Clostilbegyt a dvojčata. Komu se zadařilo a má jedno?

mmhanka
16. zář 2020

Holky nestrašte, čtu že po clostilbegytu bývají často dvojčata, komu se zadařilo a má jedno dítě...🤣🤣

squezy
16. zář 2020

@mmhanka Tak po clostiku se dělá více vajicek, proto jsou dvojcata a vicercata dost pravděpodobne. Tys nebyla na ultrazvuku, kolik se ti udělalo vajicek? A jako matka dvojcat ti můžu nappsat, že dvojky jsou náhodou strašně super 🙂 Klukum je 18 měsíců a uz je to prima. Nejsou však po clostiku ;)

e7
16. zář 2020

Ja mám v břiše jen jedno 🙏😊 ale už na ultrazvuku když kontroloval tak bylo jen jedno dominantní vajíčko, doktor mi ani neřekl, že je velká možnost dvojčat to jsem se dozvěděla až když jsem byla těhotná 😁😁

mmhanka
autor
16. zář 2020

@squezy matko dvojčat no jo ale já mám už dvě dcery 6let qa 4 roky ...🤣 Já ho brala u te 4 lete a je jedna...no ale nevím už je to doba a teď to všude čtu že a mám přát ráno a večer tabletku 🤣

mmhanka
autor
16. zář 2020

@e7 jo pecka 🤣🤣🤣 já mám dvě z prvního manželství tohle by mě asi kleplo

e7
16. zář 2020

@mmhanka my máme dvojčata Ob generaci a vychází to na mě tak jsem se toho začala strašně bát a první otázka na gyndě, kdy koukal zda tam něco je tak jsem se ptala jestli je tam jen jedno 😁😁 naštěstí je tam jen jedno 🙏 a určitě bych do toho šla znova kdyby nastal opět problém.

alcar
16. zář 2020

@mmhanka mela jsem clostil a mam z toho dceru. Nebrala jsem nic a mam z toho dvojky. Tak to si nevyberes. 😂

alcar
16. zář 2020

A na ty dvojky stacilo jedno vajco a jedna spermie. 😃

lufinka90
16. zář 2020

@mmhanka klid,mám po něm jedno.Teď na mě dokonce nezapůsobilo nijak ani braní třikrát denně(jakože ani jeden dominantní folikul)😕

lenickakl
16. zář 2020

mám jedno