, jak je to neprijemny, sama jsem prcek a mam cca 72 kg a taky hlavne obrovskej brichospek 😠
Jinak na zumbu jsem v zime zacla chodit taky, moc me to chytlo, tak jsem si ji poridila i domu na Nintendo 😀 Ale na druhou stranu mi to nedela dobre na kolena (predpokladam, ze diky moji vaze) a jeste jsem cetla, ze to neni zrovna vhodnej sport pro tehotny... takze kdyby se nahodou zadarilo, asi bude se zumbou konec 🙄

amallie
18. črc 2011

@kotatkoz ja jsem mivala tak 65 kg, nekdy 68, kdyz jsem chodila do prace, velikost 38-40. Nez jsem otehu, tak jsem lehce pribrala az na 71, coz mi pripadalo nechutny, blbe jsem se vesla do uniformy a vubec, hnus. V tehotenstvi jsem pribrala jaki skutecne prase a v den porodu jsem mela 106 kg!!!! Skoro jsem nemohla chodit, nosila jsem jedny hnusny teplaky a uz i doktori meli strach, aby se neco nestalo, vysokej tlak, otoky..... Bleee. No, po porodu jsem davala ta kila dolu a dala az na 72, jenze tuku mam stale dost (mereno bodystatem), krom toho jsem pribrala zase na 75. Nevadi mi az tak, ze mam ted 42 velikost, koupila jsem si nove hadry, ale za prve mam 8 kg cisteho sadla navic!!! A za druhe nechci s druhym prckem startovat na tehle vaze, abych nedopadla, jako predtim..... No a za treti, mam par peknych satu, ktere bych rada jeste oblekla a vlastne za ctvrte ten tuk v brise je zdravotne zavadny, vyslo mi, ze mam vysoke zdravotni riziko, to je v 31 letech docela na povazenou 😲 Nejde o celkovou vahu, ale o ten nadbytecnej tuk, kterej neumim sundat, ackoliv dodrzuju stravovani i cvicim 😒

kotatkoz
18. črc 2011

@amallie tak to drzim palce, at to zvladnes nejak sundat 😉 Ta psychika je na tom urcite taky hodne znat a tezko se s ni bojuje... Me chybi hlavne pohyb a asi i jidelnicek by mohl byt lepsi ☹ Mit poradnou motivaci a nekoho, kdo by nade mnou drzel bic, tak urcite zhubnu jedna radost 😠

amallie
18. črc 2011

@kotatkoz hm, tak asi nemam radost, nebo co 😲 nejde a nejde, zitra se jdu zase merit, vazit a radit, budu za debila

Ty jo, ja mam dneska den 😀 Co by za nej dali lidi v Etiopii a ja tady beduju nad par kilama a ultrazvukem 😀 Tam nemaji ani tetanovky, ty vole, jsem asi debil

jinka09
18. črc 2011

@amallie přesně tak, zkus to pozitivně 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru