Clostilbegyt a Utrogestan, srovnají cyklus?

lzii
18. dub 2018

Ahoj. Půl roku snažení a jedna revize zamnou rozhazene cykly po revizi a ve finále anovulacni cyklus ... Předepsali mi clostilbegyt 3-7dc 1-0-1. Máte zkušenosti prosím? Srovná cyklus a udělá ovulaci?

journals
18. dub 2018

Půl roku snažení je nic. Nejdřív bych si srovnala sama sebe - psychicky i fyzicky a pak se teprve snažila otěhotnět.

lzii
autor
18. dub 2018

Jasně je to málo to ano ale ty rozhazene cykly jsou hrozne. Krvácení mimo MS, pak příliš silná MS a teď 18 dc prý "vycucana" dle doktora sliznice díky krvácení... Psichycky jsem ok a fyzicky se snažím

jednaholkaa
18. dub 2018

@lzii Hormony po pul roce? To nechapu.. Navic clostyl sliznici snizuje. Kam ten spech? Evidentne kdyz si otehotnela pred tim, tak ovulaci mas, tak na co clostyl? Zkus tinktury pani podhorne na srovnani mentruace.. jerab, malinik atd.. https://nadeje-byliny.eu/9-tinktury. Pripadne Inofolic na ovulaci. Ja dostala clostyl po roce a stejne me jenom lezi na policce v koupelne 🙂

journals
18. dub 2018

@jednaholkaa Také nevím, kam se spěchá... Tady mi přijde, že podobné preparáty tu užívá každá druhá aniž by si uvědomovala, že to není úplně bez rizika. Je to docela svinstvo...
@lzii Cyklus může být rozhozen po revizi, také psychika může hodně rozhodit cyklus (vím o čem mluvím). Ovulace by teď asi byla tím posledním, co řešit.

jednaholkaa
18. dub 2018

@journals Souhlasim. Ono to po revizi chvili trva nez se telo srovna. Napumpovat se do toho hormonalniho zmatku jeste umelyma hormonama bych neriskovala. Jeste muzes zkusit hormonalni jogu, ta je pry taky skvela. Navic nesnizuje sliznici 🙂 Btw, jsou doktori kteri Clostik vubec nedoporucujou. Pokud se ti srovna cyklus a ovulace nebude tak bych to pak mozna zkusila..

eillie
18. dub 2018

Cyklus u mě asi stejný, ale díky clostilbegytu čekáme po dvouletém snažení nás poklad ❤️ cykly jsme měla šíleně dlouhé a anovulační. Povedlo se druhý cyklus. Ale bylo mi po něm hrozně zle. První cyklus bez utrogestanu (měla jsem krátkou literární fazy. A asi biochemické druhý měsíc jsme si utros vydupala a byly tam //. Přeju hodně štěstí a držím palečky.🍀✊ U nás byl clostik zázrak.

lzii
autor
19. dub 2018

@eillie brala jsem jej i pro snažení u prvního a taky sezasadilio . Ovulace byla ale ten další prostě není jsem 19 dc a na utz mám folikul 9mm takže z toho nic nebude nemá šanci prasknout. Psichycky jsem v pohodě ale ten spodek no..

renuliena
19. dub 2018

Tak clostilbegit asi slecna či pani potrebuje když neovuluje, to neznamená že když otehotnela tak musí pořád ovulovat, ovulace se klidne muze vytratit, neco o tom opravdu už vím, ať se na mne nikdo nezlobí ale paní chtěla vedet pouze nazor na ten lék a ohledne ovulace, ne aby ji někdo daval rady o psychice a poučoval ji ze je to svinstvo, to se řekne holkam které s otěhotněním a následně udrzenim nemají problem, ono to totiz bez toho " svinstva" kolikrat nejde, proto ty léky i existují... Znám hodne žen, ktere po clostiku snadno otehotnely a bez něj to prostě neslo, a mají krasne zdravé deti, sama jsem ted ve 30tt... A jsem ráda že něco takového existuje..... Tak se neboj, směle do toho, poslouchej svého lekare, já jsem to ještě doplnila inofolicem, na něj nedám dopustit, drzim moc palecky, tentokrát to urcite vyjde🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

jednaholkaa
19. dub 2018

@renuliena Mate pravdu, pardon, je fakt ze na to se slecna neptala, jenom na zkusenosti s clostikem. Asi jsem automaticky usoudila ze poprve otehotnela po pul roce snazeni bez clostilu (kdyz se pta jestli udela ovulaci - tak ho asi nikdy nepouzila), tudiz jsem predpokladala ze ovulovala pred tim sama. Pardon, je fakt ze to je kazdeho vec.

lzii
autor
19. dub 2018

@renuliena děkuji moc ano ovulace jsem neměla pravidelně a kolikrát j rozhazene takže to doktorka sama navrhla. Před dvěma lety mi pomohl k synovi (2 roky) a teď bychom chtěli ourozence .vam přeji aby jste byli oba zdraví a potom byl v pořádku 🌺

renuliena
19. dub 2018

@lzii moc moc dekuji, u vás se to taky zadari, jen to chce čas, sama vidíte že vám již jednou pomohl a určitě pomůže zase, držím palce 🍀🍀🍀

journals
19. dub 2018

@renuliena No, vzhledem k tomu, že za chvíli to už bude skoro rok a půl, co se o dítě snažíme, tak se musím opravdu pousmát. Právě proto, že tady každá druhá po půlroce vyšiluje že neotěhotní... Ale pravda, každého věc - pokud se někdo rozhodne řešit vše chemicky po půl roce snažení... Ono je taky trochu zvláštní, že má lék předepsaný, ale sháněla ho tu po diskuzích kdo má zbylý doma, ať prodá, tak nevím...

journals
19. dub 2018

@renuliena Máte pravdu, každého věc... asi jsem jen nepochopila, proč se paní ptá na zkušenost s těmito léky, když je už několikrát brala.

renuliena
19. dub 2018

@journals to vis, těžko hodnotit nekoho, já to vím podle sebe, já jsem taky tak strašně chtěla dítě že jsem ho brala i sama, protože vím, na co je atd.... Tudíž jsem nemela ani recept a taky jsem byla vděčná když mi ho někdo prodal, těžko rict, každý máme jinou touhu po diteti, nakonec jsem to řekla i doktorce že jsem si ho nasadila sama a ta mi rekla že uskodit jsem si rozhodně nemohla a nejspis mi to i pomohlo, takže já mám tuhle zkusenost 🤔☺️😉😁