Drmek - tinktura, máte zkušenost?

zazaja
22. srp 2017

Na gynekologii mi byla doporučena tinktura Drmek obecný. Má někdo s tím zkušenosti? Popř. kdy se začalo s užíváním a způsob užívání?

anetka9
22. srp 2017

@zazaja Můžu se zeptat na co to bylo doporučeno?🙂

janca15l
22. srp 2017

Ja jsem brala drmek asi 4 mesice na podporu ovulace. S uzivanim muzes zacit kdykoliv. Ja mela tinkturu od Jukla, brala jsem 10 kapek 3×denne. Bud to muzes nakapat pod jazyk pro lepsi vstrebavani nebo to nakapes do vody a vypijes.

zazaja
autor
22. srp 2017

@anetka9 podpora ovulace, srovnání cyklu, ...

zazaja
autor
22. srp 2017

@janca15l děkuji 😉 a zabralo to? Dávkování mi říkala i doktorka, ale než jsem se rozhodla, jestli to ozkouším, tak jsem zapomněla, kolik kapek 🙂

janca15l
22. srp 2017

@zazaja myslim, ze ano. Merila jsem i bazalni teplotu a ovulaci jsem mela v kazdem cyklu a upravil mi i PMS. Mela jsem pak po nem temer bezbolestnou MS. Kdyz se mi podarilo otehotnet tak jsem ho vysadila 🙂

klara_sem
18. říj 2017

Já drmek za sebe jen doporučuju, je to skvělá bylinka, mě pomohla taky, dávkovala jsem to podobně, jako je popsáno zde http://menopauzanaprechodu.cz/2017/10/07/menopa...
Tinkturu jsem nezkoušela, dělám si přímo čaje. Někdo psal, že je problém ho sehnat,ale přes internet jsem ho v nějakém bylinářství objednala.

soncaca
8. lis 2017

Mě (po roce snažení) drmek obecný po 3 měsících užívání pomohl - jsem v 5tt, akorát nevíte zda nevadí že jsem ho do teď užívala? Než jsem zjistila, že jsem těhotná...prý se v těhotenství nemá užívat, tak se bojím, aby to nevyvolalo potrat. 😕

zazaja
autor
9. lis 2017

@soncaca mě doktorka řekla, že se v těhotenství užívat nemá, ale pokud jste ho brala a hned jak jste zjistila, že jste těhotná, přestala, myslím, že to bude v pohodě 🙂 jo a gratuluji a ať je vše v pořádku ;)

anetka9
9. lis 2017

@zazaja A můžu se zeptat, má se brát do ovulace nebo celej cyklus?🙂

soncaca
11. lis 2017

@zazaja Děkuji, hned jak jsem to zjistila jsem ho přestala ho brát 😉 Snad ano, zatím se drží!

zazaja
autor
28. lis 2017

@anetka9 celý cyklus, ale nejdéle 3 měsíce, pak vynechat na nějakou dobu 🙂

anetka9
28. lis 2017

@zazaja Bezva, díky🙂