Dlouhé špinění. Máte zkušenost?

anickaaa28
17. bře 2020

Dobry vecer mile maminky🙂.Jdu si k vam pro radu a zkusenosti.Posledni cykly byly po 29 dnech.Minuly mesic byla MS 16.2.A ted k veci ocekavala jsem MS az ted 15.3.Ale ku podivu prisla neohlasene uz 12.3.A dost slaba a bezbolestna....trvala jen 2 dny a od te doby stale spinim....Prvni to spineni melo hnedou barvu ale je to uz jen ruzove....nechapu to.Dnes jsem volala samozrejme na gynekologii....sestra se me ptala na test ten jsem si delala ale je negativni.Rekla mi at prijdu zitra a jeste se ptala jestli to spineni nejak zapacha a nebo svedi a ne nesvedi ani nezapacha.Ma nektera zkusenost s dlouhym spinenim a cim by to mohlo byt?I tak kratkou menstruaci?Dekuji predem za rady a zkusenosti.

eva118
18. bře 2020

@anickaaa28 u mně toto znamenalo nidaci a těhotenství, já ale měla i příznaky, takže jsem věděla, proč. Uvidíš, co ti řekne dr.

lenickamimi
18. bře 2020

@anickaaa28 u mě se to děje teď už od soboty jsem začala mírně špinit také hnědá barva a od té doby špinim slabě do teď ale MS byla 1.3 do 5.3 takže měla být teď 17.3 ovulace potvrdila mi to i gynekolozka takže taky nevím co se děje

anickaaa28
autor
18. bře 2020

@eva118 Tak dr rekla ze jsem v poradku a ze se to muze stat a MS ma pry vselijakou barvu.Mame se snazit intenzivne dal.Dekuji za rady a zkusenosti preji krasny den.