Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
20. říj 2009

Ahojky holčinky,

jdu aspoň pozdravit-nějak zase nestihám. ☹

Zuzi, tak ať se to brzy zlepší a jsi do ovulky jako rybička. S těmi ATB záležíí jaká bereš-pokud ampicilinovou řadu tak v poho i v případě těhu, pokud tetracyklíny,tak ne. Ale ty máš ještě dost času-určitě už budeš zdravá než se mimísek případně zavrtá. 😵

Mícho, budu držet palečky,aby to byl nakonec folíček a ne blbá cysta a měla jsi zase lepší náladu.Určitě zase bude líp.

Klárko, nech toho s tím předčasným testováním. Grafík máš ukázkově 3-fázový a já prostě cítím těhulku-vydrž jak píše Zuzi aspoň do toho 13-14DPO a podle mě jsi taky teprve 10DPO a to je podle statistiky pozitivních jen 6% testujících těhulek-každý další den to stoupá.Tak vydrž prďka vydrž. 🙂

Já jsem taky zpátky od Dr. a taky nálada nic moc. Jediné pozitivum,že mi Dr.potvrdila včerejší OVU-dle volné tekutiny v děloze. Teplotu už teda neměřím-tenhle cyklus to prostě nemá smysl-lítá jak zběsilá. Počkám si na ten další snad to bude už v pořádku.
Jinak mi ale řekla, že si myslí, že je čas se objednat do CARu, že není na co čekat, že já mám pravidelný cyklus a už několikrát potvrzenou ovulaci, dělohu správně velikou a výška sliznice taky v normálu, takže to spíš vidí na problém na druhé straně. Máme to doma probrat a objednat se. Že mě nebude hnát na laparku na průchodnost (já blb se jí zapoměla zeptat na tu metodu s kontranstní látkou), že v CARu už si všechna vyšetření udělají a že ona pro mě už nemůže nic udělat. Tak je mi smutno, protože na IUI a IVF zatím nejsem asi připravená. Tak to musíme probrat a vymyslet co dál.

consti
autor
20. říj 2009

Ahoj kočky.
micha tak uvidíš, třeba to cysta není. Nenech se rozhodit 😉 .
Ivčo to je mi líto, ale třeba se zadaří ještě před vyšetřením. Znám spoustu párů, které měly jít na umělé a hned čekali mimčo přirozeně 😉 . Nesmutni, miminko v roce 2010 prostě mít budeme ať už přirozeně nebo s pomocí doktorů 😵 😵 !
Holky já dnes volala kamarádce, které se nedávno narodil chlapeček a chudinka měla hrozný porod 😔 . Začalo to u ní už v neděli, ale poslali ji ještě domů a trpěla až do úterka, kdy jí praskla voda (jenže voda byla zelená 😔 ). Hned letěli do porodky, tam tisíc vyšetření, kámoška už na pokraji sil. Nakonec si řekla o epidural, který původně nechtěla, ale bylo jí tak zle, že si o něj řekla. No zkrátím to: pak se tam střídali doktoři, koukali na monitor a něco si šeptali (to vám klidu nepřidá), pak ta kámoška zkolabovala, vzali ji okamžitě na císaře, jenže prý to vše cítila a byla tak ztuhlá, že jí nakonec dali celkovou narkozu a mimčo pak museli rozdýchávat atd. 😔 Věřím, že vše bude v pořádku, ale když jsem to poslouchala...nemáme to my ženský na tom světě zrovna lehké 😅 😕 .

michamicha
20. říj 2009

aranel, IUI je v pohodě 😉 já mam spíš zvláštní pocit z IVF, jakože z tebe něco vyndají a pak to tam zase dají 😀 ale člověk si na ten pocit zvykne, obzvlášť když na konci toho všeho je drobeček, kterýho můžeš držet v náručí 😵

ally57
20. říj 2009

ahoj holky 🙂

Micho, držím ti palečky, aby se ti tam vyklubal vydařený folík a né žádná cysta!!!

Ivčo, neboj se do CARu, není čeho se obávat 😉 Je super, že víš, že ty funguješ (máš ovu) a ty ostatní věci vám tam vyzjistí a pak se uvidí, co dál. IUI je legrace, žádné umělé - jen ti pomůžou přiblížit spermouše k vakíčku 😉 Do IVF vás nikdo nutit nemlůže, taky se mi do něj ještě nechce, přeci jen je to zákrok a zásah do organismu dost velkej, takže pokud není důvod = že to jinak nejde, tak si to nechávám někde v záloze 🙂 Každopádně ale na tebe myslím, abyste už do CARu nemuseli a mimísek k vám přišel sám 🙂
A když byla včera ovu - tak bylo snaženíčko? 😉 S tím hleníkem to teda byla pravda, žejo!

Zuzi - čajík + medík + rumík 😀 ať ti brzy je líp! 🙂 (můj brácha má prý ověřený recet: horké mléko + med + slivovice 😉 ale to jsem nezkoušela)
Nojo, jako ženský to asi máme o trochu složitější na tom světě... 😅 ale co už se s tím dá dělat, že 😀

cabalkova
20. říj 2009

Holky, my ted byli neco delat na zahrade a ja jsem tak vymrzla, ze bych nejradsi hned zalezla do postele... kde je to otepleni, co slibovali?!

Zitra mame u Tyna generalku na Mozartovo requiem na Dusicky, tak to tam asi umrzneme vsichni, jdu hledat rukavice.

Jinak se mnou je to tak, ze uz na testeni kaslu a pockam si do vikendu na ms. A kdyby naaaaahodou nedorazila do pondeli, tak si koupim mamatest a testnu. Toz tak.

cabalkova
21. říj 2009

Dobre rano, tak se hlasim s aktualni tabulkou:

Martinka (nicolka) 36 dc (6 dc) ???
Zuzka (consti) 8 dc
Veru (nikare) 9 dc
Lucka (arka) 11 dc
Ivča (aranel) 17 dc
Alenka (ally) 17 dc (6. den po IUI)
Micha 21 dc
Klárka (cabal) 28 dc
Vladka (blazenka) 36 dc ???
--------------------------------------
Kačka 10 tt a začínající 3 měsíc

Nejak se mi zda, ze blazenka a arka uz nechodi... budeme je dal nechavat v tabulce?

cabalkova
21. říj 2009

Micho, drzim palce, aby to cysta nebyla, a pokud jo, tak aby se rychle vstrebala a mela jsi od ni pokoj 😵

Ivu... Caru se neboj, jestli manza souhlasi, tak vam muzou jedine pomoct a je jen na vas, jak moc si do prirozeneho snazeni nechate zasahovat... koukni na alenku, IUI jde delat i prirozene, bez piluli, jen se mechanicky pomuze spermonikum... tak treba to bude zrovna cesta pro vas... i kdyz ja bych na ty diagnozy panu doktoru zas tolik nedala, mrknete na Katu... 😉 Jo a ivu, s tou statistikou, kolik testu byva pozitivnich, to jsi nasla kde???

Zuzi... doufam, ze uz ti je lip... maji byt pekne dny, tak at z nich neco mas. 🙂

ALenko... jak dopadly darkove poukazy?? A co shopik, rozjizdi se? Drzim palce.

nicollka
21. říj 2009

Ahoj holky tam je zase zima.

Micho moc moc držím palce aby to cysta nebyla :( Nebo at je urychlene zase pryč.

Zuzi rychle se vyzdrav at mužete snažilkovat.

Já pořád čekám kdy se rozjede ta mrcha, dnes sem chtěla testnout, ale prsa jak byla o číslo větší a bolavá až hrůza, splaskli a už nic, teplota o ničem, takže škoda testů, jen čekat a čekat.

můj grafík. https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Kláry tvůj grafík je krásnej. Tak jen tak dál...

cabalkova
21. říj 2009

Nico... koukej testnout!!! Teplota stale nahore,,,, na prsa kasli...

consti
autor
21. říj 2009

ahojky.
Klári díky, už je mi dnes líp, tak snad ta nemoc brzo zmizí 😉 .Jdu mrknout na tvůj graf 😉 .
nico tak testni, pokud jsi ms ještě neměla!!

nicollka
21. říj 2009

Zuzi, zkusila sem ale nic. Už jen aby se mrcha rozběhla a já se mohla nechat vyšetřit at to na ty vánoce zvládnem :D

consti
autor
21. říj 2009

Nico ty to máš teda záhadné...Kdy jdeš k té doktorce? 😉

nicollka
21. říj 2009

zuzi chci tam zajít až skončí mrcha, chci taky aby mi kontrolovala vajucha a já pak jen zavolala manžovi aby dojel na noc aspon kdyby zrovna nebyl doma :D

consti
autor
21. říj 2009

nico tak to jo 😉 .
Klárko graf máš ukázkový. Ale já ho měla podobný a teplota šla dolů až 13 dpo 😠 . Tobě ale držím pěsti, aby už šla jen a jen nahoru 😉 😵 !

cabalkova
21. říj 2009

Consti... ja to na to moc nevidim... proc by to melo zrovna ted vyjit, kdyz to uz pres rok nevychazi??? Blbost,.... zitra pujde teplota dolu (dnes rano jsem pouzila posledni kulicku utrose) a v patek, nebo nejpozdeji v sobotu dorazi ms.... citim to v kostech. 😉

consti
autor
21. říj 2009

Klárko dávej tomu tak 50 na 50. Možná zrovna, když nevěříš, tak to třeba vyjde. Ale lepší je si nedávat plané naděje a pak být hezky překvapená 😉 😵 .

cabalkova
21. říj 2009

No, ja jsem to psala martince, protoze jsem to tu nechtela rozmazavat, ale FF mi na tento cyklus pise pravdepodobnost tehu 93 procent, tak jsem se dost nasmala.... jeste ze pocitam s tou ms... teda zklamana budu i tak, ale prijde mi to vtipny, jak pocitace muzou neco takovyho spocitat.... a realita je pak uplne jina... jo a jak jsem byla tehu na jare, tak mi to psalo pravdepodobnost 80 procent... taky vtipny

consti
autor
21. říj 2009

Klárko, tak držím pěsti, aby se počítač nemýlil 😉 . Koukala jsem do alba, že tam máš fotku toho kočárku, co se ti líbí 😉. Asi si tam taky šoupnu ten, co se líbí mně, ať má člověk taky z něčeho radost 😀.

cabalkova
21. říj 2009

No jasne... ja koukala na nove barvicky pro rok 2010 a ten hnedy s vzorovanim, ten by se mi libil teda mooooc.... jen mit co do nej, ze... 😉

Pocitacum neverim od chvile, co jsem videla film Jachyme, hod ho do stroje... 😀

consti
autor
21. říj 2009

Klárko 😀 .
No já teď mrkla na inglesinu na novu kolekci a krááása 😉 . Už to mám v albu. Předpokládám ale, že se prodávají i staré kolekce? Nemusím mít nutně tu pro rok 2010 😉 . Ale jak píšeš, hlavně mít ten obsah 😀 😀 .

consti
autor
21. říj 2009

A cena je nějakých 18000, uf 😅 .

cabalkova
21. říj 2009

Koukala jsem ti do albicka, taky parada... oni vetsinou tu starou kolekci jeste par mesicu maji, ale pak to doprodaji a hotovo, jede se uz jen nova...

Ten muj vybrany, kdyz se pripocita hluboka korba a autosedacka, tak vychazi skoro na 25 000, asi pak pujdu vykrast banku. 😝

Jeste ze budeme mit na sporeni dost casu, jak se zda... 😉

consti
autor
21. říj 2009

Klárko však než budeme mít mimčo, tak to asi fakt bude ta kolekce 2010 😀 . Ale jak píšeš, má to své výhody, si na to stihneme našetřit 😀 😎 .

consti
autor
21. říj 2009

Ta Teutonia má taky dost velký výběr viď? A měla jsi možnost s ní jezdit? Já Inglesinu vozila jen u kamarádky, ale to byl nějaký ten rok starý model... 😉 . Ale paráda 😉 .

cabalkova
21. říj 2009

Jo, prave ze jo, je uzasne snadno ovladatelna a pritom stabilni, my mame sileny tereny kolem nas, tak proto se mi tak libila... je fakt, ze barva "nejezdi"... ale libi se mi, jaky maji potahy a doplnky... proste parada... 😵

aranel6
21. říj 2009

Krasný večer holčinky,

koukám,že tu zavládl optimismus a řeší se kočárky-to je prima 🙂. Mě se furt líbí tříkolkaod Peg Perego v oranžové barvě, ale zase ty čtyřkolky se prý lépe ovládají,tak nevím.

Mícho, máš pravdu-až bude člověk jednou držet miminko v náručí,tak bude úplně jedno jestli to bylo přirozeně či z IUI či IVF. Jen když bude.

Ally, snaženíčko bylo dva a den před ovulkou-večer po už ne,ale stejně už by to bylo asi k ničemu. Tak zase čekačka co z toho bude,ale tuším že nic jako vždy.

Klárko, jen pěkně vybírej-tuším že to brzy bude potřeba. Grafík ukázkovej a myslím že žádnej pokles nepřijde.
Na tu statistiku jsem narazila na nějakej stránkách-jen si teď nemůžu vzpomenout kde.
Jen si pamatuju,že to bylo zhruba takto:
10DPO - 6%
11DPO - dalších 9% (15)
12DPO - dalších 12% (27)
13DPO - dalších 15% (42)
14DPO - dalších 24% (66)
15DPO - dalších 27% (93)
16DPO - dalších 6% (99)

aranel6
21. říj 2009

Takže pokud budeš testovat až v po tak to bude 99% jistotka. 😅

aranel6
21. říj 2009

Zuzi, tak ať se to pěkně zlepšuje dál a za 3-4 dny už budeš jako rybička připravená na snažílkování 😉.

ally57
21. říj 2009

ahojky 🙂

Klárko, tvůj grafík je parádní! To prostě musí vyjít!!! Navíc, když ti technika dává takovou šanci - to prostě nemůže skončit jinak než happyendem...! 😵 Mačkám ti palečky, aby ti to vyšlo!!! Máš ještě nějaké "příznaky"...?

Naše certifikáty jsme snad už vyřešili. Teď obvoláváme hotely, jenže to nejde tak rychle, jak jsme doufali. Náš eshop se jim líbí, ale všude zkoumají smlouvu, než se dohodneme na provizi a na všech podmínkách, trvá to a trvá... bojím se, abychom stihli spustit na vánoční nákupy...

Jinak já mám tento cyklus opravdu takový zvláštní... úplně jiný než obvykle, jiné pocity, jiná bolest, jiný výtok, prostě kdybych nevěděla, že je nesmysl, abych byla těhotná, tak bych si myslela, že jsem... 😅 je fakt, že 6dpo je ještě mooooc brzy na takové úvahy 😉 ale vždyť to znáte - člověku to od ovu pořád vzadu v mozečku vrtá... 🙂

Ivčo, tak to je bezva, že snažení proběhlo, teď už "jenom" počkat na výsledek 😉

Teda holky, vy už máte vybrané kočárky 😵 - jsou krásnýýý - to jsem zatím ještě vůbec neřešila, hlavně proto, že by mě tím víc trápilo, že do něj nemám co dát... 😔

jdu tvořit prezentaci, papapa, krásnou dobrou noc 🙂

cabalkova
22. říj 2009

Teda alenko, jestli je vse jinak, tak si naopak myslim, ze je to velmi nadejne.... ja ti drzim ukrutne palce, nekdo to tu musi prolomit a jet dal... a stejne tak drzim palce s obchudkem, , abyste do tech vanoc stihli aspon neco, kdyz uz treba ne uplne plny provoz podle vasich predstav...

Ja to teda nebudu, teplota uz jde dolu a jak jsem psala, cekam ze zitra, nebo nejpozdeji v so dojde ms... ani prsa uz me neboli tak ukrutne... to proste bylo dano tim utrosem, co jsem si lupala... a bohuzel ne mimi... ja uz tomu snad ani neverim, ze se nam to nekdy povede... leda tak nejak jako slunicko, kdyz to vubec nebudeme ...

Aranko, diky za tu statistiku, to je fakt zajimavy, to jsem netusila.... na FF jsou miliony grafu, kde holky mely carku uz devaty, desaty den.... tak mi to prislo, ze jich musi byt procentualne mnohem vic... ale je fakt, ze mnohdy mi přislo, ze jim fertil namaloval ovu pozde, ze ji musely mit driv...

A hezkdy den vsem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru