Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
26. led 2010

Holky, ja se vam musim priznat, ja tu ted bulela jak debil... mluvila jsem dneska s jednou znamou, dvakrat ji nevyslo IVF (pak se jim ale Lukasek podaril prirozene), a ta mi rekla, ze to mam radsi brat tak, ze se to nepovede a nedelat si moc nadeje, ze pak aspon nebudu tak zklamana... a ja si pritom rikala, ze se to snad podari a celkem do toho vkladam hodne nadeji... a ted me teda tohle dostalo... ona to nemyslela zle, spis naopak, chtela me (na zaklade vlastnich zkusenosti) ochranit pred depkou... ale ja jak v tom litam a nevim, jak to mam citit, jsem asi zrovna tohle slyset nepotrebovala... jeste ze uz dorazil domu manz a trochu me potesil, jinak snad zitra na ten odber ani nejdu.... 😝

ally57
26. led 2010

Zuzko - děkuju, ale asi budeš držet zbytečně... 5. pokus IUI, to zní fakt slibně... 😝 😀

Klárko - tak to mám fakt nejradši tyhle "rady" zkušených 😠 i když to nemyslela zle, tak je přece nad slunce jasnější, že když už se k takovému kroku člověk (ženská) odhodlá, tak to dělá proto, že to miminko opravdu chce a tudíž do toho naděje samozřejmě vkládá, jinak by to asi nepodstupovala... A kdo říká něco jinýho - jako že na to jde jen tak pro pokus-omyl, tak KECÁ! Vykašli se na takový rady a mysli pozitivně!!! Není nutný se na to upínat jako že když to nevyjde, je konec světa, to jasně že ne - ale abys do toho šla s tím, že to nevyjde, to přece postrádá smysl... Takže vidím to tak: věřit, doufat, brát to jako hodně nadějnou šanci, ale vědět, že nic není při rozmnožování stoprocentně jistý a že to je v rukou osudu 🙂
Depku bys měla každopádně, takže nemá smysl si kazit náladu ještě předem... 😉
Posílám ti aspoň virtuální pohlazení jako podporu a přeju ti mocmoc štěstíčka, protože to teď bude nejdůležitější! 😵 Budu na tebe zítra myslet, tak hned potom písni, prosím 🙂

(P.S. děkuju za odkaz na dlažbu a příběh o talířcích - a už se těším na foto podkroví 😉 )

asanaa
27. led 2010
aranel6
27. led 2010

Ahojky holčinky,
Asanko, mocinky děkujeme-Ondrulka je úžasnej, nádhernej, k upusinkování prostě se jim poved-malej zázrak
😵😵😵

Klárinko, dneska na tebe od rána myslím-moc moc držím pěstičky a neplakej a nic se neboj-bude to jen chvilička a určitě budeš mít embrijka bojovníčky a ten jeden největší si to v pondělí pošupajdí k mamince do bříška pěkně se zabydlánkovat a udělat si lehárko na devět měsíců. 😵 😵 😵

Zuzi, co ty to provádíš-nožičku si takhle poranit, ale někdy bych taky ráda zůstala doma a chvilku s váma kecánkovala a ne tu dřepěla v práci. Tak si ten týden užij a pořádně si odpočiň.

jéé vy jste tady měly svoje domečky a já tu zrovna nebyla a nemohla se pokochat. Teda u Kačenky jo-ti pokračují mílovými kroky a mají to super.

A Klárčin domeček je můj tajný sen-nádherný,ale nesplnitelný. 😵 😵 😵

A snad ten Zuzančin taky ještě uvidím.

My jsme na tom podobně jako Alenka-máme ložnici 12m2 a v ní postel 180*200, vestavěnou skříň a dvě knihovničky a víc se tam nevejde a tak naopak pokud jednou budu těhulka, tak bude muset postel 180tka pryč a pořídit se bude muset 160 nebo 140tka aby se tam vešla i postýlečka. Ale to mi přijde čím dál víc jen jako nesplnitelný sen.

aranel6
27. led 2010

Alenko, já taky držím pěstičky a žádné slovo jako zbytečné nechci slyšet-prostě všechny máme stejný sen a každá další těhulka nám přinese naději že ten boj co vedeme není beznadějný. 🙂 😵 😵

Mám vás tu všechny moc ráda. 🙂
Snažilky, těhulky a maminky. 🙂

consti
autor
27. led 2010

Ahoj kočky 😵 .
Klárko, nesmutníkuj prosím. Neboj vše dobře dopadne a hlavně, jak říkám, nic se neděje jen tak, vše má svůj důvod!!! I když se nám to nezdá a nevidíme smysl v tom, že se nedaří, tak něco za tím bude. Já vidím pozitivum minimálně v tom, že jsem "potkala" tak bezva kočky a budouci (i současné 😵 ) skvělé maminy 😉 😵 !!!
Alenko, já stejně věřím, že dokud mrcha není, tak je naděje 😵 😵 .
Ivčo, pokud jsi ještě na netu, tak písni a já hodím fotky do alba na střeše 😉 . Jinak jsem ráda, že si na chvíli odpočinu, ale zase když člověk nemůže ven. A Abík mě docela otravuje, chudinka nechápe, že já s ním nemůžu. Dnes přišel z procházky s manžou pěkně omrzlý 😀 😎 .

consti
autor
27. led 2010

as díky za fotečky Ondráška, je krásný 😵 !!!

slunickoseznam.cz
27. led 2010

Ahoj holky tak sem se vytahla z pelechu nálada dneska opět nic v noci jsem blbě spala bolí mně v zádech a tak pitomá depka furt nechce odejít ☹
Ondrášek je úžasný a mesince to hrozně moc slušší kéž bych po porodu vypadala taky tak dobře 🙂
Klarinko moc na tebe myslím a držím palečky ať to dobře dopadne a máme další těhulinku 🙂 🙂 hlavně jdi do toho s nasazením a nadějí a nech si malilinko místečka i pro případ zklamán(at to pak neni taková rána)í které věřím že nepřijde a moc na tebe myslím
Alčo jak to s tebou vypada co ms??

consti
autor
27. led 2010

Kači, depku pryč. Vždyť jsi přece těhulinka 😎 😵. A mě taky pořád něco bolí a to těhu nejsem 😀 .

slunickoseznam.cz
27. led 2010

Nějak se jí nechce potvoře budu jí muset nějak odehnat
Včera na cviču jsme měli jakože relaxovat a natálka mně nenecha vdycky kope jak urvaná
A vzpomněla jsem si že když jsem šla na přednášku v pondělí šla jsem po schodech a byli tak dva kluci kolem 20-23 a jeden do druhého drkali a když mně viděli jaksi celou ten jeden tomu druhé šeptal ty vole ona je těhotná 😀 😀 a já zjistila že teď u chlapů nemám absolutbně šanci

nikare
27. led 2010

čauky ženy,
ty bláho, včera se tady sešla dost dobrá kecací mánie 😉 no to je super........ 🙂 a už mám stejný problém, jako když čtu holky maminy, protože si vůbec nic nepamatuju 😀 😀
Kláry.........děěěěsněěěě moc držím dneska už od rána palce, ať jsi v klidu a všechno určitě dobře dopadne !!!!
Alčo..........tak buleníčkem se projevila léčba??? no to teda nic moc, ale jestli to odplaví všechny ty neduhy, tak si poplač........ale mysli na to, že je to pro zdravíčko 😉 😉 😉
No a holky ty baráčky a bytečky vám taky závidím........přestavování, upravování.......už abychom taky měli svoje .......ojojojoj 😅 😅 My teď máme ložnici 16m2 a obývák 25m2......no a koupelnu a záchod společnou se ségrou, která má nahoře taky pokojíček a pak tam má ještě pokojík malý druhá ségra, když 1x za rok přijedou 😒takže tam je většinou takový prozatimní odkladiště.......je tam odtud vstup na balkon, kde v létě sušim prádlo, jinak v tom pokoji, takže když mají přijet, tak nastává velký uklízení 😀 😀 , takže já doufám, že se do těch našich dvou místností srovnáme i prozatím s prckem a nějaký ten rok, dva to vydržíme 😉 😉 😉
A te´d jdu kouknout na střechu, jestli tam najdu všechny ty albíčka bytečků a baráčků........... 😉 😉

ally57
27. led 2010

ahoj holky 🙂

Asanko, děkujeme za fotečky - Ondrášek je kouzelný stvořeníčko a Mesinka je prostě kočka porod-neporod 😵 😵 😵

Kačí - jakto že máš depku...? To bude z toh blbýho počasí a střídání teplot... Jinak tě přece musí těšit ten tvůj poklad v bříšku, no né...? A jestli ne, tak sedám okamžitě do auta a Natálku si od tebe moc ráda převezmu 😀 😀 😉

Zuzko, co nožka, bolí...? Foukám na dálku! 🙂 Abík je ale asi rád, že tě má doma, ne? 😉

Ahoj Ivčo - jakejpak nesplnitelnej sen - mimčo bude a hotovo - o tom jsme se už přece hromadně usnesly! 😎 Že 2010 bude pro nás pro všechny říjnovky ten PRAVÝ 😵 Jinak s tou ložnicí - nechcete radši přesunout knihovnu...? Přeci jen asi budeš ráda, že se budeš moct aspoň chvíli pohodlně prospat, až budeš mít mimi, a mačkat se na 140... 😉 Teda záleží, jak se ten tvůj chlap roztahuje 😀

Veru - do 16m2 se vejdete jako nic 😉 i s přebalovacím pultíkem 🙂

Klárko - myslím na tebe a netrpělivě čekám na dobré zprávičky!!!! 😵

Zprávy z domova 😀 : Včera před usnutím mě ukrutně bolelo břicho jako při ms, po chvíli to přešlo. V noci jsem se ale vzbudila opět děsnou bolestí... opět to po chvíli přešlo, ale nemohla jsem asi 2 hodiny usnout 😝 takže jsem dneska KO a navíc mám vztek, protože jsem zase zakřikla, že mě bolí břicho až těsně před MS - takže moje tělo zase dělá naschvály a ukazuje mi, zač je toho loket (břicho 😀 )... Jinak Kačko, ms přijde podle plánu a podle IUI v pátek-sobotu-neděli.

cabalkova
27. led 2010

Ahoj kocenky, moc a moc a moc vam vsem dekuju za drzeni palecku. Ukazala jsem se samozrejme jako totalni m agor, v noci na dnesek jsem se vzbudila o pulnoci a az do ctyr jsem cumakovala, dokonce jsem si rozsvitila a cetla si, protoze jsem fakticky nemohla usnout. Kdyz jsem pak usnula, byl uz rovnou cas vstavat... Pavel zaspal, takze jsme vyrazili tak, ze bychom to stihali tak akorat na ten cas... jenze jsme se jednak dostali do zacpy a pak pred nama byl nejakej mladoch v aute, zrejme po tahu nebo co, takze pokazdy, kdyz kolona poposkocila, jsme na nej museli troubit, protoze normalne usnul a my tam cumakovali za nim v aute, dalsi ridici nas vesele predjizdeli, no kdybych nebyla v takovym stresu, tak se smeju jak blazen. Nastestni jsme do CARu vcas zavolali, tak necekali a vzali misto me holku, co mela jit po mne, takze pani doktori necekali. Pak mi teda anesteziolog chtel supnout kanylu, jenze mam blby zily, takze mi nejdriv rozpichal jednu ruku, pak druhou, a nakonec mi to musel dat do hrbetu ruky, akorat to silene teklo, tak tam vsichni litali a utirali krev. No proste bozi zacatek. Pak uz nic nevim, no a po naslednem pohovoru s pani dr. embryolozkou jsem teda dost zklamana, i jsem to uz obrecela, jak zelva... nakonec se odebiralo jenom 10 foliku a z tech mame 5 vajuch... pry teda peknych, no ale kdyz bim, kolik se jich oplodni a kolik se z tech oplodnenych pak dal ryhuje, tak mi to prijde jako minimalni sance, ze by mi vubec meli neco transferovat... volat si mam az v patek, takze jeste ke vsemu budu zitra celej den stresit, jestli vubec se neco deje... v nasem CARu je to tak, ze kdyby bylo vsechno blbe, tak volaji sestry nam, jinak se vola az za dva dny na domluveni terminu transferu... tak nevim, nevim... I kdyz si rikam, ze by stacil jediny silny bojovnicek, ale vidim to treba u kamosky, jak jsem tu uz psala, ta matematika je neuprosna: meli 16 foliku, z toho 13 vajuch, z toho se oplodnilo 6 a vyvijely se jenom 3. Kdyz to dobre dopadne, budeme mit jedine embryjko... 😢

ally57
27. led 2010

Klárinko, holčičko naše, nesmutni!!! Vždyť přece i jedno embryjko úplně stačí!!! Prostě jestli je mezi těma 5 vajuchama to správné, ze kterého má vzejít vaše miminko, tak prostě všechno dopadne dobře! A já pevně věřím, že ono tam je! 🙂 A myslím, že tohle nezáleží na matematice a pravděpodobnosti a vůbec žádných vědeckých metodách - to je prostě osud nebo příroda nebo něco vyššího - někdy stačí jen jedno, někdy nestačí ani 15... 😉 Držím ti palečky, co to dá, aby ses v pátek dozvěděla šťastné zprávičky!!! 😵
Blbý je, že tě tak napínají a celý zítřek budeš jako na trní, ale tak přijď mezi nás, my se tě budeme snažit rozptylovat a uklidňovat 😉

nikare
27. led 2010

Pěkný podvečer,
Klárko neboj se, určitě to dobře dopadne a alespoň 1 silák bude a bude bojovat až do konce............a jestli jsou ty vajucha fakt dobrý, jak říkala doktorka, tak kdo ví, třeba se jich oplodní a uchytí víc 😉 a bude i na mrazáčky 😉 😉 držím opravdu držím moooc palce. Zítřek bude opravdu děsný - to chápu - ale zvládneš to, určitě.............. 😉 😉
Alčo.............bolesti nebolesti............vše může být příznak 😉 známe to, že jo 😉 😉 takže tfuj tfuj tfuj, ať to jsou ty správné příznaky 😉
Ivčo............co to píšeš???? jaký nesplnitelný sen??? 😕 😲 😲 houbeles.............bude a bude a bude 😵 😵

ally57
27. led 2010

Klárko, teď jsem četla u jedný holčiny v albíčku, že měla 5 vajíček, z toho jí zbyly dvě embryjka, obě jí zavedly a už je těhulééééé 😵 takže žádné chmury - 5 krásných pěstěných vajíček úplně stačí!!! 😵

Ahoj Verčo 🙂 no radši bych si nenalhávala, že to je příznak - i když nemůžu popřít, že mě to samozřejmě napadlo... vždyť to tady všechny známe, že... ta malá naděje v člověku žije pokaždý... 😉 o to bolestnější je pak to probuzení s ms nebo bílým testem... 😝

Holky, víte, co mě mrzí - vloni v únoru, když jsem si myslela, že už to nemůže trvat dlouho do otěhotnění ( 😀 😀 😀 ), jsem začala psát knížku - jako mojí cetu k miminku. Myslela jsem, že by to mohlo pomoct mnoha holčinám dodat naději a sílu a snažila jsem se to psát zábavnou formou (žádný depkaření 😉 ) - jako že by viděly, že na konci cesty prostě JE to miminko a že v tom nejsou samy. Jenže jak pořád miminko nepřicházelo, tak jsem se na to vybodla, protože jsem si začala připadat jako blázen, že píšu něco, co nemá konec 😔 Tak takhle skončil můj bestseller 😀 😀 a doteď mi to je celkem líto, že jsem nedostala tu možnost to dopsat...

slunickoseznam.cz
27. led 2010

Klari neházej flintu do žita podívej normální zdravy člověk má jedno vajucho a otěhotní a možná že kamarádka měla hodně vajuch ale nebyla kvalitní a právě z těch 5 může být silný bojovníček ,vím že ty šance jsou pak menší a jsi pesimistická ale 5 vajuch je lepší než nic a já věřím že je jich málo proto že jsou pořádná a kvalitní 🙂 🙂 a že se z toho malé cabalátko podaří zítra tu buď klidně s nám aspoň ti to bude utíkat my ti držíme palečky a budeme se těšít na // a uvidíš v pondělí ti tam šoupnou to nejlepší a nejkvalitnější já věřím ve šťastný konec opatruj se zlatko 🙂 🙂

consti
autor
27. led 2010

Krásný večer děvčata. Tak já už jsem něco málo uklidila a taky jsem vyžehlila, tak jsem ráda, že to mám z krku 😉 . Zítra ještě zbytek úklidu, má přijít kamarádka a v pátek přijedou naši, tak ať to tady není jak u cikánů 😀 .
Jo a taky jsem volala k tomu doktorovi a objednali mě na 9. února. Jenže když jsem to řekla manžovi, tak se na to moc netvářil protože nastupuje do nové práce a bude tam asi od rána do večera a jen tak se neuvolní. Tak nevím, ještě asi počkám a pak bych to musela přesunout. Ani jsem se sestry nezeptala, jestli tam vlastně máme přijít oba, mě přišlo, že asi ne či co 😅 . Protože mi říkala, že tam nesmím přijít, když mám ms...tak mi to přišlo spíš tak, že mě asi na té první schůzce doktor vyšetří a manžovi napíše žádanku na spermio a u toho asi být nemusí. Co myslíte? Je blbé, že to zrovna přichází do této doby, manža toho má fakt nad hlavu a je nervozní z té nové práce (víc práce, víc zodpovědnosti, větší rajon= víc ježdění a samozřejmě méně peněz) ach joo 😒 .
Alenko, ty příznaky vypadají věrohodně, přeji, ať najdeš dvě čáruše 😵 .
Klárko, 5 vajuch je super nee? I kdyby vyšlo jen jedno, tak asoň něco, ale já myslím, že jich bude víc 😉 😵

aranel6
27. led 2010

Ahojík všechny,

Klárko-nic se neboj-já bych to viděla na krásný 3 bojovníčky a dva si tak pěkně schováš a toho jednoho šmudlínka už budeš mít v bříšku co by dup. Takže žádný stresíky-přece si ty vajůška,tak starostlivě opatrovala a pěstovala a teď už se ta kuřátka musí ukázat co dovedou a protože jsou silná po tobě tam to pěkně ukáží.🙂

Kači, doufám že depici už jsi postavila před dům na mráz,takže umrzla a je od ní pokoj.

Alenko,uvidíš že ta tvá knížka ještě jednou bude bestseller-protože už jí brzy dopíšeš a myslím že hoooodně brzy-teda samozřejmě až za těch 8 měsíců,protože bude končit narozením miminka. 🙂 😵
O lymfatické drenáži jsem taky přemýšlela a u paní co u nás dělá masáže jsem si taky přečetla,že pláč a emocionální projevy jsou běžné,ale až bude všechno špatné pryč a tělíčko jak z alabastru,tak už si na tebe žádná depka nepřijde.

aranel6
27. led 2010

Zuzi, ráno jsem to nestihla a teď bych mrkla na střechu. 😉

consti
autor
27. led 2010

Ivčo, hodím to tam a pak smáznu 😉 .

consti
autor
27. led 2010

Ivčo, je to tam, tak až to zkoukneš, tak dej vědět 😉.

aranel6
27. led 2010

Zuzi, moc děkuju.
Máte pěkný obývaček-takový útolňoučký a hřejivý a moc se mi líbí i kuchyňka 🙂 alebarák to je teda pořádný.

consti
autor
27. led 2010

Díky Ivčo, jo jo obývák je krásně veliký a moc útulný. Já mám celkově ráda útulnost, ne přeplácanost ale útulnost. Jsou tu hodně vysoké stropy, tak to tu působí hodně vzdušně 😉 . Jdu to smáznout 😉 .

aranel6
27. led 2010

Dobře, maž. 😀

Jo já mám taky ráda takový ten hřejivý pocit když přijdeš do místnosti a hned to na tebe dýchne domovem-prostě že tam ti lidé rádi jsou a je to na tom vidět.

cabalkova
27. led 2010

Kocky moje, ja vas nemit, nevim, co bych si pocala... je to teda makacka na psychiku, hormony ti litaji sem tam, do toho ode dneska jeste utros, po tom jsem vzdycky jak zmlacena... no bozi... dneska se nam to s manzem moc nepovedlo, byla jsem uplne na nervy a to pak se mnou neni k vydrzeni... a mam pocit, ze to taky se mnou moc neproziva... ale co by mel prozivat, ze jo... na pigara jsem chodila sama, na kontroly jsem chodila sama, jeho se to fakt moc netykalo.... nevim, jestli jsem precitlivela a predstavovala jsem si buh vi jakou podporu, jestli by to jinej chlap umel lip... ale nejak jsem si na vsechno prisla sama.... tak mozna i proto ta depka dneska... jako ze jsem neschopna kvocna a jeste v tom litam sama... tak jen doufam, ze hormony se uz trochu uklidni a bude to lepsi... tak jsem si aspon objednala uz nejake kytky na jaro do zahradky, to mi vzdycky udela dobre, tak snad budeme letos krome kytek pestovat i neco docela jinyho... 😉 V jinych CARech vim, ze se vola kazdy den, tady asi nechteji byt zavaleny telefonatama, tak se budu modlit, aby mi zitra z Gestu nikdo nevolal, protoze to bude znamenat, ze se cudlici oplodnili a neco delaji a vsechno jede dal... jak mi pani dr. emryolozka rikala, datum transferu zalezi na tom, jak se budou embryjka snazit, takze je mozny, ze to bude pondeli, ale treba taky sobota, tak proste uvidime... Kez by se vase predpovedi vyplnily a dva az tri kousky byly ok... no, nezbyva nez doufat, ze se tam prave ted kluci a holky snazi ze vsech sil. 😉

ally57
28. led 2010

ahojky 🙂

tak jen v rychlosti hlásím, že už mě nic nebolí a padá na mě depka z té nekonečné marnosti ☹ Nejvíc se teď děsím obrovské oslavy 60tin mého tchána 20.2., kde mu bude švagrová dávat dáreček v podobě fotky mimča z UZV... Vím, že to neustojím a vím, že to bude blbý, když budu brečet, jenže vím, že nic jinýho v tu chvíli dělat nebudu umět... PROČ je to tak strašně těžký... 😢 Respektive proč je to ještě těžší než by to mohlo být samo o sobě... 😔

Klárko, přeju ti pevné nervíky a silné bojovníčky v Gestu!!! 🙂

Jinak vám všem přeju krásný den 🙂

Mám dneska lítání v terénu, tak se snad trochu rozptýlím...

consti
autor
28. led 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou další úklid a už jen pověsit prádlo a kašlu na to 😎 😝. Teda a to jsem doma a pořád je co uklízet, se nedivím, že když chodím do práce, tak to nestíhám 😒 . Navíc mě naštval Abouš, protože po ránu, zatímco jsem spala, nám rozkousal stojan na noviny. On byl teda už rozbitý, ale manža nechával nějaké části znovu vyrobit a Abík zatím zapracoval na tom, co zbylo. Tak jsem tu sbírala třísky jak blbec asi půl hodiny. Pak jsem na to pustila robota, ale ten dnes nějak stávkuje či co, protože pořád mi hlásil, že je třeba vyčistit ty jeho kartáče..Do toho jsem si zlomila dva nehty atd. No to je den. Teď tu Abík leží jak neviňátko, štve mě, že jsem na něj řvala a pleskla ho. Budu asi jednou pěkně neurotická matka 😅 😕 , ach jooo 😖 .
Klárko, žádné stresy a na zítřek budu držet pěsti!! 😵 Jinak ti chlapi to tak neprožívají, nebo spíš to nedají najevo. Tvůj amnža se určitě těší, ale bojí se to zakřiknout 😉.
Alčo, no to bude těžké, to chápu. Já to u švagrové, která čeká druhé, taky neustála. Navíc to přišla říct tchánovi jejich první holčička a pak to šla pošeptat mě a já v tu dobu čekala, jestli to dostanu nebo ne, ale bylo mi jasné, že spíš jo a měla jsem co dělat, když mi to to dítě bezelstně říkalo, že budou mít miminko a švagrová se tvářila jako že to nic není atd. 😢 No nevím, jestli to na mě poznali, ale mě to hodně zkrouhlo. Často říkala, že už druhé asi ne a já nevím co ještě a v podstatě byla v mém okolí jediná tehdy netěhotná a pak už jsem zbyla jen já. Naprosto tě chápu 😅 😔 .

nikare
28. led 2010

Čauky holky,
tak taky jste zavalený sněhem??? Alčo, jestli ty máš dneska lítání v terénu, tak ti to teda vůůůbec nezávidím, protože v takovým marastu by se mi vůůůbec nechtělo. A co se týče těch vašich narozenin, tak to úplně chápu. My jsme to měli tak, že všichni čekali, že přijdeme my, no a my nic a přišla sestřenka, že čekají druhý a pak mi všichni říkali, ať děláme, ať to máme spolu. No to jsem málem taky vraždila. A je mi jasný, že ti ukápne slzička.......no a nebylo lepší tam jet třeba později??? až to bude venku?? Ty bláho, vůbec si to nedovedu představit, ale ti od vás si zase nedovedou představit, jak to člověku dá přes hubu viď??? Ježiš, kéž bys to už v tu dobu nemusela řešit ....... !!!!! 😵
Kláry.............no a to s tím manžou...........vypadá to, že mám doma podobného chlapa. Navenek nic neřeší. Když se nám stalo tamto, tak byl taky v pohodě a přišlo mi, že je mu jedno, že mě je špatně a že každý večer bulim, pak jsme se brutálně pohádali a on se mi pak v jednom kuse omlouval, že ho to taky mrzí, ale že jako co má dělat. Prostě někdy bych ten jeho nadhled chtěla mít taky, ale někdy mě s tím pěkně vytáčí !!! A to je pak mazec !!! Takže určitě věřím, že jen třeba manža neví, jak do toho........ale taky se tím v sobě zaobírá. Oni ti chlapi jsou takový siláci, že nechtějí, aby to na nich bylo poznat.....ale opak je pravdou !!! Takže určitě na to nejsi sama......... 😉 😉 😉 No a doufám, že se ti vaši kluci a holky fakt snaží pracovat a bojovat ze všech sil.......když si to představím, tak mi to přijde jako zázrak, co ti doktoři dneska umějí......a nám nezbývá, než jim věřit........protože ono to vyjde !!!! 😉 😉

nikare
28. led 2010

Jejda Zuzi, no to jsi měla teda pěkné dopoludno 😀 😀 Abík je teda pěkný rošťák. A to, že jsi na něj zakřičela a plácla ho.......to myslím není nic špatného. Někdy je to holt potřeba, aby si to zapamatoval. Náš taťka vzal výchovu psa (no spíš je to takový náš rodinný plyšák) do svých rukou a jak se říká: "jaký pán, takový pes" . No a u nás to teda platí. Taťka si jde lehnout........pes jde za ním..........taťka jde večeřet..........pes jde s ním........taťka přijde z práce a pes se může přetrhnout, jakou má radost. A to jí nejednou zpeskoval........když byla malá a počůrala koberec, tak jí v tom naférovku normálně vymáchal čumák, pleskl novinama a teď už to nedělá. Dokonce i když potřebuje čůrat a venku prší, nebo jako teď sněží, tak se mezi dveřma otočí a jde zpátky, jakoby si říkala: "tak do tohodle já nejdu.....to to radši vydržím" 😀 😀 Ale teď už je stará, půlku zubů pryč a je to takový "gaučák" - ikdyž na gauč nesmí 😉 , tak to určitě Abíka odnaučíte....... 😉
Tak a teď leháro a odpočinek 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru