Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

michamicha
17. pro 2009

ahoj holky, před hodinou jsem dorazila do práce, tak tady jen vyřizuju poštu a za chvíli pomažu zase domů

musela jsem nakouknout, abych vás dlouho nenapínala 😉

u dr. to bylo zajímavé, dělal mi UTZ jednou a nebylo tam nic vidět, tak jsem se musela jít vyčůrat (jen učůrnout z toho mýho průtokáče) a zkusili jsme UTZ podruhý a hádejte.....

srdíčko tam krásně blikalo 😵 fotku dostanu až příště, tj. 23.12. protože mimísek byl schovanej v takovym zúženým místě toho váčku a nebyl skoro vidět, ale blikalo srdíčko a to je to nejdůležitější 😵
jo a taky mam rizikovku, protože jsem ráno zase trošku krvácela, a dr. mi na utz objevil malinkej hematom kousek od mimča, cca 7 mm v průměru, tak mi ještě napsal další prášky (estrofem) a utrogestan mám zvýšenej na 4x1 a mam nařízenej klid, takže budu polehávat, kdybych krvácela tak mám okamžitě nasadit i ascorutin a ihned přijít na kontrolu 😉

ale jinak jsme OBA v pořádku 😵 dneska jsem dostala ten nekrásnější dárek k narozeninám i k vánocům 😵

ally57
17. pro 2009

Klárko šmankote, já myslela, že si dělám legraci 😀 to by teda byla fakt sranda...! Ale stejně to zas dopadne jako vždy, já asi i kdybych ovulovala permannentě celý měsíc v kuse, tak se nezadaří... nevím, prostě je to boj s větrnými mlýny zatím... abyste nemyslely, že mám depku - nemám, jen to konstatuju 🙂 a opravdu pořád věřím, že se to povede 🙂 Jinak na leden mám taky podle Jonáše holčičku 😀

Zuzko, jojo, to znám, na povel je to fakt lahůdka... a stokrát si můžeš říkat "nemyslím na to"... 😀 no ale zase znám spoustu holek, co se jim to taky takto cíleně podařilo, takže prostě kašli na všechno, když mimi bude chtít přijít, tak přijde za každých okolností 😉

Vkládám tabulečku (někde se mi ztratil jeden den, takže aktuálně takto):

Zuzka (consti) 12 dc - včelička už je tam, takže snaženíčko, snažení 😉 🙂
Klárka (cabal) 15 dc - směr mimísek už je v plném proudu - 6 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 18 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky 🙂
Ivča (aranel) 19 dc - nenáviděná čekárna a doufáníčko, že zázraky se dějí o Vánocích ..........a oni se dějí ;)
Martinka (nicolka) 27 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 28 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;) držíííme palečky!!!

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - oba zdravoučký a užívají si válení a odpočinku
Micha 7 tt těhulinka - dneska druhý UTZ - napjatě čekáme na dobré zprávy... 🙂

ally57
17. pro 2009

Huráááá! Micho moc gratuluju k srdíčku!!!! 😵 😵 😵
Buď pěkně v klidu a užívej si ten úžasný pocit!!! 😵 😵 😵 (teda aspoň myslím, že musí být úžasný 😀 )

consti
autor
17. pro 2009

Alenko díky za tabulku a povzbuzení 😉 . Neboj, jednou to musí vyjít 😵 .
Micha obrovská gratulaceeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 . To je opravdu nejkrásnější vánoční dáreček 😉.

consti
autor
17. pro 2009

Tak mě parádně bodá na vaječníku, takže ovule je tuuuuu 😀 😉 .

cabalkova
17. pro 2009

micho.... taky se pripojuju ke gratulacim a tesim se pristi stredu na prvni fotecku... hezky odpocivej, mamulko.

michamicha
17. pro 2009

holky, moc vám děkuju za držení palců, ráno jsem byla strašně moc nervózní, v té čekárně se to děsně táhlo, muchlala jsem tam v ruce ten papír z té pohotovosti a fakt nervy pracovaly úplně příšerně...
a pak když mi dr. řekl, že to je špatně vidět, že si mám skočit na wc a zkusíme to znovu, tak jsem myslela, že to se mnou sekne o zem 😔 a podruhý ke mně natočil ten monitor a ukazoval mi, kde je ten žloutkovej váček a pak řiká, že tady (vůbec nic jsem tam neviděla) je embryonální pól a pak jsem viděla, že tam něco jakoby bliká, ale myslela jsem, že jenom hnul s tou sondou a z něj vylezlo, že tady je vidět srdeční akce 😵 v tu chvíli jsem si připadala jak když začne vybuchovat ohňostroj, prostě nepopsatelnej pocit štěstí a úlevy 😵

přeju vám, abyste se toho pocitu dočkaly co nejdřív, je to fakt nádhera 😵

slunickoseznam.cz
17. pro 2009

Micha taky se přidávák ke gratulacím je to krásný zážitek mně už to ani nepřijde malá už na mně mává a různě se tam vrtí a jdou krásně vidět detaily páteře a nožiček že už to vnimam trochu jinak tak yse toho brzo dočkáš a budeš žasnout jak s každým uzv miminko krásně roste a všechno jde vidět líp a líp 🙂
J8 jsem dneska začala 5 měsíc jinak ještě hodím do albíčka můj dnešní pupek a pak jdu zase vegetit k telce ať bříško nebolí ale dneska odpoledne je to lepší než včera 🙂
Zuzi snažilkujte ať můžeme očekávat do konce roku // držím palečky a pokud si budete jistější tak na to skočte každý den

consti
autor
18. pro 2009

Ahoj holčičky,
tak opět pojištěno, myslím, že manža už se těší, až bude mít chvilku klid 😀 😀 . No tak uvidíme. Dnes ráno mě bříško pěkně pobolívalo a už mi ze všeho hrabe, protože jednu noc jsem měla sen, že máme malého chlapečka, takového kudrnatého blonďáčka a to už v tom snu chodil, další noc se mi zdálo, že jsem si dělala testy a ty byly pozitivní a dnes se mi zdálo, že se mě kolegyňka ptá, jestli už něco vím, jestli jsem těhu 😀 . Má to nějakou zpětnou tendenci ty sny 😎 ...No jak říkám, psychika pracuje, což asi není moc dobře, ale s tím Pregnylem to jinak nejde 😅 😕 .

nikare
18. pro 2009

Ahojky holky,
tak vás zdravím snad předposlední den v práci v tomto roce. Už asi jenom pondělí a pak šmitec.
No jinak jsem taková nějaká skeptická...........vůbec na nic se necítím...........břicho mě teda trochu pobolívá, chvílema mi přijde ta bolest taková pálivá, ale jestli si to jenom nepředstavuju !!!! No nějak tomu vůbec nevěřím, ikdyž bych teda aspoň trošku měla !!!! Testovat bych měla až v pondělí.............no už abych se začla připravovat !!!
Jo a Zuzi............jízda v plném proudu, co???? tak to je super........jen tak dál...........ať se ta malá mrška ujme !!! 😀

A ještě tabulenka :

Zuzka (consti) 13 dc - včelička už účinkuje a jede se v plném proudu 😉
Klárka (cabal) 16 dc - to to letí už jenom 5 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 19 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by 😉
Ivča (aranel) 20 dc - čekáme a doufáme, že zázraky se dějí o Vánocích ..........držíme palečky ;)
Martinka (nicolka) 28 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 28 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;) držíííme palečky!!! holky já nevím..........a nevidím to vůbec pozitivně ☹

Kačka (slunicko) 18 tt těhulinka - a bříško roste a roste a mamka musí hoooodně odpočívat !!! 😉
Micha 7 tt těhulinka - je tam a ťuká mu srdíčko........co víc si přát, než jen to zdravíčko !!!!! 🙂

consti
autor
18. pro 2009

Ahoj Verunko!!
Tak to moc moc držím pěstičky a pokud by ta mrcha jedna hnusná náááhodou dorazila, tak nevěš hlavu! Těch miminek se prostě musíme dočkat 😵 ! Jinak já po Pregnylu naštěstí ok, jen mě teda tak obden berou křeče v žaludku, ale fakt nepříjemné, to se mi nikdy nestalo. A taky je mi občas trochu blbě od žaludku nebo nemám hlad, pak zase mám obrovský hlad...no a tak se to střídá 😎 .

nikare
18. pro 2009

Zuzi,
to už tě tělo připravuje na těhotenské nevolnosti, víš???? 😉 😉 😉 😅 😅 😅
No já věšet hlavu nebudu, to ne...........ale zase budu určitě bulet......zvlášt v tomhle období !!! :( :(

slunickoseznam.cz
18. pro 2009

Ahoj holky tak dneska je mi zase líp než včera tak doufám že to tak zůstane včera jsem byla u kadeřnice konečně tak mně zase dobarvila a nechala jsem se ostříhat na krátko 🙂tak budu mít pokoj a zase vypadám jak člověk 😀 😀
Jinak ještě opravuji v tabulce nás těhulky,oběma nám začíná nový tt v pátek 🙂

A ještě tabulenka :

Zuzka (consti) 13 dc - včelička už účinkuje a jede se v plném proudu
Klárka (cabal) 16 dc - to to letí už jenom 5 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 19 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by
Ivča (aranel) 20 dc - čekáme a doufáme, že zázraky se dějí o Vánocích ..........držíme palečky ;)
Martinka (nicolka) 28 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 28 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;) držíííme palečky!!! holky já nevím..........a nevidím to vůbec pozitivně

Kačka (slunicko) 19 tt těhulinka - a bříško roste a roste a mamka musí hoooodně odpočívat !!!
Micha 8 tt těhulinka - je tam a ťuká mu srdíčko........co víc si přát, než jen to zdravíčko !!!!!

consti
autor
20. pro 2009

Ahoj kočky, tak manža je nějaký nemocný, tak jsme asi dosnažilkovali 😝 😔 . No budu doufat, že stačilo to předchozí snaženíčko a že co se má stát, to se stane. A aktuální tabulka:
Zuzka (consti) 15 dc - včelička už účinkuje a jede se v plném proudu
Klárka (cabal) 18 dc - to to letí už jenom 5 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 21 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by
Ivča (aranel) 22 dc - čekáme a doufáme, že zázraky se dějí o Vánocích ..........držíme palečky ;)
Martinka (nicolka) 30 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 30 dc - už bez utroše a prý bez příznaků a něco se dít určitě bude ;) držíííme palečky!!! holky já nevím..........a nevidím to vůbec pozitivně

Kačka (slunicko) 19 tt těhulinka - a bříško roste a roste a mamka musí hoooodně odpočívat !!!
Micha 8 tt těhulinka - je tam a ťuká mu srdíčko........co víc si přát, než jen to zdravíčko !!!!!

Martinko, Verunko tak co mrcha?? Doufám, že zatím nedorazila 😵 😉 !!

consti
autor
20. pro 2009

Pardon u Klárky jen 3 dny do včeličky a u Veru to teda vidím nadějně 😉 😀 .

nikare
21. pro 2009

Dobré už předvánoční pondělí...........dávám jen aktuální tabulku:

Zuzka (consti) 16 dc - včelička už účinkuje a jede se v plném proudu
Klárka (cabal) 19 dc - to to letí už jenom 2 dní do první včeličky ;)
Alenka (ally) 22 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by
Ivča (aranel) 23 dc - čekáme a doufáme, že zázraky se dějí o Vánocích ..........držíme palečky ;)
Martinka (nicolka) 31 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 32 dc - už bez utroše a čekáááá 😉

Kačka (slunicko) 19 tt těhulinka - a bříško roste a roste a mamka musí hoooodně odpočívat !!!
Micha 8 tt těhulinka - je tam a ťuká mu srdíčko........co víc si přát, než jen to zdravíčko !!!!!

aranel6
21. pro 2009

Dobré ránko holčinky,

předně Mícho-obrovská gratulace k srdíčku, tak ať jde vše dobře i dál a snad teda už bude brzo ta fotečka. 😵

U Veru to vidím více než nadějně a neměla jsi Verunko náhodou dnes testíkovat, že ty nás napínáš. I ty jedna. 🙂

Na horách bylo krásně-zima jak v pohádce-i když sněhu ne tak moc. 🙂

Jinak to ale vidím bledě-zdá se že mám po radosti-podle teplot to totiž vypadá na anovulák-jsem si včera i pobrečela,ale co nadělám. 😢 😢 😢 No nic ať tu nekazím vánoční náladu-doufám že plnou zázraků. 😵

consti
autor
21. pro 2009

Ahoj holky 😉 . Manža je fakt nemocný, tak máme po snažení 😢 😔 .
Veru tak jak???? 😉 😵

slunickoseznam.cz
21. pro 2009

AHoj holky zdravím při pondělí,já už mám dopečeno a dárečky zabaleny jen trochu poklidit a vyzdobit byteček a jue to a zítra nás čeká poradna a uvidím snad kočičku o víkendu mně tak hroizně bolela páteř že jsem si koupila gymnastický míč a od ledna začnu chodit na těhu cvíčo a plavání 🙂
V sobotu jsem prckovi koupila krásný dáreček k vánocům a včera byly v tescu slevy cherokie tak jsem koupila nějaká bodyčka a od babičky jsme včera dostali plyšového pejska a šaty 🙂
Jinak pokud se potvrdí holčička tak dneska má svátek 🙂
Mnž včera viděl ty pidi věcičky a říkal že se bojí miminka že mu nějak ublíž a že už i teď má o nás ztrach když nás něco bolí,začíná se projevovat rodičovský ztrach který já mám už asi 13 týdnů 🙂
Nika drřím palečky není možné a když vysadíš utroš za ajk dlouho mrcha přijde?Mešká už???To by byl krásný dáreček 🙂 🙂
Zuzi my jsme měli v době otěhu jen jeden sexík a to ještě asi den před ovulí a co s toho vzniklo mršky si určo počkají a na úplném konci roku 2009 už možná budete vědět že jste 3
Ostatním holkám taky držím moc palečky
A co ty micho jak se cítíš těhulko???

cabalkova
21. pro 2009

Dobre odpoledne, kocenky, tak vas zdravim posledni den v pracce, priste sem (tedy do prace) zavitam az 4. ledna, tak to bude parada, tesim se na skoro dva tydny volna, letos jsme nemeli vlastne zadnou dovolenou, tak si to uzijeme. Manz musi mezi svatky do prace na dva dny, tak to uz nejak zvladne a utece to taky rychle, kdyz bude vedet, ze pak zase bude mit ctyri dny volnika.

Jina ja jdu (jak je zrejme z tabulice) pozitri pro prvni pigarko a tesim se moc, ze uz se zacne neco dit, verim, ze pristi rok, a zejmena pak leden ci unor to jisti, a pristi vanoce budeme uz skutecne tri.

Vcera jsme si udelali takovy bajecny vecer, v krbu praskalo, svicky horely, frantisek vonel, vyzdoba svitila, za oknem nasnezeno jako na horach, k tomu koledy, proste tezka romantika... rikala jsem si, ze je nam krasne, a coz teprve, kdyby tam nekde v kosiku jeste spinkalo docela male miminko... tak za rok, Jezisku... 😉

Preju vam vsem prenadherne posledni dny Adventu, potom radostne a pokojne svatky, behem nichz se tak casto deji zazraky, a do noveho roku pak splneni mnoha prani... zejmena pak toho naseho jednoho spolecneho... 😵

Krasne vanoce, devenky!!!

consti
autor
22. pro 2009

Ahoj kočky, tady to nějak vázne. Já jsem dnes poslední den před svátky v práci, tak už se těším na 17. hodinu a pak bude pohoda alespoň pár dní 😵 😵. Nakonec jsem si vzala celkově dva dny volna, tak snad se za těch 6 dní nějak zrelaxuji 😵 😎 . Těm, co mají 14 dní tiše závidím, ale i velice přeji 😵 !!
Všem vám, holky moje, přeji krásné Vánoce, užijte si je jen a jen podle svého, pokud možno bez stresu a starostí 😉 😵 ! Do nového roku hlavně hodně zdraví a štěstí a ať s evšechny dočkáme vytoužených miminek 😵 😵 !!!

consti
autor
22. pro 2009

A ještě aktuální předvánoční tabulička:
Zuzka (consti) 17 dc - včelička už účinkuje už se nejde v ničem, manža je nemocný 😝
Klárka (cabal) 20 dc - to to letí už jenom 1 den do první včeličky ;)
Alenka (ally) 23 dc - po několika ovu čekání a doufání ve vánoční zázraky......tak kéž by
Ivča (aranel) 24 dc - čekáme a doufáme, že zázraky se dějí o Vánocích ..........držíme palečky ;)
Martinka (nicolka) 32 dc - ne(čekání) na mršku ...... huj mrško škaredá ;)
Veru (nikare) 33 dc - už bez utroše a čekáááá a my jsme napnuté a Veru se neozývá

Kačka (slunicko) 19 tt těhulinka - a bříško roste a roste a mamka musí hoooodně odpočívat !!!
Micha 8 tt těhulinka - je tam a ťuká mu srdíčko........co víc si přát, než jen to zdravíčko !!!!!

ally57
22. pro 2009

ahoj holky 🙂 tak už všude máme předvánoční atmosféru, to je moc fajn 🙂

Veru - jak to vypadá????

Klárko, už se ti blíží včelička, to je super a na nový rok budeš těhulenka - moc držím palečky, ať se vše vyvíjí ke zdárnému konci - tedy spíš ke zdárnému začátku 😉 😵

Zuzi - to neva, že je manža nemocný, určitě to snaženíčko stačilo, uvidíš 😉

Ivčo - nesmutníkuj, tento rok prostě nebyl příznivý (říkali to i hvězdáři), příští bude ten pravý 😉

Kačí - jéje v bříšku je schovaná maličká Natálka 😵 Takže to nebude Barborka? 😉

Já předevčírem měla obvyklé předmenstr-narůžovělé špinění, takže zázrak se konat ještě nebude, nicméně nepřestávám v něj věřit a přeju si, aby rok 2010 byl v tomto směru šťastný pro nás všechny 😵

A tady mám něco pro vás:

Kouzelná vločka potichu zacinká,
posílám Říjnovkám vánoční přání:
těhulkám zdravíčko pro jejich miminka,
ať šťastná hvězdička vždycky je chrání.
Andílci maličcí zvonečkem zazvoní,
čas plný zázraků do duše vpluje,
nový rok snažilkám příznivě nakloní,
miminka do bříška ať přičaruje... 🙂

consti
autor
22. pro 2009

Jeee Alenko to je krásné to přáníčko 😵 😵 . Mám z toho slzy v očích 😵 !
Mám vás všechny moc ráda a jsem ráda, že jsme se takto sešly a můžeme tu probírat naše starosti a radosti
😵!!

slunickoseznam.cz
22. pro 2009

Ahoj holky tak poradna ok vysledky všechno ok malé se tam mele a je v pořádku na ot moje bolavé břicho a brnící nohy a ruce budu přes vánoce chodit za holkama z práce na kapaky magnezka 🙂
Maé pořád leží na bříšku a v noci mně poprvé kopo a dneska dopoledne taky 3x a je to sktrašně srandovní pociit takové lechtání uvnitř 😀 😀 sem se začala normálně smát a manža se mně ptal co se mi stalo 🙂
Ally kráná básnička doufám že nám všem se všechna ta přání splní a doufám že někteří budou mít // už letos 🙂
Mám vás všechny moc ráda 🙂

mes
22. pro 2009

Tak mě Allynka moooc rozplakala...Krásné přání ALLY - a já mám jedno speciální pro tebe.
MOC CHCI PRO ALLYNKU MIMINKO DO BŘÍŠKA a budu si ho přát pro ní na Štědrý večer..protože se to přání určitě splní!

A vám všem snažilkám určitě taky...

aranel6
22. pro 2009

Krásný předvánoční den holčinky,

Alenko nádherné přáníčko-mě slzička i ukápla 😵 😵 😵 .

Klárce, zítra moc držím pěstičky, aby do toho dlouhého protokolu vstoupila tou správnou nohou. 🙂

Kačence, více a více šťouchanečků od malé princezny. 😵

A vám všem zázračné a kouzelné vánoční svátky a do toho věřím že super šťastného roku 2010 hodně radosti, štěstí, pohody a lásky (té především) a splnění i těch nejtajnějších přání a zvláště toho společného. 😵 😵 😵
Mám vás moc ráda.

aranel6
22. pro 2009

Ahojky Mesinko,

nádherné vánoce i tobě skoro mamulko. A ať vám ten váš žežulka dělá jen samou radost. 😵 😵 😵

aranel6
22. pro 2009

A Mesinko-nádherné fotečky-kam se na tebe modelky hrabou-s manžou vám to úžasně sluší. 🙂 😵

mes
22. pro 2009

Aranelko moje - ty jsi zlatíčko...zrovna koukám na ty mé natelké nohy a všem vám je moc přeji - v dobrém samozřejmě...a tobě přeji SAKRA ŠMITEC už to miminko zdravé do bříšulka...
Žežulka kope jak divej...je vysoko, tak snad to ještě měsíc vydrží...Já nemám nic vypraného a ani tašku nachystanou... 😀

Aranelko - děkuji za pochvalu foteček...ta paní fotografka je nesmírně šikovná, jinak to totiž není monžný...líbím se tam totiž i sama sobě...a to už obcházím zrcadla se sklopenou hlavou 🙄

Krásné svátky snažilky moje milované!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru