Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dlouhý cyklus, má smysl zkusit těhu test po 12 dnech?

verciiik
31. črc 2012

Zdravím, mám celkem dlouhé cykly, cca 35 dní. Ovulaci mám. Chtěla jsem se zeptat, s takto dlouhým cyklem, má smysl zkusit těhotenský test už cca po těch 12 dnech (kdy bývá pozitivní u normálně dlouhého cyklu), nebo až opravdu ten den či dva před plánovanou menstruací? (kterou ale obvykle nevím kdy přijde 🙂 )

zdenkajan
31. črc 2012

Ahojky mám stejný problém.Podle doktorky prý mám použít těhotenský test už deset dní po oplodnění.Tak držím pěstičky at je pozitivní.

dripik
31. črc 2012

@verciiik Pokud víš, kdy proběhla ovulace pak klidně už 12DPO, pokud ne, počkala bych do přibližného dne meškající MS...hodně štěstíčka...

lucifereeek
31. črc 2012

já mám cykly 37-40, a ovu mívám 20-24DC, těhu test jsem zkoušela 13DPO a byla tam slabá čárka, 15DPO byly už silné //

verciiik
autor
31. črc 2012

@lucifereeek no jestli dobře počítám, tak ale stejně ten 13. DPO musel vycházet těsně před menstruaci 😀

lucifereeek
31. črc 2012

@verciiik jj, bylo to 2dny před MS 🙂 a ten 15DPO byl den, kdy jsem to měla dostat 🙂

lucifereeek
31. črc 2012

@verciiik však normální cyklus je 28dní a ovu bývá 14DC, takže to je taky těsně před MS tak či tak 😉

verciiik
autor
31. črc 2012

@lucifereeek no, tak to je mi jasný že takle nějak to funguje, já se ptala spíš na situaci, kdy mezi ovulací a termínem MS je víc než 14 dní 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli