Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

moncaka
autor
20. čer 2011

Holky!! Kdo to má dočítat?? 😀 😀 😀

kotatkoz
Autor odpověď smazal
Zobraz
kleopatra35
20. čer 2011

@kotatkoz ....holka....podle mého....by jsi v tom mohla být...každé tělo je jiné a já Ti držím palečky, aby to dopadlo dobře a testík vyšel pozitivní....samozřejmě může to být i psychika, ale nikdy nevíš....zvýšená teplota..nevolno... 😉 ...čoveče....držím pěsti...koukej dát vědět....ale myslím, že by bylo jistější si udělat testík až během příštího týdne...tedy pokud vydržíš.... 🙂 ....já bych se pomalu testova už hned po sexíku.....ale teď držím a snažím si nepřipouštět, že by mělo něco vyjít 😀 ...psychika je mocná čarodějka 😀 ...a někdy také pěkná potvora

kleopatra35
20. čer 2011

já se snažím na to vůbec nemyslet...ale i tak....někdy mám v noci sny, že jsme rodina...a to už se mi zdávalo i v době, kdy jsem ještě brala HA a jen jsme plánovali, kdy ji vysadím a začnem na to pracovat....máte podobné zkušenosti?? nebo jsem fakt blázen? 🙂

kotatkoz
20. čer 2011

Tak to se mi vazne nestalo, ja si to naopak vubec neumim predstavit 😀 Chvilema si naopak rikam, jestli jeste neni brzo na deti, ale na druhou stranu, me je 26 a manzelovi 30, tak uz neni zas tak moc na co cekat 😀 Ale urcite blazen nejsi, porad lepsi mit sny o rodine, nez ze te honi nekdo s kudlou a podobne 😀

moncaka
autor
20. čer 2011

Tak to já mívám sny hodně často o tom, že se starám o vlastní dítě 🙂 Až to jednou sen nebude.......🙂

kleopatra35
20. čer 2011

@kotatkoz no já si to tehdá také neuměla ani představit, ani jsem na to nepomyslela, jen jsme řešili, kdy vysadit, ale extra touha tam nebyla a šup..přilítli sny jak z čitého nebe,ale máš pravdu, raději takové, než psycho-sny 😀 mě je 30 a manželovi 42, takže máme co dělat..Já si to ještě neumím dnes představit mí mimčo, ale zase ohledně věku, to budeme muset nějak popohnat.,takže zatím extra posedlá nejsem, spíš to beru tak, že když to příjde, tak to příjde, ale testíky dělám jak splašená 😀 no, když si to teď po sobě čtu 😀 "vážně nejsem blázen a země je placatá 😀 ....

moncaka
autor
20. čer 2011

kleopatra35: 😀 😀 😀

moncicak.as
20. čer 2011

@kleopatra35 Moncaka to vystihla, fakt jiný smajly nejdou použít 😀 😀 😀

lilin
20. čer 2011

ahoj holky... mužu k vám? taky se s manžou tenhle měsíc začínáme snažit.Není tady už nějaká těhu? Docela jste se rozjeli, to je super.Něco jsem dočetla, ale omlouvám se ale všechno asi dočítat nebudu. A co nějaké babské rady? My jsme s manžou čekali jak dopadnou testy z hamtologie a na genetice nás odmítli. Beru acidum folikum. Jo, a vedete ještě tu tabulku???? já jsem 20DC

moncicak.as
20. čer 2011

Já mám dneska nějakou mínusovou náladu, takovou tu, kdy jindy si člověk řekne ,,v pohodě, to zvládneme" a dneska mám pocit, že je to na h****, asi hormony pracují 😒 Musim si nějak zvednout náladu, tak asi najedu na nějaká vysmátá videa 😀 Jinak mě se teda o dětech nikdy nějak nezdá, stačí, že se vzbudim a jedno leží vedle mě 😀 Furt jsme chtěli, aby spal v pokojíku, že je už velikej, a když tam vyjimečně spí celou noc, tak se nám blbě spí s manžou, páč jsme zvyklý, že je v posteli s námi...to je psycho 😀 😀 😀 😀

moncicak.as
20. čer 2011

@lilin Pokud jsme tu některé těhu, tak to ještě nevíme 😀 😀 😀 Jinak vítej 🙂 Zanesu Tě do tabulky 😀

moncicak.as
20. čer 2011

moncicak.as....................32 DC (kyselina listová)
zelinda.............................31 DC (babyplan, listovka)
Maxi.smile.......................30 DC (kyselina listová)
Deyana............................26 DC (superželezo)
kotatkoz............................25 DC (kyselina listová)
jinka09.............................24 DC (kyselina listová)
Ivis85................................22 DC (nic)
Martinka87......................21 DC (kyselina listová)
eleonor............................20 DC (kyselina listová)
lilin....................................20DC (?)
terioza1............................19DC (clostilbegyt, Estrofem, čaj kontryhel+řebříček+hluchavka, kyselina listová)
kleopatra35.....................18 DC (Acidofolan)
zr.ska................................13 DC (kyselina listová)
amallie..............................7 DC (nic)
ivetm.................................? DC

moncaka
autor
20. čer 2011

Dneska jsem, s prominutím, sežrala, nač jsem přišla, nebýt u mě situace jaká je, tak si i myslím že jsem fakt v tom 🙂) Ale holky, dlouho vás mlčky sledovat nebudu, tipuji tak 3 týdny 😵 😵 😵 😵 😵

maxi.smile
20. čer 2011

Ahoj holky, pěkně jste se teda za ten den rozjely! Vítám nové maminky a zdravím vůbec všechny...tak dneska jsem měla hnusnej sen, že jsem byla u doktorky a potvrdila mi, že jsem těhotná (údajně ve 40. dni ) a manžel nebyl rád ☹ Blbej to byl sen..ale vzpomněla jsem si, že když jsem byla těhu, měla jsem přímo noční můry několik měsíců...jinak mi je divně...ale je blbý, že člověk třeba doufá v těhu a přitom jsou to jen příznaky blížící se MS. Manžela jsem zaúkolovala, aby mi dovezl tampóny, pro sichr..dělám, jako že nic, že to prostě mám dostat....A mám taky takovou ,,náladu beználadovou"..jinak k té výrobě 😀 U nás teorie pomalých holčičích spermií vyšlo..sexík před ovu a holčička..ale teď jsem ráda, že se vůbec potkáme vzhůru..a taky u nás furt vrže postel, malá nespí, naši jsou v chalupě..furt něco...takže jsem vděčná za každou chvilku klidu 😀 ...Ale zrovna tenhle měsíc jsme se potkali snad i ve správné dny a vůbec..myslím, si, že jestli by to mohlo klapnout, tak teď by to i šlo 😀 (Když jsem otěhulkovala s Terez, tak první myšlenky byly:,,Panebože co? Kdy? Jak se to mohlo stát? " 😀 ) Snažili jsme se, ale zrovna to byl ,,slabší" měsíc 😀

maxi.smile
20. čer 2011

@kotatkoz já když otěhotněla, taky jsem měla zvýšenou teplotu 😵

moncaka
autor
20. čer 2011

Tak holky, já mám zvýšenou teplotu už prakticky 2 roky a těhotná nejsem, takže třeba mě by vůbec nenapadlo, že bych mohla být těhotná...bych byla akorát naštvaná, že je zase něco špatně 😀

kotatkoz
20. čer 2011

Tak to ja u sebe zvysenou teplotu sakra poznam :D Normalne mam lehce nad 35°, takze kdyz se dostavam k 36° tak uz mam pocit, ze jsem vylezla po dloouhy dobe ze solarka, jak jsem rozhycovana 😀 I pri beznych chripkach (tak jednou do roka), kdyz je mi fakt mizerne, se nedostanu ani k 37°... Ale co ja vim, treba je to fakt psychikou nebo hnusnym pocasim a neco na me vazne leze 😖

moncaka
autor
20. čer 2011

kotatkoz: no tak to je mazec..já mám správně něco kolem 36, ale již delší dobu si lékaři neví rady s tím, proč mám neustále zvýšenou teplotu...ale už to neřeším 😀 No tak uvidíš, přeju Ti, ať je to ta varianta nejpříjemnější ;) ;)

maxi.smile
20. čer 2011

@kotatkoz týbrďo!!!!Tak to já mívala i kolem 41 st. ..a vždycky pomohly jedině hnusný, nenáviděný, ledový zábaly celého těla..brr...nesnáším...naposledy jsem jí měla takhle vysokou po porodu, to bylo i psychicky vyvolané, páč jsem byla 6 dní po porodu a malé v noci pípal prvně monitor dechu (od té doby jsem vůči tomu imunní 😀 ) a ještě mi ráno volali z práce, že když nedopíšu bakalářku a neudělám státnice (asi 17. den po porodu), tak mě: 1. vyhodí z práce (milované, vydřené),2. přijdeme o byt, 3. budu zaměstnavateli vracet asi 250tis., takže proto ta horečka...naštěstí to dobře dopadlo..bylo to ale hrozný, na potítku mi teklo mlíko skrz sako 😀

moncaka
autor
20. čer 2011

maxi.smile: drsné, ale k té poslední větě dodávám: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maxi.smile
20. čer 2011

@moncaka a zvýšenou máš kolik?

moncaka
autor
20. čer 2011

maxi.smile: nejčastěji tak 37,6. A nebo jsou třeba dny, kdy mám permanentně přes 38, klidně i víc jak týden...a pak zase jak přišla, tak odejde.....

lilin
20. čer 2011

tak teda děvčata já když jsem čekala první tak jsem hned od začátku měla hnusnou chřipkku, bylo mi zle ze všeho a ani mě pořádně nenapadlo, že bych mohla být v tom. I když na silvestra jsem si dala raději jen jedno pivko,
@maxi.smile tý brďo!!!! Ty jsi teda fakt dobrá!!! mě se na vejšku nechce páč mám dost lítání kolem malý, ale ty jsi v mých očích teda opravdu hvězda, smekám!!!
@moncicak.as děkuju moc za přivítání a zanesení do tabulky, beru acidum folikum, taková lepší kys. listová, prý kuli nějakým mutacím....
mamči, nepřemýšlel jste někdo, kdo budete mít děti třeba dřív po sobě nad sourozeneckým kočárkem? Nikolka ještě nechodí a dlouho nebude, Nemáte třeba i z okolí někdo zkušenost?
A jště se zeptám, pozorujete u sebe každý měsíc ovulační výtok (hlen)? já mám někdy pocit, že u mě už tak tři měsíce minimálně ovulace podle tohohle prostě neproběhla

zr.ska
20. čer 2011

@lilin Ahoj, ja hlen sleduji. Zatim tedy jen druhy mesic, ale plodny hlen je docela dobre rozeznatelny 😉 Nekdo ho ale nemusi mit vubec...nebo jen na deloznim cipku a to zjistis tak, ze si ho jakoby stahnes dvema prsty z toho cipku...neni to nic sloziteho...ale jak rikam, nekdo ho mit nemusi vubec a i tak je to v pohode. 😉

zr.ska
20. čer 2011

@lilin A acidum folicum je česky kyselina listová, takže totéž... 😉 Já žiju v zahraničí a beru folic acid...taky totéž 😉

lilin
20. čer 2011

@zr.ska aha.. no mě doktorka říkala že to je lepší než to co si mužeš normálně koupit sama v lékárně... děkuju. Já jsem si právě říkala jestli vubec máme co oplodnit 😀

kotatkoz
20. čer 2011

Ja ted dobiram tohle - jakoze listovku a je na tom taky napsano acidum folicum 😀 Podle slozeni to ma vic veci, nez jen tu listovku, ale myslim, ze to nijak prevratny nebude 😅 http://www.lekarna.cz/elasti-q-acidum-folicum-t...

amallie
20. čer 2011

Holky, vy jste toho zase nakecaly 😀

Moncicak.as myslis ze nic? Ja bych verila spis tem pozitivnim testum, neb ty carky se tam neudelaly jen tak 😉 😉 Drzim pesti 😉

My bychom na to meli brzo vlidnout, uz jsem dneska 7dc, tak mame brzo vejce snesene

maxi.smile
20. čer 2011

@lilin no, děkuji za pochvalu, ale tak horký to nebylo..soukromá škola a státnice odložený na podzim..ale jsem ráda, že je to za mnou..jinak já nad sourozeneckým přemýšlela, mám ho v albu,,Plánujeme Terezce sourozence", tak koukni..je to Vibe od Phil and Teds, nebo tak nějak...ale když se nezadaří v co nejbližší době a děti by byly o ty dva roky a víc, tak se na to už vyprdnu..asi...to už bude snad ťapat po svých, ne? To bych si nechala ten X - Lander 2010, co máme..Jinak hlen taky tak trochu sleduju, u malé se dal hezky poznat plodný od neplodného, ale teď mi to nějak přijde na jedno brdo 😒 ..tak uvidíme ve čtvrtek..jestli dostanu, nebo nedostanu MS..minule jsem dostala 32 MC, proto jsem momentálně naprosto v klidu... 😅 (nene, jsem nerózní a napnutá jak špagát, ale do čtvrtka se nikam do lékárny nedostanu, tak mi nezbývá nic než jen čekat).. 😀 😀 😀
@amallie ,,vejce snesené"..to je sranda výraz 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem se pobavila...
@moncicak.as já stejně věřím, že brzy do tabulky připíšeme: našla // tehdy a tehdy...prostě jak se tam ukázaly, tak tam taky hezky zůstanou 🤐 a hotovo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru