Darovaná vajíčka, ale manžela spermie

verunkadar
14. led 2018

Ahoj, rozhodli jsme se s manželem, že tedy podstoupíme embryotransfer s darovanými vajíčky. Podstoupili jsme 2 IVF a 1 KET. Mám nízké AMH, takže málo vajíček a k tomu jsou ještě geneticky zatížené. Chodila jsem do Pronatalu v Kolíně, ale chtěla bych změnu a jít do Prahy do Gennetu. Nevíte, jaká je tam čekací lhůta na první konzultaci, nechci zase čekat dlouho. A četla jsem, že čekací lhůta na dárkyni je tak 1 - 2 měsíce.

luc14
14. led 2018

Chodili jsme v Olomouci. Tam platilo pravidlo, ze kdyz privedes vlastni darkyni vajicek, posunes se v poradniku a necekas. Samozrejme ti nedaji vajicka od ni, ale jakoby nahradis za sebe nekym jinym.

verunkadar
autor
14. led 2018

Tak ty dva měsíce přežiji, jen jsem zvědavá na objednávací lhůtu do nového centra. Chtěla bych to podstoupit, co nejdříve. Psychika po těch letech pracuje hrozně.

jezz1e
14. led 2018

Já volala koncem listopadu a dostala jsem termín začátkem února. Pokud vím, teď se objednává na březen, pokud chceš konkrétního lékaře. Dá se jim pak v průběhu zkoušet volat, jestli se někdo neodhlásil a neuvolnilo se místo dřív.

jezz1e
14. led 2018

Tak oprava - minulý týden se např. k MUDr. Langerové objednávalo na začátek dubna.

verunkadar
autor
14. led 2018

@jezz1e aha. To je hrozná doba, ty jsi se objednávala do Gennetu na Praze 1?

kkrubova
14. led 2018

Gennet na Praze 7 darovaná vajíčka nedělají, je to pouze na Praze 1. Doporučuji IVF Cube, kde je to bez čekací doby. Cenově vycházely stejně. Přístup byl ale o několik kategorií jinde.

bassetlady
14. led 2018

V Praze chválí Iscare, já teda nedám dopustit na Sanus HK

verunkadar
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
verunkadar
autor
14. led 2018

@kkrubova a zkušenost z Gennet na Praze 1? Zítra tam chci volat. Jak myslíte o několik kategorií jinde?

verunkadar
autor
14. led 2018

@kkrubova mohu říci, že jak jsem to procetla,tak mě to IVF Cube velice zaujalo. Zkusím tam Zavolat kvůli ceně. Děkuji za radu, snad to bude finančně dostupné pro mě. Vím,že Gennet atd si berou okolo 50 tisíc za darovaná vajíčka.

kkrubova
15. led 2018

Jako samoplátce to bylo v březnu 2017 plus mínus u obou dvou 100 tisíc, měla jsem již vyčerpané 4 pokusy. V Gennetu po organizační změně na P7 mi přišlo, že nás berou jako kus hadru. V IVF Cube jsem chodila přímo k Mudr Višňové. Vždy vše vysvětlila. Požadavků na dárkyni jsem měla vice, ale opravdu žádná čekací doba. Žádnou dárkyní jsem přivádět nemusela. Akorát v IVF Cube není na internetu veřejný ceník, ale máte ho hned na první schůzce. Pokud Vás zajímá něco konkrétního, tak pošlete SZ.

jezz1e
15. led 2018

Tak já se tedy současně objednávala i do Cube, chci se podívat do obou a pak se teprve rozhodnu (resp. ráda bych zkusila ještě jeden pokus se svým v Gennetu a pak asi darovaná v Cube, Gennet negarantuje blastocysty) a k MUDr. Višňové mě objednali na 28.1. Takže žádný velký rozdíl.

verunkadar
autor
15. led 2018

@jezz1e kdyby jsi náhodou do toho Cube nešla, tak mi dej vědět. Dnes tam zavolám a objednám se.

jezz1e
15. led 2018

@verunkadar Ozvala bych se, ale urcite mam v planu tam jit.

rosalline
15. led 2018

Všimla jsem si v ceníku v Cube - balíček darovaná vajíčka samoplátce 110 000,00 CZK

verunkadar
autor
15. led 2018

Zajímalo by mě ještě na pojišťovnu , mám poslední pokus.

verunkadar
autor
15. led 2018

@rosalline vy mate zkušenost z Cube? A nevíte kolik cena ještě má pojišťovnu?

rosalline
15. led 2018

@verunkadar to už si nepamatuji bohužel

uzovka68
18. led 2018

@bassetlady my tet jezdime taky dohradce a cosme vsude byli tak v hradci supr

verunkadar
autor
18. led 2018

A jak to probíhá při té přípravě ženy na transfer darovaného vajíčka, lépe řečeno embrya už? Já mám velké problémy se sliznicí, hrozně nízká. A ani na mě nezabíral nic moc Estrofem a Lenzetto. Piji Maliník, jim všechny vitamíny B. Mám už obavy, jak mě tam dají do kupy. ☹

verunkadar
autor
18. led 2018

@kkrubova Mohu se optat, jak probíhá příprava na transfer?

kkrubova
19. led 2018

Dostala jsem jako první depotní injekci. Potom jsem měla estrofem a pichla pregnyl. Jinak clexane az do konce šestinedělí a acidum folicum.

verunkadar
autor
19. led 2018

@kkrubova Estrofem, ten na mě vůbec nezabíral ☹. Brala jsem pak ještě Lenzetto a Extrahexal jsem lepila. Sliznice prostě je na nic ☹ tak se bojím. Teď jsem uprostřed cyklu a krvácím a spinim atd. Hrůza fakt.

kkrubova
19. led 2018

Já jsem také dost špinila, ale přestalo po použití čínské medicíny (3 měsíce). Chodila jsem dr. Zhang na Národní. Zlepšilo se mi více věcí.

uzovka68
19. led 2018

@kkrubova muzete my zaslat adresu te cinske medyciny

kkrubova
19. led 2018

@uzovka68 TCM clinic, Národní 11, dr. Zhang. Nevím, ale jestli to není reklama.

uzovka68
20. led 2018

@kkrubova dekuju kouknuse na netu