Clostilbegyt - pomohl vám?

veronika8808
10. pro 2018

Ahoj holky. V srpnu bylo biochemicke tehu. Od té doby pozitivni ovulacni testy až minulý týden. Dnes mi moje gyndarka napsala clostilbegyt od 5DC do 9DC jednu tabletu denně. Pomohl vám k otehotneni? Popřípadě měli jste po něm nějaké nežádoucí účinky?

jednaholkaa
12. pro 2018

@veronika8808 Co to je zase za doktorku? Tak ona nevi jestli mas ovulaci a nabizi ti Clostyl? Jestli to nevi tak at to napred zjisti ne? Folikulometrii.. to se da odsledovat, jinak ti tim Clostylem spis uskodi. Snizuje sliznici a zhorsuje tak sanci na uhnizdeni, nehlede na to, ze rvat do sebe zbytecne hormony a jeste pak skoncis s dvojcatama. Teda, tahle pani by me uz nevidela...

hermij
12. pro 2018

@rybkaryb Já tu nechci být za kritika a varující hysterku, jen je fakt důležité mít informace z různých zdrojů 🙂 K tomu jsou tyto diskuze přece určené ;) Váš postoj se mi líbí, kéž se zadaří. Nejvíc podporuji přirozené cesty, je mi smutno hlavně z toho, jak se spousta přípravků předepisuje naslepo, "ze zkušenosti" či z lékařské rutiny. Znám několik gynekoložek a vím z jejich praxe, že je to někdy náročné :( Takže nemohu soudit, nikdy nikoho. Ani lékaře předepisující fujtably :D Tak kéž se brzy zadaří 🙂

veronika8808
autor
12. pro 2018

@hermij Jako nechce se mi do sebe cpát hormony, co si budem povídat... Jelikoz výsledky z cytologie a biopsii budu mít až po novém roce tak stím počkám. A pokud se nezdarilo ani teď tak zatím zkusím vitamíny a až budu vědět na čem jsem a po dalším vyšetření tak se znovu poradím. Co se týče me doktorky tak u nás Kutná Hora a Kolín je tahle gyndarka dá se říct nejlepší. S manželem mají svoji ordinaci a oba jsou opravdu bezva. Tak uvidím.

veronika8808
autor
12. pro 2018

Ještě chci dodat, že jsem teď momentálně doma na neschopence. Co jsem doma, tak jsem se i hodila do klidu protože jsem celý ten půl rok každý den do práce vstávala totálně vystresla a v nervech co bude zase za problém a co bude špatně. V práci celý den v napětí jestli něco neudělám špatně protože naše vedoucí je taková, že jak něco není přesně podle ní tak jsme neschopný a kdoví co ještě.... Po novém roce se tam vracet každopádně nechci. Takže tím chci říct, že ona asi psychika taky dela hodně..

snazilka2018
12. pro 2018

@veronika8808 takhle moc jsem váhala i já brát ho nebrat ... tolik nežádoucích šílených účinků ... hormony ... no měla jsem ho koupený ale víc jsem byla přesvědčena že ho nevezmu nakonec jsem to dostala a bylo to nejbližší řešení a když se člověk snaží už delší dobu a jsou anovulační cykly, dermoid na vaječníku, prodělaná laparka no prostě jsem po něm sáhla poprvé ukázková ovulace a teď i pozitivní těhu testy na prvni prohlídku jdu ted v pátek takže mám samozřejmě strach aby to bylo dobré žádné vedlejší účinky jsem necítila max nálady ... každá snažilka co už neví co zkusit do toho asi jde .... držím moc palce ať už s ním nebo bez 🍀

dendasubaristka
12. pro 2018

@snazilka2018 Super 🙂 já ho dobrala třetí cyklus a vypadá že jsem taky tehu. Jdu ve středu. Ale jak píšeš taky mám celkem strach.

snazilka2018
12. pro 2018

@dendasubaristka já se krotím a říkám si raduj se nic si nepřivolávej ale když kolem sebe slyším zamlkle biochemické těhu atd a vím že bylo u clostilu napsané mimoděložní jako riziko tak se fakt bojim :(

snazilka2018
12. pro 2018

@dendasubaristka jinak přeji ať je vše jak má být a radujeme se 🙂

dendasubaristka
12. pro 2018

@snazilka2018 taky přeji hodně štěstí. Nejhorší je fakt to čekání potvrzení 🙂