Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

cabalkova
5. srp 2009

Tak co posledni vikend v srpnu??

consti
autor
5. srp 2009

Jůůů srazík. Tak já nemůžu 15.-16.8., 22.8. a 29.8. Ale neděle můžu a v září snad taky můžu... 😉

consti
autor
5. srp 2009

Klárko ten poslední víkend v srpnu můžu, ale jen neděli někdy odpoledne 😝 😅 .

cabalkova
5. srp 2009

Teda consti... ty nam to komplikujes. Ale jako budouci tehuli ti to odpustime. 😉 Jeste nabizim jednu variantu: druhy vikend v zari...

mes
5. srp 2009

Aranelko...to mě moc mrzí...už bych ti tak přála ty všechny těhu věci a radost...je mi to líto...chjoo...ale zítra bude určo líp a příští měsíc!!!!
Tak už to holky některá prolomte joo?ŠUP ŠUP 😵

ally57
5. srp 2009

Mesinko, my bychom opravdu moooc rády 😵 ale jsme asi nějaké nešikovné nebo co... 😉 😀
A jak je tobě, těhulenko? Už jsi ve druhém trimestru, to je neuvěřitelné, jak to letí...! Takže to by ti mělo být dobře (podle moudrých knížek) 🙂

mes
5. srp 2009

Ahoj Allynko - no, mě ani moc blbě nebylo...bylo mi zle okolo 8tt a pak to přešlo...teď už mi je hej... až na ty kila...a nožky mi začínají natékat...

Allynko - já věřím, že musí někdo tento měsíc najít // - musí...a hotovo dvacet... A co ty a příznaky - vyjmenuj mi je 😉

mes
5. srp 2009

Tohle je pupík z minulého týdne...nový fotím zítra...roste jak z vody...trhám všechny rekordy 😀 😀
http://picasaweb.google.cz/staredobresnazilky/M...

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Ally nezapomínej na ty naše dvojčátka 🙂 🙂 tak žádná nešikovnost nebude

mes
5. srp 2009

Jasně sluni...žádná nešikovnost...třeba fakt všechny nakonec budete těhule nastejno...to by byla paráda 😵 😀

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

No jasně my s Ally určitě když jsme měli ovulku ve stejný den 🙂

mes
5. srp 2009

Sluni - takže to budou rovnou 4 dětičky, jooo??? 😵 😵 😀

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Ne to budou dvojčátlka jedno moje a druhé allynky a čaruš budeme mít dohromady 4 ////až vás bude šálit zrak 😀 😀 😀 už jsem na tom s ally domluvené

mes
5. srp 2009

Ahááá,...tak to jooooo....tak já si umačkám prstíky...aby to vyšlo 😀 To by bylo moooc hezkééééé 😀 😵 😵

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Nic jiného než naděje nám nezbývá ☹

mes
5. srp 2009

Holky mě to štve za vás,...fakt... je to strašně moc nespravedlivé...celé tohle všechno fakt... vždycky když vidím ve městě takové ty "sociály" jak sebou táhnou 6 dětí...tak si říkám,...no tobě to jde samo co? a holky by tak chtěly... je to prostě nespravedlivý...asi budu plakat..mně ..ach jo...

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Ale neplakej mesinko i my se snad jednou dočkáme toho pupíku a těch těhu starostí..

mes
5. srp 2009

Když mě to hrozně mrzí... a štve....a prostě všechno...je to nespravedlivý a hotovo...
Holky...je to moooc krásný fakt... i když si stěžuju na váhu a na pupeny...to je nic proti té radosti každé ráno, když zjistím, že se mi to nezdá 😉

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Jo to ti věřím mes ☹

mes
5. srp 2009

Ale já vím, že se všechny dočkáte...to by nebylo možný...tak hodný lidi...jako jste vy a krásný! To by bylo nespravedlivý...Spíš si myslím, že pro vás hledají krásné děti a tak musíte chvilku počkat, protože ty vaše pak budou nejen nádherné dětičky, ale hrozně inteligentní a samou radost vám dělat budou 😵 😵 Jo jo,..takhle to vidím já 😵

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

To jsi hodná měla jsi u rduhého těhu nějaké příznaky než jsi měla //

mes
5. srp 2009

Sluni - jenom prsa a to fest...jinak ani výtok jsem moc neměla...nic...jen ta prsa...ale i ty pak přešly...pak mě cca 10DPO bolelo mrchově bříško... Ale u mě ty prsa byly jak hlásná trouba...začaly bolet už 2DPO a bolely tak týden (bradavky jak palec) a pak to přešlo a začlo znova až tak 20DPO a to teda fest...užila jsem si, ale teď už je to v pohodě...asi týden 😵

consti
autor
5. srp 2009

Jéé mesinko, to jsi hodná, že na nás tak myslíš 😵. Já mám stejné pocity a navíc, když si někdo rýpne, jak je těhu hned atd. To mě vždy moc mrzí 😅 🙄 .
Jinak děvčata ten druhý víkendík v září bych snad mohla 😀 . No a nebo budu do té doby těhu a budu moct v podstatě pořád 😀 . Ha ha, no trochu sci-fi jsem si nemohla odpustit 😀 😕 .

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Ahaaa tak prsa mně vždycky bolí před ms takže nic jasného akorát mně ode dneška bolí břicho jako před ms ale jsem teprve 19 dc a cyklus mívám 28 dnů takže taky nic akorát ten hleník jsem ještě neměla ale to může být pozbytek ovulace no prostě přííízrakyyyy

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

To není scifi to je fatk consti.... 🙂

consti
autor
5. srp 2009

sluni no kéž by. Musíme na tom s manžou zapracovat 😀 😎 .

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

Consti blíží se ovulka co???Já už mam zase přízraky ach jooo toho se prostě nejde zbavita pak zas budu zklamaná jako vždycky sakra...

mes
5. srp 2009

Sluni - já jsem četla někde na netu - už nevím kde, že po ovulační výtok (pokud je na 100% proběhlá) je u netěhotných žádný nebo jen trošku a u těhotných ten bílý...(já měla ten bílý...ale né moc, tak jsem tomu nepřikládala váhu)...
Sluni - to klidně může být příznak - někdo má hnízdění i 5DPO...ale mě to bříško bolelo takhle jen 1 den a pak to přešlo...a začlo to zase tak 20DPO a pak to tak bolí na střídačku furt...a teď většinou než začnu potřebovat kakat 😀 Asi tam mimouš na něco tlačí 😀
Držím pěstičky!!!!

Consti - já myslím furt...pamatuju si jak mě točili všichni co říkali, že se snažíme krátce a co bych chtěla...jak mě to s prominutím sralo... teď když se dívám zpět...tak to moc nechápu, on se ti ten náhled trošku změní, ale je to hodně tím, že teď jsem těhu, tak to vidím jinak, kdybych nebyla tak už jsem v blázinci...asi 😉

slunickoseznam.cz
5. srp 2009

JJ mes však víš jak je to s těma příznakama potvory jedny ale pokud by to vyšlo měli bychom dubňátko jako jsem jááá 🙂

consti
autor
5. srp 2009

sluni no líží se, ale pokud ji mám až tak 15dc, tak máme ještě chvilku čas. Ale to víš, že to pojistíme 😀 .
mesíku však my už sjem z toho taky málem všechny v blázinci 😀 . Ještě, že se máme 😉 😵. Jinak já začínám být alergická skoro na všechny řeči. Ale nedávám to na sobě znát 😀 😕 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru