Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
24. črc 2009

Consti... tri roky po svatbe nebo tri mesice po svatbe... jsou lidi, co budou drbat vzdycky, a ty se tim nesmis nechat rozhodit... Ti, co te maji radi a znaji te, nedrbou... a na ty ostatni se vyprdni!! 😠 A je to. 😀

consti
autor
24. črc 2009

rozkaz šéfe 😀 . Huráá je pátek, se už těším domů 😉 . Zatím se loučím. Pa

aranel6
24. črc 2009

Já se prozatím taky loučím-jdu konečně dom-hurááá.
Ale večer se ještě asi zastavím. 🙂

consti
autor
24. črc 2009

ahoj, tak je tu někdoooo??? 😀 😉

cabalkova
25. črc 2009

Dobre rano, consti.... ja vcera odpadla brzy, byla jsem utahana, tak jsem nemela silu na nic, ani na vas.... 🙂 Ted vyhlizim oknem, jestli jeste chvili vydrzi neprset, zahrada uz potrebuje posekat jako sul, tak ze bych to dopol zkusila... jakmile do toho ale zaprsi, je to pak na dva dny na houby.... 😒

Co vy, jake mate plany na viiiikend?

michamicha
25. črc 2009

dobré ránko, já to dneska vidím tak na 4 pračky minimálně, pak začnu balit věci na dovču a ještě nákup v makru 😉

aranel6
25. črc 2009

Dobré skoro poledne holčinky,

tak já včera taky úplně odpadla-asi nějaká hromadná únava či co. 😉
Můj dnešní plán-úklid, pračka už vesele jede, ložnice skoro uklizena,tak se budu přesouvat do koupelny.Počasí zatím celkem dobrý, občas mrak, občas sluníčko-jen hrozně fučí.

Klári, tak snad se ti podařilo posekat.
Mícha:Příjemné balení.

slunickoseznam.cz
25. črc 2009

Ahoj holčeny taky vás dneska zdravím my se poctivě snažíme obden tak uvidíme výsledek jinak na mně včera zase přišla nějaká škaredá depka byla jsem v tescu a potkala tam hodně maminek s malýma dětičkama ☹ co denska podnikáte my pracujeme a v šest jdu do práce....

cabalkova
25. črc 2009

Slunicko... ja mam taky pocit, ze vsude vidim jen samy tehotensky pupik... nesmis klesat na mysli, mimi bude... do vanoc bude zadelano, uvidis!!! 🙂

micho... dobre zabal a pak si tu dovcu super uzijte, moc vam to preju... my budem leton asi uz jen doma ☹

aranko, slikulko... uz mas urcite uklizeno... ja mam dneska po nekolika mesicich konecne volny vikend (rano jsem odevzdala posledni preklad), tak se valim a nic nedelam... radsi budu odpocata v lehkem binci, nez zase ulitana v nabnlejskanym baraku.... hlavne, ze je pohoda.... 🙂

Jinak asi pujdu na prochajdu, letos jsou nadherne jerabiny, tak bych si chtela nastrihat a ususit, abych mela na podzim a na vanoce z ceho tvorit. 😉

mar26
25. črc 2009

Ahoj holky, jdu na vás juknout, jestli je něco nového ...už se moc těším, až se to tu začne hemžit //...jedna z vás to prolomí a pak to půjde 🙂 😵

ally57
25. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Jdu jen na skok, jsme od pátku od rána na chalupě, jen jsem vás bleskově pročetla 😉

Klárko: jasně že třeba nezůstaneme jen u 3 IUI - než se vyřídí IVF (nebo než se definitivně rozhodneme do toho jít 😅 ), tak jich ještě asi pár stihneme... 😉
S tou prací: jednalo by se o práci "marketingového poradce" pro Seznam. Pracuje tam můj muž (já jsem tam taky pracovala - tam jsme se poznali 😵 ) a myslím, že pořád nabírají. Ze začátku sice nijak závratné výdělky, ale třeba už po 3 měsících celkem slušné - teda samozřejmě záleží, kolik potřebujete. Kdybys měla zájem o bližší info, tak si písnem do IP 😉

Jo a testík 9 nebo 10DPO vůůůbec neberu jako směrodatný - to je prostě brzo 🙂 takže v pondělí přijdu juknout na ten "správný" testík! 😀

Tak já zas pádím, dneska jsme natrhali 4 přepravky meruněk, musíme je zpracovat a teď jdeme dělat ohníček a opékat 🙂

papapa, krásný víkend všem 😵

aranel6
25. črc 2009

Tak byteček už je uklizený, prádlo už skoro suché a já mám nohy nahoře. 😅
Zítra už hodím jako Klárka válečku a pohodu.

A depka honem pryč od Slunička- huš huš. Sluni neboj-však budeš taky těhulkovatět o sto šest-jen pěkně snažílkujte a v půlce srpna bude vymalováno na testíku na růžovo. 😉

Klári ty pěkně odpočívej-zasloužíš si to. A co vlastně tvoříš z těch jeřabinek? Jsou teď poslední roky hrozně brzy vybarvené-dřív si vždycky pamatuju,že když byly jeřabiny byl skoro konec prázdnin a teď ještě není ani půlka pryč-blázinec.

Mar: Ahojky, my už se taky moc těšíme až se to tu začne pořádně dvoučárkovat a doufáme že se to rozjede ještě tento měsíc 😉

Ally, 4. IUI už nebude-prostě 16.8 je to tam. 🙂
Páni, 4 přepravky-no to bude kompotů, džemů a koláčků. 🙂
Tak pěkný táboráček a primový večer.

mes
25. črc 2009

Ahoj snažilky - kontrola stavu...jdu do vany - po třech měsících..tak na mě myslete jak si hovím 😀 😀 😀 😀 Mám vás ráda a držím palouše...mimochodem mám břuch jak duch otesánka 😀

aranel6
25. črc 2009

Ahojíček Mesinko,

teda 3 měsíce bez vany no to by mě asi zabilo, tak si tu koupačku pořádně užij. 🙂 Netušila jsem,že se vana nedoporučeje tak dlouhou dobu. Hmm, zas nějaká nová informace. 😅

aranel6
25. črc 2009

Tak a tady je dnes už uplně mrtvo, tak já se loučím a jdu sebou mrsknout k telce.
Prima večer všem. 🙂

mes
25. črc 2009

Aranelko - já byla v té vaně a ty už tady asi nejsi...ach jooo...No, já jí nesměla kvůli tomu prvnímu potratu...a teď jí můžu ale né horkou (takže tam mám teploměr a nad 38 stupňů už připouštím studenou...ale stejně je to lážo...jen si připadám opravdu jak vorvaň..prsa mi lezou podpaždí...ty věci snad ani nejsou moje. Břicho mám že se ani oholit nemůžu...no..krasavice...k tomu mám naprosto dokonalé vředy na obličeji...a jeden na krku o velikosti 1cm! Je nádherný 😀 Prostě samá pozitiva 😀 😀 😀 Pusu všem 😵

ally57
25. črc 2009

Aranelko - kéž bys měla opravdu věštecké schopnosti...!!! 🙂

Mesinko - tvůj popis je vážně úžasný 😀 😀 😀 Ale věř mi, že všechny z nás (aspoň teda já určitě) bychom všechno komplet braly všemi deseti (i dvaceti! 😀 ), jen kdybychom už měly ta naše štěstíčka v bříšku... 😅 😵

Tak jdu chrupat, jsem lehce pod vlivem slivovice (domácí) 😀 - možná ještě znásilním muže 😉 zítra nás čeká zavařování meruněk (jojo, hoooodně kompotů a marmeládek) a pak 4 - 5 hodinová cesta do Prahy 😝 🙂

Krásnou letní neděli! 🙂

cabalkova
26. črc 2009

Dobre rano, kocenky.... tak teda jsem dneska rano pocurala papirek a musim vas (i sebe) zklamat, je tam BFT (Big Fat Nothing), tedy niiiic.... ms nikde, teplota 37 (u me dost neobvykla, ja mam po ovu 36.6), ale to pripisuju vlivu utrogestanu... takze se ze me z cekatelky na // stava cekatelka na ms (pan doktor mi napsal kontrolu az za tri nedele od IUI, tak to se mnou jeste tyden bude lomcovat) a pak pojedeme dalsi kolo... Koukala jsem na Fertility Friend, a tam maji holky bezne pozitivni testy i 9DPO, na druhou stranu se tam najdou devcata, co maji // az 16DPO... tak dokud nedojde ms, malinka jiskticka nadeje ve mne jeste bude doutnat... a kdyz dojde, vrhneme se fofrem na dalsi IUI. 😒

U nas byl vcera zas takovy vichr, ze to vypadalo, jako by nam na zahrade pristaval vrtulnik, co se to deje s tou prirodou? Mam polamane kytky, chciple nove zasazeme stromky.... uz by to mohlo prestat...

Aranko... jerabiny ususim (komplet na stopkach, uz visi ve sklepe 😉 ) a pak bych z nich a dalsich veci chtela udelat podzimni venec na vchodove dvare a mozna si je (ja, uchylka na oranzovou) schovam i jako prizdobu na adventni venec na vanoce. Nastesti mame prave na takovehle ptakoviny dole ve sklepe spoustu mista, mam tam svou "kutilnu" tak si to fakt uzivam. Taky si pamatuju, ze byly vzdycky pozdeji a ted jsou od pulky cervence... proste blazinec, viz predchozi odstavec... Jo a vlastne si nepamatuju, co jsi predpoviadala mne, kdy ja najdu //... jak se predpovidalo v predchozi diskusi, tak na me "vysel" az duben, vztekala jsem se, ze tak pozde... a vono jo, nakonec jsem fakt v dubnu byla tehu... to jsou veci!!

Allynko... hezky zavarte, prebytky prijimame na adrese..... 🙂 Ja to muzi s tim Seznamem reknu, ale myslim, ze bude jeste chvili zkouset neco ze sveho oboru, minuly tyden jsem nasla nejake docela zajimave misto i na dobrem miste v Praze, ze by to bylo celkem fajn dostupne, volal tam, tak si vyzadali zivotopis, tak uvidime... Treba se alespon v tomhle tento tyden zadari... 😎 Teda byla by to parada, to vam pocim.

Mesinko... doufam, ze sis vanu poradne uzila... ja se ted na domecku nemuzu vubec koupat, mame tvrdou vodu a ja jsem i ze sprchovani tak vysusena, ze nemuzu pouzivat normalni mydlo, ale musim mit sprchovaci olej... takze vana vubec nepripada v uvahu... mozna zkusime poridit nejaky filtr, aby to nebylo tak desny, ale zatim mam vanu tak na machani plinek... 😉

A dobre rano i vsem dalsim snazilenkam: micho, consti, nika, sluni... snad jsem nikoho nevynechala...

A velka zdravice mar, mila pani nase maminko, Natalka je fakt naaadherna, gratuluju.... 🙂

aranel6
26. črc 2009

Dobré ránko snažilenky,

včera jsme se tady teda parádně míjely, tak snad se tu alespoň 2 sejdeme v jeden čas. 😅

Mesinko, stejně jako Ally-brala bych to hned-a třeba když dnes vstupuješ do 2.trimestru,tak se hormonky uklidní a bude s tebe ještě krásnější těhulenka než teď-vždyť máš bříško nádherné a jinak jsi jak laňka a žádný vorvaň.

Ally, ať se dobře zavařuje a odpoledne příjemnou cestu domů.

Klárko, dokud není mrcha naděje stále trvá-třeba čárečky ještě vykouknou. 😵 A kdyby ne,tak jsi holka bojovnice a další měsíc už to určo vyjde.Myslím,že ty čárky 9DPO jsou už hodně nahraně-někdy když na takovej graf koukám,tak bych ovulku o 1-2 posunula dopředu.Ta vysoká teplotka (vyšší než jsi zvyklá) je asi opravdu od Utrogestanu-obsahuje myslím progesteron,který za tu vyšší teplotku odpovídá-ale třeba to není jen jeho zásluha.

S těma jeřabinama jsi mě navnadila-já jsem taky ulítlá na oranžovou,tak jich pár taky seženu a použiju na adventní věnec. 🙂

S tou vodou si to neumím představit-u nás je voda tvrdá až hrůza,ale to co popisuješ to zdaleka předčí. A nezkusíte nějaké to zařízení co se namontuje na přívodní trubku-kámen se pak neusazuje,ale jakoby vločkovatí a odchází pryč.

Jo a věšťbu dělala Allynka-já ji jen doplnila pro ní a Nikare.Ale nějak mě furt všude vyskakuje srpen jako ten měsíc,kdy to tu bude růžovět ve velkým.Tak to je moje předpoveď. 🙂 Tak uvidíme.

consti
autor
26. črc 2009

Ahojky kočeny 😉 .
Klarko hlavu vzhůru, zatím může být ještě brzo.
Já nemám příznaky žádné, ms by měla dorazit za týden. Testnu asi už v sobotu za týden, protože to prostě nevydržím, ale uvidím, možná fakt až v to pondělí 😉. Ale těhu se necítím, příznaky nikde, prostě tento měsíc opět nic, já to vidím jednoznačně 😝 .
V sobotu jsme byli dopoledne doma, trochu jsem uklidila a pak jsme po obídku jeli ke tchýni a navečer jsme se sešli s kamarády a ši jsme kus za vesnici stanovat a opíkat buřty atd. Až na to, že jsme byli jediní, kdo měl stan a spacáky, kamarádi to asi nějak nepochopili, že se tam bude i spát 😀 . Vydrželi jsme asi do tří do rána, fajn jsme pokecali a popili 😉 . Abík byl z toho chudák docela vyplašený, z té tmy a stanu atd. A je to pěkný nevěrník, protože k nám vůbec nechtěl, pořád se schovával u kamaráda a u kamarádky pak usnul na klíně. Ta ho pořád fotila, tak pak dodám fotky z Abíkova první mini čundru 😀 . Jo a spal se mnou ve spacáku a manža vytuhnul u ohně 😀 . Bylo to super, za 14 dní všichni jedeme na víkendový čundr, tak bude už Abi připraven 😀 😎 .

slunickoseznam.cz
26. črc 2009

Ahoj snažilky jo tak ta páteční depka už je snad pryč consti možná že už ms nedorazí uvidíš ono to talk bývá když nejsou žádné příznaky a který dpo jsi dneska?Ja jsem konečně trochu pouklízela a jsem ko zrovna se jedním okem koukam na život s helenou hezké a večer asi znásilním manžílka pak s ním budu až ve čvrtek takže čvrtek a pátek je snad náš

consti
autor
26. črc 2009

sluni ahojky.
Já ani nevím, kolikátý dpo jsem. Ale pokud byla ovule tak, jak si myslím, tak 9 dpo. Ale opravdu si tento měsíc nedávám šance 😔 .

slunickoseznam.cz
26. črc 2009

No možná právě proto to vyjde...
Ja mam v kalendáři napsané na pátek ovu jen takjovou poznamku a který dc bych mela byt at se mi to dobre pocita a manza se mně ptal co to znamená tak sem mu řekla že ať to neřeší že jsou to moje blbosti a on že to ví že to je ovulace a že mam za ním v pátek určitě přijet že je super že mam volno 🙂 a že na horách se zadaří optimista jeden 🙂

slunickoseznam.cz
26. črc 2009

Tak to teď u nás vypadá
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...
Přeji hezký večer snažilky a nezapoměnte snažilkovat 🙂

aranel6
26. črc 2009

ahojík sluni a consti,

tak vás jdu zase na skoček pozdravit. 🙂

Sluni,to je moc dobře,že ta příšera depka vzala roha 🙂 ,tak už ji k vám nepouštěj-pěkně snažílkujte a budu držet pěsti,aby ovu vyšla přesně jak jsi si naplánovala na pátek a pak už to bude jasnačka. 🙂

Consti, tak Abík už zvládl i stanování-to je frajer. 🙂
Příznaky jak tu všechny víme jsou spíš pro zlost,takže buď v pohodě-za týden může být všechno jinak.
A doufám,že vydržíš s testíkem dle dohody-i když jestli už jsi dnes 9DPO tak příští sobota už by měla čárečku vydat. 😵

Já dnes pěkně lenoškovala, byli jsme na procházce a pak jsem usnula na balkóně na sluníčku,tak jsem zvědavá jestli nebudu zítra za rudocha. 😀 Ale snad ne-už jsem docela opálená.

Tak prímový večer a ty co jsou ve snažící fázi,tak pěkně tulu tuli. 😉
No a zbytek klidně taky. 🙂

consti
autor
26. črc 2009

Ahojky aranelko 😉 .
No testu v tu sobotu, protože to asi nevydržím. No ale uvidím. Ale má přijet na víkend kámoška, tak ať vím, jestli se můžu opít na žal nebo si s ní připít minerálkou (je těhulka) 😉 . Hezký večer všem.

aranel6
26. črc 2009

Consti, tak třeba to bude minerálková párty 😉

cabalkova
27. črc 2009

Ahoj kocenky, ja mam za sebou fakt vypeceny vikend... nejen ze teda podle vseho nejsem tehu (ms nikde, ale to bude nejspis utrosem, takze zvazuju, ze ho prestanu brat, aby prisla - micho, co ti rikal tvuj doktor?? ale ty uz jsi asi na dovoleny, co??), ale jeste se mi povedla uzasna vec - do sveho milovaneho oranzoveho dieslacka jsem nalila natural (predtim jsem mela deset let auto na natural). Pak jsem sla za pumparem, co mam jako delat, a rikal: Dobry den, prosim vas, ja potrebuju pomoct, ja jsem si do auta nalila neutral. Koukal na me a rikal si: blondyna teda neni, ale blba je... a dneska rano ve vlaku prijde pan pruvodci, kontrola jizdenek... a ja koukam, ze jsem legitku nechala doma... a do tretice... protoze ta akce s autem stala nejake prachy a zdroje nam dochazeji, mela jsem do konce tydne asi tisicovku, ale rikala jsem si, ze to zvladnem, protoze prvniho (coz jsem si myslela, ze je v patek) mi prijdou penize a bude to v poho... a ted v praci koukam na kalendar a ono je prvniho az v sobotu, coz znamena, ze penize prijdou az v pondeli... a mne zbyly tri stovky a z toho jeste musim zaplatit pokutu za tu legitku... tak holky, doufam, ze tim to uz konci. 😉 Jestli je tohle tema hormonama, co mi davaji, tak potes.... 😉

Allynko, jak ty jsi to mela s utrogestanem po IUI, jak dlouho jsi ho mela brat?? Ja to mam napsane na tri nedele po IUI, ale kdyz ted vim, ze tehu nejsem, tak se mi ho uz nechce brat, protoze ms brzdi a ja chci co nejrychleji nastartovat dalsi kolo. Jak jsi to mela ty??

consti
autor
27. črc 2009

Ahojky kočky, kde se všechny flákáte? 😉
Klárko ahoj 😉 . A určitě nejsi těhu? Kolikátý dc jsi? Teda ty máš samé jobovky. Neboj, brzo bude líp. 😉

cabalkova
27. črc 2009

Ahoj consti... bodejt bych nemela jobovky, kdyz jsem pako... ale musim rict, ze jsem se sama sobe dost nasmala... 🙂 Jen mi prijde vtipny, jak se to vzdycky nahlouci, jak tyhle veci nemuzou nikdy chodit po jedne, ale zasadne chodi po chumlech. 😉

Myslim, ze tehu fakt nejsem, to uz by na testiku neco bylo... dneska az se vratim z prace, tak si pro jistotu udelam jeste jeden, obrecim to a vysadim utros, abychom mohli jet dal... 🙂 Pristi patek jdeme kamaradum na svatbu, tak se apson budu moct napit. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru