Depo provera. Je při ní možné otěhotnění?

srdicko123456789
24. lis 2019

Je možné při ní otěhotnění? Jsem už delší dobu divná a mám ošklivé nálady 😔 buď je to tou injekcí nebo nechapu v pondělí jsem zkusila test a nic tak nevim

jituli84
Autor odpověď smazal
Zobraz
agneska7
24. lis 2019

Ne není brala jsem ji po prvnim porodu 2 roky pak 3 roky nemohla otěhotnět . Po druhém porodu jsem si ji nechala píchnout znova ale jen 2x a řekla jsem dost moje psychika byla úplně v háji pořád jsem jen brečela vztekala se a zpravilo se to až 5 měsíců po poslední injekci . Těhotná nebudeš pokud jsi třeba nebyla těhotná už před píchnutím 😁 tato antikoncepce funguje 100%. To že ti není dobře způsobuje depo provera.

pabka
24. lis 2019

Musím říct, ze jsem při jejím užívání měla taky strašný nálady...

srdicko123456789
autor
24. lis 2019

@pabka no hrůza 😬 semnou dneska

jannym
24. lis 2019

Uzivala jsem ji 5 let a to bylo v pohode, po prvnim porodu jsem ji uzivala 6 medicu a uz nikdy vice, sucha jak sahara a totalne bez zajmu o sex a navic jsem porad spinila, po vysazeni si manzel pochvaloval ze uz ma doma zas svou zenu

zizulka2008
24. lis 2019

Ja mam tedy taky injekci,jen jny nazev,ale po pul roce s ni koncim. Uz lezu na nervy sama sobe a manzel uz taky teda rika,co to se mnou je. Nalady jak na houpacce,rozcili me kravina pomalu do breku,na vse se vztekam,unava hrozna,bolesti podbrisku,prsou,kloubu,no na pest uplne 🤷‍♀️🤦‍♀️😁😁 I tt jsem jednu chvili delala,pripadala jsem si vazne jako tehotna s tema naladama a vsim 😃 takze to klido muze byt z toho. Nasla jsem to i v pribalovem letaku,nezadouci ucinky.

zizulka2008
24. lis 2019

A s tim sexem take souhlasim i se spinenim a krvacenim,spinila jsem kdykoliv behem mesice,ted naposledy jsem krvacela mesic,v patek jsem byla na injekci na zastaveni.

pabka
24. lis 2019

Holky ale musím říct, ze cca po půl roce se to urovnalo a další dva roky bylo vše v pohodě a nemohla jsem si stěžovat.

nikynikol25
29. lis 2019

Ahoj já ji měla a vysadila.Davej pozor někde to tu mám v diskuzi depo proveri i jsem tam dala fotky poz.testu.Presne my bylo jak tobě a zkusila jsem těhu test a byl pozitivní í digitální utíkala jsem k doktorce a nic.Nekterym holkám dělá falešné pozitivní tt test.