Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
27. črc 2009

Slunicko, tak vsechny moooc drzime palecky, aby se to povedlo... jenom, ten whirlpool na to asi neni nejlepsi, ne? Prece jen je tam tepla voda, tak to nedela dobre spermijkam, podobne jako sauna... tak nevim.... 😒

cabalkova
27. črc 2009

aranko... ja myslim, ze ten obed byl fajn a clovek nema mit velky ocekavani. 😉

consti
autor
27. črc 2009

Kuk, Klárko já se fakt musím těm tvým příhodám smát.
Ally prostě tento měsíc tomu nějak nevěřím, nevím proč 😅 . Asi po tom zklamání minule se mi už nechce věřit ničemu 😝 😔 .
Co se týká ovu testů, tak já na žádnou pokojovou teplotu nečekala. Dělala jsem testíky ve stejnou hodinu a dělala jsem jich 5. Testovala jsem 9.-13. den a dvě stejně silné čárky jsem měla 9., 10., 11. a 12. den a 13.den už slabší. Ale buď byly teda kazové nebo jsem exot 😀 😝 . Ale zkoušela jsem tio jen jeden cyklus, pak jsme se na to vykašlala. Další měsíc to ale asi zkusím. Uvidíme 😉.
Jo a jinak mi dnes manža oznámil, že firma, ve které dělá, nevyhrála konkurz na správu budov, které manža mimo jiné spravuje, takže pravděpodobně bude taky nezaměstnaný a mě z toho asi odvezou 😝 😅 🙄.

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Teda ta hirpolka mne nanapadla ale mas pravdu klari asi to není nejlepší a studená voda že bychom zašli aspon do bazénu?
Teda ja jsem tak ráda že my s manžou mame oba práci a snad o ni nepřijdeme mnža mi říkal že by šel na mateřskou že vydělám víc než on ale domluvili jsme se že půjdu já už se na to těším aspoň vypadnu z práce...

consti
autor
27. črc 2009

sluni já si do dneška taky myslela, že o práci ani jeden jen tak nepřijdeme. Jediné, co mě uklidňuje je to, že zatím to není definitivní a manža tam stejně není spokojený. A navíc je opravdu šikovný, tak si něco najde nebo vydělá penízky aspoň melouchama, když už nic jiného.... 😎

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Aha a co valstně dělá manža a co vlsatně děláš ty?
Zrovna jsem si nostalgicky pustila naší svatbu na dvd... manža u toho vždycky brečí jak ho to dojímá

consti
autor
27. črc 2009

sluni manža dělá v podstatě údržbáře, ale vyučený je elektrikář. A já dělám dispečerku kamionové přepravy, respektive import z Francie a Beneluxu do ČR 😉 . Ale jinak jsme učitelka 😀 😕 .

cabalkova
27. črc 2009

No kocky... zrovna dneska mi rano rikala kolegyne, ze jeji muz dopadl stejne jako ten muj a je cerstve bez prace, pry u nich ve firme propousteli padesat lidi... a taky nic necekal... ono je to dneska fakt asi blby a muze to prijit ze dne na den... jo a pry posledne hledal praci pul roku, tak to me podrz... ten muj smudlik vzdycky delal jen tu konstrukterinu, tak bohuzel neni tak flexibilni jako vasi muzochove, tak musim doufat, ze az pomine okurkova sezona, ze na neco natrefime... rikal, ze kdyz ne, pujde pak jezdit s tramvaji... no, aspon bude mit tramvajenku zadarmo, ze?! 🙂

sluni, bazen bude jiste fajn... ale ty planujes spoustu aktivit a pritom byste meli delat neco uplne jineho. 😀

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Ty jo a jakto že neděláš svou profesi nebaví tě to?Tak to musíš asi umět francouzsky ne?

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Neboj klari my stíháme všechno přece nebudu celý večer jenom miláčkovat to chce nějakou předehru ale máš pravdu co když se manžel utahá a pak už nebdue moct radši to všechno zruším a půjdeme hned na věc 😀 😀

ally57
27. črc 2009

Notak holky už jsem si myslela, že jsem fakt úplnej magor - schválně jsem na ten test ještě koukla a fakt tam píšou: nechat stát minimálně 3 hodiny!!! 😲 Jmenuje se to Ovulační test 99 😕 Ale mám doma ještě jinej, nějakej růžovej - tak ten ani nebudu číst (radši) a udělám to, jak píšete... 😉 holt všechno moc studuju a nic z toho 😀

Klárko - další historka tvého muže mě taky pobavila 😀 teda ale aspoň se zase nenudíte - to je pro vztah hodně důležitý 😉 😀

Consti ahoj - tak snad manžu nepropustí... a když jo, tak jak píšeš - nějak se to provede 😉 Je fakt, že dneska si nikdo nemůže být místem jistej...

consti
autor
27. črc 2009

sluni já studovala pajdák hlavně kvůli fránině. Učit jsem nikdy extra nechtěla. A měla jsem možnost hned po škole začít pracovat ve francouzské firmě (jediné v našem městě), tak jsem do toho šla. Je to dobré v tom, že neztratím kontakt s fráninou a zlepším si angličtinu. Na druhou stranu je to docela dost stresové povolání 😅 . Ale všude je něco 😉.
ally tak to fakt nevím, že by tam bylo napsané. Ale každý výrobce to má asi jinak 😉.

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Tak už jsem tu pekla jsme už to mám v troubě tak snad to bude jedlé
Já bych taky chtěla umět francouzsky zatím se umím jen líbat 😀 😀
Jo z prací je to na prd já mam naštěstí povolání které bude aktuální vždycky snad...

michamicha
27. črc 2009

cabal, já utrouš přestala brát 32DC když čárka nesílila a do 2 dnů přišla mrcha v plné parádě 😉

cabalkova
27. črc 2009

micho, diky za info, vecer uz ho nevezmu a na vikendu budu mit ms... jupiiii 😠 To nam bude vychazet IUI nejspis akorat na vikend, no jesteze v Gestu jsou furt. 🙂

michamicha
27. črc 2009

mě vyjde ovulka (jestli bude bez clostíku) na víkend 😉 tak snad bude středomořské podnebí mít nějaký účinky 😀 😀 😀

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Micha ty už bys měla být na ceste na dovču ne?

michamicha
27. črc 2009

ještě jsme se stavili u ségry, jedou s námi, se tu najíme a za půl hodiny vyrážíme 😉

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Snažilky kde jste?Snad všechny nesnažilkujete ja jsem doma sama manža je v praci a budu s ním až ve středu...

mes
27. črc 2009

Ahoj snažilenky moje 😵

Allynko - já myslím, že s ovu testama to má každý jinak... já si je třeba dělala 5 dní a všechny byly negativní a to jsem 2 - 3 den otěhotněla...tak pak babo raď...prostě to vyzkoušej, ale úplně se na to nespoléhej 😉

Micho - krásnou dovču 😵

Cabal - hustý příběhy...my budeme teď kupovat nové auto (teda jako né nové ale ojeté, ale pro nás nové 😵 ...tak musím manžovi říct, ať to není deasel) 😀 😀

Aranelko - křížové bolesti jo??? Kolikátý DC jsme??? Pamatuješ jak mě na začátku šíleně bolely záda? Usínala jsem jedině s mokrým studeným kapesníkem na kostrči...byla jsem přesvědčená, že to musím dostat každým okamžikem.. 😉

Sluni - tak s tou fráninou jsme na tom stejně 😀 😀 😀

Consti - naši známi nemohli otěhotnět - adoptovali si krásnou holčičku..a jak to bývá, jakmile ji adoptovali, tak paní do půl roku otěhotněla (má ještě své vlastní 2 syny) a stejně milujou tu malou nejvíc...ona je totiž nádherná... 😀 😀 😀

consti
autor
27. črc 2009

ahojky holky 😉 .
tak manža má další práci jistou 😵 . Dnes ho kontaktovali z té firmy, co konkurz vyhrála (dělal u nich předtím) a sami mu řekli, že mají o něj zájem a ať si určitě nic jiného nehledá, až ho vyrazí, že ho berou 😵 😉 . Tak jsem ráda 😉 .
Jinak my si dnes zašli na pohár a doteď jsme uklízeli zahradu, sekali trávu, natírali lavičku atd. Ale aspoň to máme skoro hotové 😉 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

No vy jste pilné včeličky consti
Jsem ráda že to tak dopadlo s tou prací a teď už se bude všem snažilkám dařit....a brzo máme // čaruše 😀

consti
autor
27. črc 2009

sluni taky jsem ráda 😉 . Spadl mi kámen ze srdce a navíc u této firmy byl manža dřív mnohem spokojenější, tak snad se nějak na všem domluví. 😵
Sama jsem zvědavá, kdo to tu těma dvěma čárkama otevře 😎 😀 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

No to já taky ale jednou to prostě přijít musí 😀 😀

consti
autor
27. črc 2009

A já doufám, že jedna z nás už to brzo prolomí 😉 😵 .
Dala jsem do alba fotku Abíka na čundru 😎 😀 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Páni ten už veliký a moc krásný s pejskem je hned život krásnější že?my jsme si pořídili psa minulý rk když jsme se začali snažit o mimi

consti
autor
27. črc 2009

sluni jo jo, je to takové naše mimino. je opravdu zlatý, moc hodný a takový parťák do nepohody 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
27. črc 2009

Ja nenadarmo se říká pes nejlepší přítel člověka ja si život bez dastyho neumím představit 🙂

consti
autor
27. črc 2009

Přesně tak sluni a navíc si ymslím, že je fajn mít pejska k dětem 😉 . Mají pak ke zvířátkům i přírodě jiný vztah 😉 .

consti
autor
27. črc 2009

Tak kde jsou další snažilky? Možná by nebylo špatné udělat si nějakou tabulku. Mám zmatek v tom, kdo je kolikátý dc a kdo kdy bude testit 😕 😉 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru