Clostil, kdy bude ovulace?

kajunka01
21. dub 2016

Ahoj 3DC (utery) jsem nasadila clostil jeden prasek rano na 5 dnu.Dnes jsem si udelala ze zvedavosti ovulacni test a slaba carka a ted odpoledne hodne silna.Prikladam foto.Ja myslim ze by mohl byt zitra pozitivni co myslite?? je to mozny pri clostilu neni to brzy?? dnes jsem 5DC a zitra budu volat dr aby me vzala na ultrazvuk,co si o tom myslite??BT jsem pri ms nemerila a zacla jsem az dnes a 36,9.diky

kajunka01
autor
21. dub 2016

tady je to foto

kajunka01
autor
21. dub 2016

prosím poradte

daisy07
6. říj 2016

@kajunka01 Ahoj, měla bych dotaz, jak to dopadlo, mám to podobně, tak si říkám, jestli to není falešné tím clostilem.

kajunka01
autor
6. říj 2016

Ahoj já nakonec otěhotněla po druhé dávce clostilu 🙂 poslední ms byla 15.5 takže tohle jsem tu psala 1. měsíc užívání. Ten měsíc co jsem otěhotněla nám vyšel špatně spermiogram a měla jsem přezrálé folikuly takže jsem měla minimální šanci na otěhotnění přirozenou cestou. V caru nám říkaly že to půjde jen uměle. Ale za pár dnů jsem našla ducha na testu 🙂 Jo a ten měsíc co jsem otěhotněla mi ovulační testy vycházely jak chtěly,vůbec nesílili byli furt stejné takže jsem tu šanci už zahodila,a přece jenom. Já brala k tomu ještě duphaston a jak jsem ucítila že ovulace proběhla (když jsem se nemohla řídit ovulačníma testama) tak jsem nasadila duphaston 🙂 Jak dlouho se snažíte??
@daisy07

kajunka01
autor
6. říj 2016

@daisy07 a jinak mi klidně napiš do zpráv kdybys měla ještě nějaký dotaz nebo jen tak pokecat 🙂

daisy07
6. říj 2016

no dva roky bez HA a nějak jsme to neřešili, před rokem mi zjistili PCO a od tý doby jedu vitamíny,kapičky, čaje atp. a od června utrogestan a teď 1. měsíc clostil. A právě, že 10.DC byl duch na ovu testu a od tý doby nic, ale 14DC mě začalo bolet a píchat v podbřišku až doteď 17DC. Tak jsem z toho jelenice... :( @kajunka01

kajunka01
autor
6. říj 2016

@daisy07 máš SZ