Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
22. říj 2009

Jo a zacina me pekne bolet bricho na ms... takze tetka je za dvermi... 😝 at uz pocitac spocital co chtel.... 🤐

nicollka
22. říj 2009

ahoj holky tak mrcha je tu. Takže dnes 1DC :( No ale můžeme aspom začít nové kolo, a konečně si zajdu k doktorce.

cabalkova
22. říj 2009

Tak to je dobre, ze se na to koukas takhle pozitivne... zda se, ze vikend bude obecne ve znameni mrchy, jsem ti v patach., 😵

slunickoseznam.cz
22. říj 2009

Ahoj holky tak a je asi všechno v haji ve 12 jedu k memu dr ať se na mně podívá ale myslím si že jsem asi potratila hrozně mně bolí břicho a přestala mně bolet prsa a tak mi držte palce mam hrozny ztrach

cabalkova
22. říj 2009

slunicko... drzim palce, to neni mozne, to urcite bude plany poplach!!!! Moc na tebe myslim, kocicko...

cabalkova
22. říj 2009

A slunicko, ty krvacis? Jestli nekrvacis, tak nepanikar... zlato, drz se.

slunickoseznam.cz
22. říj 2009

Ne nekrvacim ale hodně mně bolí podbřišek za hodinu jedu k dr.

cabalkova
22. říj 2009

tak nepanikar, to nemusi byt nic tak sileneho, treba se ti mohl udelat u miminka hematom... tak budes mit klid na luzku a to se vstreba.... neboj nic.... to bude dobry, uvidis... drzim moc palce....

consti
autor
22. říj 2009

sluni neplaš!!! Pokud nekrvácíš, tak je vše ok! Hlavně klid, nervováním miminku moc nepřidáš 😔 . A i kdyby jsi krvácela, tak doktoři si i s tím umí poradit. Jen mazej k dokimu a nám pak hoď zprávu, ať nemáme strach!
Jinak ahoj kočky.
Klárko je mi líto, že teplotka klesá, ale dokud není mrcha...však to znáš 😎 .
Nico tak šup na další kolo. 😉
Holky nebojte se, určo se dočkáme, jen to prostě chce ten čas... 😅
Alenko moc držím pěstičky a Ivče taky 😵.
Mě ty antibiotika akorát pěkně rozhodily 😒 . Mám akorát střevní potíže a dnes jsem volala s mamkou a říkala mi, že měla po antibiotikách vždy gynekol.problémy, což v tom letáku taky píšou, tak no potěš 😒 😠 . Musím si najít nějaké vitamínky na to a manža mi je dnes musí koupit...
Jinak jsem včera vytáhla zimní fusak na mimčo. Kdysi jsme ho tu objevili se švagrovou a domluvily se, že která bude dřív čekat, tak ta si ho vezme. Myslela jsem, že bude můj, švagrová už má jedno dítko a do druhého se nehrnuli a najednou čeká v únoru mimčo 😔 . Tak jsem to dala manžovi, ať jí to dá a on na to, jestli si ho nechci nechat...Někdy to na mě sedne, měla jsem chuť mu říct: "a na co"?? 😔

consti
autor
22. říj 2009

Jeee, tak právě mi bylo vyvěštěno z prstýnku, že mám malý problém a manža asi větší (přesně tak, jak si myslím), ale doki nám prý pomůže a otěhotním přirozeně tento nebo příští rok a budeme mít holčičku 😵 😵 . Vím, že to může být jinak, ale tak nějak mi to stačí, že budeme mít snad miminko 😅. A aspoň si pak budu moct koupit ten kočárek 😀 . Manžu asi švihne, prže já růžovou fakt nesnáším a jestli jednou budeme mít fakt holčičku, tak jí růžové věci moc kupovat nechci a pak se zakoukám do růžového kočárku 😀 . I když to je podle mě spíš taková fialková v kombinaci s růžovou 😉 .

consti
autor
22. říj 2009

Tady nikdo není??? 😎
Holky berete některá nějaké vitamíny? Známá mi doporučovala Centrum a teď jsem objevila nějaké Centrum materna (pro těhulky a snažilky), tak to asi vyzkouším 😉 .

cabalkova
22. říj 2009

consti... ty fusak nebudes potrebovat, ty budes mi letni miminko. 🙂 A to vesteni, to ti vestil kdo? Ja chci taky!!! nejde to i na dalku? 😉

Jinak kocar si proste vyber podle sveho, stejne s nim budes jezdit hlavne ty... ja chci deti aspon dve, tak jsem si vybrala tu hnedou, jako ze je neutralni. 🙂 To mam plany, co?

A ty vitaminy, ja bych brala listovku, a pak kombinaci selen a zinek, ta je obecne na potenci... jinak bych se vitaminama moc nefutrovala, podle nejnovejsi vyzkumu to vecny cpani multakama spis skodi, nez ze by pomahala, protoze zatezuje ledviny a dalsi organy, ktery to musi z krve vsechno odfiltrovat...

jinak se moooc tesim na zitrek, na poste uz na me ceka balik s jabloni, hrusni, dvema ruzemi, dvema boruvkama, dvema malinama... muz uz mi vykopal jamy a substrat jsme taky nakoupili, takze zitra budu zase za zahradnici, jupi.... uz se moooc tesim, me to desne bavi!!!

cabalkova
22. říj 2009

No a tady je ten muj graf, bohuzel ma opacnou tendenci, nez jakou bych si prala. takze tech 93 procent, co mi fertil tvrdil, to se fakt muzu tak akorat vysmat....

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

Tak treba nekdy jindy, no.... i kdyz tomu uz fakticky neverim... dneska jsem si na netu precetla, ze u zen nad 30 let je pravdepodobnost otehotneni 1:16, tedy ze trva prumerne 16 mesicu, nez se to povede... no a kdyz se k tomu pripoctou holky, co i po tricitce otehotni napoprve, tak je mi jasny, ze ten, kdo tenhle prumer zveda, jsem napriklad ja....

no nic, nebudu depkarit, hlavni vlna dorazi o vikendu, tak na ni budu setrit sily. 😎

cabalkova
22. říj 2009

No co, chceme si nechat privezt sterk na cesticky a na stani na auto, tak ho aspon o vikendu budu moct tahat a nebudu se muset bat, ze bych o pripadne mimi prisla.... tak, hlavne pozitivne a hledet kupredu... 😝

consti
autor
22. říj 2009

Klárko no jedna známá, ale jde to podle mě i na dálku. Nechci ale prozrazovat zdroje 😀 😉 .
Jůůůů, tak ty budeš takto zahradničit. Závidím 😉. Taky bych potřebovala vypadnout ven, už mě to doma neba a hrozně mě bolí celé tělo od toho ležení a sezení 😅.
Já zkusím to Centrum, myslím si, že u nás bude problém i v těch vitamínech, jsem často unavená a taaak 😅 .
No s tím kočárem, taky bych chtěla kočár na dvě děti, ale když vidím, jak se nám "daří" počít to první, tak to asi řešit nebudu a pak uvidím. Kdyžtak se pak ten první kočár prodá a druhý už koupím jetý 😉 .

consti
autor
22. říj 2009

Klárko ale ten pokles je docela malinký, neházej flintu do žita 😉 .

cabalkova
22. říj 2009

Tak kde je to slunicko?? Moc na ni myslim a doufam, ze to byl jenom plany poplach!!!

slunickoseznam.cz
22. říj 2009

tak sem tu všechno v pořádku miminko krásně roste a odpovídá tt ty bolesti jsou roztahovani dělohy někoho to tak moc boli musim to vydržet a miminku krádně bije srdíčko 🙂 🙂

cabalkova
22. říj 2009

No vidis. plasane, taky jsem si na to vzpomnela, jedne zname se od pateho mesice roztahovala deloha tak bolestive, ze skoro nemohla chodit..... jupi. ja vedela,. ze to nemuze byt ta hruza, se kterou jsi sem rano prisla, my vam obema moc verime, ze jste nase vlajkova lod a my driv nebo pozdeji vsechny naskocime na vlny, co za sebou nechavate.... teda, tys mi dala, to se mi ulevilo, 🙂 🙂 🙂

cabalkova
22. říj 2009

a foto neni??? 😉

slunickoseznam.cz
22. říj 2009

V pondělí mam svojí poradnu jdu na odběry a uzv a tam dostanu novou fotečku zatím je to taková kulička se srdíčkem,fakt mně to vylekalo ale teď už vim že můžu byt v klidu že je to ta děloha

cabalkova
22. říj 2009

Tak slava, slava...

Ja ted koukala na svoje teplotky a zjistila jsem, ze skoro na chlup stejne jsem mela i v srpnu, taky to tam vyskocilo a pak nic... takze v so to ms jisti... ach jo, ja uz bych chtela taky... no nic, stejne to obrecim, az prijde... 😝

consti
autor
22. říj 2009

sluni huraaaa. to jsem ráda, že je vše ok!!! 😵
Klárko držím pěsti, abys neměla proč plakat 😎 . Holky to fakt dáme, nebojte se nic. Nečetly jste dnešní MF Dnes? Je tam článek o tom, kolik párů má problémy a taky www stránka, na které je jeden pár, který tam den po dni zapisuje poznámky ke snažení o mimi. Snaží se už delší dobu a slečna jednou potratila. Měli by k tomu diskutovat i odborníci atd. 😉

cabalkova
22. říj 2009

consti... ja to cetla, o te www strance, jenze te holce je 29 a jejim priteli 22 nebo kolik... to je fakt jina kategorie, prijde mi, ze to vybrali fakt pitome...

consti
autor
22. říj 2009

Už jsme na to koukala a jemu je 20 a aznají se asi rok, přitom po 6 měsících snažení otěhotněla...Ups, to se jako snažili už od začátku? U 20. letého kluka mi to připadá trochu mimo. Ona se navíc o mimčo snažila už několik let s předchozím patnerem 😅 😕 . No je to takové zvláštní. Pochopila bych, kdyby vybrali pár, který je spolu už nějaký ten rok, je jim třeba kolem 30. atd. 😅

cabalkova
22. říj 2009

Presne, taky mi to prislo divne vybrany... fakt uchylny... teda nechci nas strkat do popredi, ale myslim, ze by melo smysl, kdyby vybrali nekoho jako jsme my, uz se zkusenosti z CAru a starsi... jenomze media jsou media a potrebuji sledovanost... s nami by to byla nuda, protoze se nedari a nedari a nedari... u nich je sance, ze se jim to celkem brzy povede znovu a lidi budou mit na co koukat a o cem cist... je mi naprosto jasny, ze proto je vybrali... a oni ze se prihlasili kvuli popularite a penezum, ale prijde mi to teda dost ulitlej par i situace...

consti
autor
22. říj 2009

No, má pravdu. Klárko jak dlouho se vůbec znáš s tvým mužem a kde jste se poznali 😉 ? Jen mě to zajímá, když je i o dost starší, jak ty 😉 . Mám takto dvě kámošky, co mají partnery starší o cca 12 a 13 let 😉. Oba už byli ale dřív ženatí, to tvůj manža asi ne, viď? 😉 Kdyžtak písni do Ip 😎 .

cabalkova
22. říj 2009

Vlastne to muzu napsat i sem,... seznamila nas naprosto cilene nase kamaradka, jsme spolu dva roky, muz je starsi o 11 let a nikdy predtim zenaty nebyl... vzali jsme to hopem. 😉 Aspon teda s tim spolecnym bydlenim a pak svatbou, ale nejak to bylo od zacatku jasny. 😉 Jsem moc vdecna, ze ho mam... posledni dobou se mi zdalo nekolik ruznych snu, ve kterych vzdycky vystupoval jakoby muj manzel, ale nikdy to nebyl Pavel a ja byla v tom snu vzdycky nestastna a rikala jsem si, jak to mam s timhle chlapem vydrzet... a pak jsem se pokazdy probudila a desne se mi ulevilo, ze mam za manzela toho, koho mam. 🙂

aranel6
22. říj 2009

Ahojky holčinky,

Sluni, to jsem se lekla-už nás takhle neděs. Velká gratulace k srdíčku a k těm přibívajícím týdníkům v profilu a už se těším na fotečku příští týden.

Marti, tak konečně tě ta mrcha přestala napínat-to je dobře-teď ať je rychle pryč a pak to dokťa načasuje a mimísek bude hned. 🙂

Klárko, ten pokles je pidi-já stále věřím že to vyjde. 🙂

Alenko, a proč by zrovna tenhle měsíc nemohl být ten pravý. Jiné pocity to je dobrý začátek 🙂.

Zuzi, po těch antibiotikách to chce pár dní probiotika (prodávají to v lékarně) mě to na jaře doktorka napsala rovnou k těm antibiotikám-třeba když bereš po 12hodinách tak 8 hodin po spolknutí antibiotik si dáš probiotika a brala jsem je ještě zhruba 5 dní po skončení a zažívaní se spravilo rychle.

A ještě dnešní tabulice:

Martinka (nicolka) 1dc
Zuzka (consti) 9 dc
Veru (nikare) 10 dc
Lucka (arka) 12 dc
Ivča (aranel) 18 dc
Alenka (ally) 18 dc (7. den po IUI)
Micha 22 dc
Klárka (cabal) 29 dc
Vladka (blazenka) 37 dc ???

A Kačce už týdny naskakují sami a rychlostí blesku. 🙂

ally57
22. říj 2009

Kačko, tys tady teda udělala dneska rozruch 😀 jsem ráda, že jsem se dočetla ke šťastnému konci 😵 a těším se na fotečku, kterou máme slíbenou příště 🙂 tak ať tě to miminkovské budování pelíšku moc nebolí 😉

Klárko, mně ten tvůj pokles nepřijde nijak dramatický - myslím, že může souviset i s vysazením utroše... pořád to máš jasně třífázový a rozdíl druhé a třetí fáze je dost markantní 😉 ale chápu, že se radši připravuješ na tu horší variantu, tak tě nebudu nahlodávat... ale stejně pořád tajně doufám a držím ti palečky! 🙂

Zuzi, to je bezva, že to máš tak krásně vyvěštěný! 🙂 takže žádný strachy, všechno bude! 😎

Ivčo, to jsme se hezky sladily s cyklem, viď 🙂 ale já měla dřív ovu, takže mi přijde dřív ms 😅 a tobě přeju, aby nepřišla už vůůůůbec 😉

Marti - tak do nového kola s novou nadějí 😉 a pod stromečkem už s rostoucím bříškem 😵

Holky, když si vzpomenu, že jsem já bláhová myslela, že budu mít těhubříško už minulé Vánoce... 😀 😀 😀 kdyby mi v tu dobu někdo řekl, že to nebude ještě ani tyhle Vánoce, tak bych se asi totálně složila... 😝 ještě že mi tenkrát kartáři lhali, jako když tiskne 😀 No po tom, co psala Klárka o té pravděpodobnosti 1:16 se ani nedivím, že furt nic... zkrátka někdo ten průměr zvyšovat musí 😎 btw. 16. měsíc mi, myslím, běží právě teď - už to ani nepočítám, tak si nejsem úplně jistá 😅 ale nějak tak to bude

A jaká je ta www stránka, co jste o ní psaly??? Teda pokud vybrali takový vzorek na zkoumání, tak jsou to fakt pitomci a nemá to žádnou vypovídací hodnotu! Ale to je škoda slov....howk

papa a dobrou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru