Čím to je, že někdo otěhotní hned?

mmichaella
14. zář 2019

Ahojky vsem,
ted jsem cetla nejakou diskusi, ve ktere holciny psaly, ze napr. 3x po sobe otehotnely hned napoprve/napodruhe... JAAAAAAK to je mozne? Cim to je, ze jedni, co jsou zdravi to muzou zkouset roky, behem ovu a nic a jini lusknou prsty a jsou v jinaci? Ja vim, ze na to ma asi vliv vice faktoru... ale i tak mi nekdy rozum stoji. Vsem to preju, to je jasny, ale kdyz ja chci uz taky 🙂))

kaja2016
18. zář 2019

@mmichaella Hele to neni zadna zasluha. Tohle zvladne i fetacka. Mam jednu v okoli a plodi s prehledem. To je telo, ne nic za co by si clovek mel placat po rameni.-)

mmichaella
autor
18. zář 2019

@plysacekhb Je, tak to jsi v pulce cca 🙂 Poprala bych ti, aby sis to posledni tehotenstvi poradne uzila, al kdyz jsi napsala, jaky drastak zazivas, tak mi to prislo nevhodne 🙂) V kazdem pripade preju, at to je to nejpohodovejsi tehotenstvi ze vsech, kterym sis prosla. Tak jasne, ze te napadly tyhle uvahy, stejne jako napadaji "neplodne" pary uvahy o tom, kolik by meli deti s nekym jinym a jestlu by se zadarilo rychleji... je to prirozene. Kazdopadne je tvuj pritel neskutecny zlato, ze ti dava prostor a moznosti delat si, co te bavi a ne ze to bere tak, ze jsi prece doma na dovolene 🙂)) To se to pak vsechno opravdu da zvladnout. Dekuji za prani a tobe taky preji hladky porod bez komplikaci 🥰😍

mmichaella
autor
18. zář 2019

@svntvt nelze nesouhlasit :D

mmichaella
autor
18. zář 2019

@kaja2016 🤣🤣 jeeej, ale to omezovani se behem tehotenstvi, opatrnost, sestinedeli...a to, ze se ta ženská nezastreli z tech hormonu by jiste pidi uznani zasluhovalo ne? Ale jako jo, vim, kam smerujes. Kobylu taky nikdo neplaca po rameni, kdyz porodi... nebo jak je to slovo u zvirat...vrhne...? 🙂))

dofi86
18. zář 2019

@mmichaella no hele právě že ani ne :D možná jak člověk nebere HA , tak má prostě nějakej radar 🙂

kaja2016
18. zář 2019

@mmichaella Ne.-) smeruji jinam a uz jsem to nahore psala, tak se nechci opakovat.-)

babanci
18. zář 2019

@mmichaella Jasně,že ne!

blueyonder
18. zář 2019

Nevím čím to je, ale nám to jde taky napoprvé či hned druhý měsíc! Celkem máme normální životní styl, teda nejsme žádní hubenouri ani sportovci, jen jsme oba nekuřáci a ani moc neholdujeme alkoholu, ale jestli to něco ovlivňuje nevím. Rodinu jsme zakládali ve 30ti, předtím jsem cca 9 let brala antikoncepci, po seznámení s manželem jsem ji po 3 měsících vysadila a další rok a půl jsme se chránili kondomem. Takže možná se mi pročistilo tělo od té chemie a když jsme se rozhodli se začít snažit, stačil první pokus. Přeji všem, ať se daří.

bozinka011
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mmichaella
autor
27. zář 2019

@bozinka011 Objednano. Tak uvidime 🙂)))