Dá se pohlaví miminka určit podle toho, kdy máte sex?

ksgo
25. led 2016

Ahoj holky,
slyšela jsem, že se dá pohlaví miminka určit podle toho, kdy máte sex. Pokud je to před ovulací, pravdepodobně přijde holčička, jelikož spermie s chormozomem X jsou sice pomalejší, ale zato žijí déle , pokud chcete chlapečka, tak v den ovulace nebo až po. Potvrdilo se vám to některé? :D případně .. ovulace trvá cca 7 dní (první asi 3 dny je šance k otehotnění střední, pak vysoká) - pokud bych teda chtěla holku (čistě teoreticky), tak sex by měl proběhnout ještě před těmi "středními" ovulačními dny nebo hlavne 2-3 dny před ovulkou "s vysokou pravděpodobností k otěhotnění" ? Možná úsměvný dotaz, ale zajímalo by mě, jestli to některé z vás vyšlo :D

radana1992
25. led 2016

Ja to takhle neplanovala. Ja totiz ani ovulku na sobe nepoznam 😀 ale kdyz jsem v tom byla tak od sameho zacatku vse nasvedcovalo klukovi (dle babskych rad) tzn.okamzite mi vyskocil kopacak,prvni trimestr jsem jedla porad smazene,pak same kysele a sladke se mi pricilo. Genetika pak kluka fakt potvrdila 😀

melodygirl
25. led 2016

@ksgo jo, u mě to tak bylo

ksgo
autor
25. led 2016

@melodygirl a prosímtě :D když mám podle kalendáře mít ovulku mezi např. 15-22. (z toho 15. 16. 17. - střední pravděpodobnost a 18. vysokou pravděposobnost) tak pro holku je nejlepší sex třeba 13. ? nebo 2 dny pred 18 - vysoká pravděpodobnost? (tzn 16.) ? 🙂

melodygirl
26. led 2016

@ksgo ovulace trvá okolo 30 hodin, musíš vědět přeně, který den ji máš. Pokud ji máš tedy 18 den, což lze zjistit, tak na holku by měl být ideální styk cca 16 den

pekkaa
26. led 2016

U nas takto vysel kluk. A moji rodice nas dle tohto taky naplanovali.
Nemusi se to samozrejme vyplnit na 100% ani kdyz to presne trefis, ale ta pravdepodobnost pro to dane pohlavi se vyznamne zvysuje.

marcinek
26. led 2016

me to vyslo 9 dni od zacatku menstruace, 12-13 den ovu, podle UTZ mela by to byt holka.i obe deti podle toho vysly, aniz bychom to tak planovali

blecha94
26. led 2016

Otěhotněla jsem i přes požití Postinoru. Postinor jsem měla 20 hodin po styku, ale už nepomohl, vajíčko bylo tou dobou tedy oplodněné, tím pádem se nám nehoda stala očividně při nebo po ovulaci a máme dceru. Takže u nás ne.