• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clostilbegyt a Duphaston dohromady v jeden měsíc

27. června 2013 
Jako poslední záchranu mi dal gynekolog clostilbegyt a duphaston najednou v jednom měsíci.Měla jsem je před laparoskopii postupně nejdříve duphaston na 3 měsíce a nepomohl, potom clostibegyt na další 3měsíce a také nic potom laparoskopie a zase 3 měsíce a opět nic a teď mi dal oboje hormony dohromady.
Máte s tím někdo nějakou zkušenost????potom už bychom museli do centra asistované reprodukce.Díky za názory.
27. čer 2013 v 10:00  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám, že Clostil máš na začátku cyklu a Duphaston v druhé polovině a ne obojí najednou, pak je to normální :wink: Clostilbegyt stimuluje ovulaci a Duphaston zas růst sliznice a "udržuje" případné těhotenství. Hodně štěstí :wink:
27. čer 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda, děkuji ti, přesně takhle jsem to myslela a tohle už vím,ale jelikož mi bylo po obojích hormonech v předešlích zkušenostech všelijak jen ne dobře, tak jsem chtěla vědět jestli máte někdo podobnou zkušenost a jestli to zabralo nebo jesli vám bylo taky nějak špatně.Díky
27. čer 2013 ve 23:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek