Cítíte po braní Nosifolu nežádoucí účinky?

Citite po brani nosifolu nežadoucí učinky??
rezinka9
7. bře 2013
Ne. Žádné vedlejší nepozoruji. Pouze minulý cyklus vím, že byl anovulační a tento cyklus byla ovulka dle BT. Takže spíše ty pozitiva 😉
grafia
31. bře 2013
Já možná jen těžkopádnější průběh MS, jinak nic 🙂 Jen samá pozitiva 😎 Ani chřipka se ke mě neodváží 😃 Doufám, že ovulka bude předčívat lékařké tabulky a že se nám prdísek konečně povede 🙂
nebudka
12. dub 2013
já nevím jestli je to po něm, ale mám zažívací potíže, beru ho od včerejška
bibianca
16. dub 2013
@nebudka Bereš ho ráno nebo večer? Jestliže ho bereš ráno může se stát, že budeš mít průjem. Proto je lepší odpoledne nebo večer 😉
rozaruska
16. dub 2013
Taktéž zažívací potíže,beru ho měsíc...
nebudka
17. dub 2013
@bibianca beru ho večer a jen jednou sem se po něm pěkně po...
chrisulaautor
24. dub 2013
tak snad se nam zadarii holky,dejte mi vedet 🙂
grafia
25. dub 2013
Ahoj kočky !! Tak Nosiffol jsem vysadila neb problém se objevil u partnera. První spermio dopadl špatně - AZOO 😞 , takže běháme po doktorech, nicméně, zatím všechny vyšetření po spermio má v pořádku. Takže další spermio v červenci 😕 Nakoupila jsem mraky vitamínů, změnili jsme stravu a hýbeme se, tak snad se tam nějaké potvůrky ukážou 🙂) Tak držte palce ! Jakmile budete mít nějakou pozitivní zprávičku s Nosifolem i vy, určo písněte 🙂
lucik2005
20. čer 2014
Ahojte holky , začala jsem užívat už 3 balení, jsem 47 den cyklu a pořád mi nedošla menstruace? máte s tím někdo zkušenosti 😉
lucik2005
20. čer 2014
@grafia Ahoj moc ti držím palečky, protože vím o čem mluvíš.
🙂 🙂 🙂
bebinko1
3. led 2016
Žádné ,jen před menstruací bolest prsou na dotek a chodím skoro 2x denně na velkou jinak nic

Začni psát odpověď...

Odešli