Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

consti
autor
14. říj 2009

Alčo tak to díky moc, tak to já si prosadím spíš ten Gest 😉 😵 . Se tam třeba potkáme 😀 . Uf, hned mám fakt lepší náladu. Holky já váš nemít, tak teda nevím. Bych se z toho fakt asi zbláznila 😅. No jsem sama zvědavá, co za problém doktor objeví. Tipuji to na problémy u manži a nebo u mě něco se štítnou žlázou. Kdysi jsem s ní měla problémy, ale na poslední kontrole jsem měla hormony štítné žlázy ok 😅 . Ovu bych měla mít, to vím díky tomu měření 😀 .
Stejně je to záhada, když člověk nemá žádný problém a stejně to nejde. To fakt nechápu. A jak to vypadá s tím vaším internetovým obchodem?? 😉

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

No neplánovat to můžu já jen potvrdit ja jsem začala plánovat vánoce a příští rok dovolenou a šup a je to tam 😀
Tak to se těším consti to mně budeš doufám brzo následovat
Nám se taky dlouho nedařilo zašla jsem za dr a ten mi řek že se bude snažit abychom na letošní vánoce byli tři i když třeba v bříšku 🙂
nasadil mi aprlodel a clostil a zabralo to a to jsme ani nešli na žádná další vyšetření a manžel nebyla ni na spermiu 🙂
Asi to opravdu má přijit v určitý čas i když je těžké čekat
Já už chci ať jste těhule všechny ať můžeme řešit těhulkovské starosti 😉

ally57
14. říj 2009

Notak to by bylo fajn, kdybychom se potkali v Gestu 🙂 Třeba žádný problém neobjeví a prostě si miminko jen chce ještě chvilinku počkat - kdo ví, nepředbíhejme, to se všechno uvidí - ale lepší je určitě vědět 😉
Do našeho shopíku pomalu sháníme dodavatele - pomalu proto, že oba máme teď plno v práce v práci, a tak není moc času... já se tomu můžu věnovat jen v noci a to se na hotely volat nedá 😒 . Ale zatím, komu můj muž zavolal, ten byl pro, takže to vypadá slibně, že to naplníme a pak už hned spustíme (ještě se ale musí všude uzavřít smlouvy atd atd - prostě papírování...) - takže oproti plánu jsme ve skluzu, nicméně děláme, co můžeme a do měsíce chceme spouštět, abychom stihli vlnu vánočních nákupů (dárky)

pádím na jednání, zatím papapa 🙂

consti
autor
14. říj 2009

Alčo tak ať jednání dopadne dobře a i ta vaše práce se rozjede 😵 .
sluni, no to máš pravdu. Však já už plánuji lázně s mamkou na příští rok 😀 😎 . A to ti doki nasadil léky bez vyšetření?

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

No udělal mi hormonální profil a klasickou prohlidku víc mně nikam neposílal

consti
autor
14. říj 2009

Tak u nás asi začne stejně, možná ještě pošle manžu na spermio. Uvidíme 😉 . Díky.

cabalkova
14. říj 2009

Ahoj kocenky, tak ja jsem dneska poprve vzala utros (jak me alenky vydesila, ze clostil bez utrose neee, tak jsem se rozhodla hot aky brat), ovu byla podle ff v patek, ale ja si myslim, ze spis v so, protoze to jsem mela ovulacni bolesti jako jeste nikdy (nebo co to teda bylo) no a tim jsem se opet prehoupla do faze vyckavani... zkusim sem dat odkaz, ale jsem na to taky jelito nebo co.

Jinak me vcera zacaly bolet bradavky, coz mi prijde dost brzo, ale je to proste tak. Nic moc si od toho neslibuju, jenom si rikam, ze kdyz se nam to nepovede s clostilem, jak se nam to pak ma povest bez nej?! No, snad to nejak do toho noveho roku vydrzim, protoze do te doby se muz nehne z prace, tak mame stejne smulu...

A priznam se, ze jsem v predeslych dnech koukala na stranky meho vybraneho kocaru a maji uz nove barvicky pro rok 2010, hnedka bych si vybrala... ach jo, holky, tak uuuuz.....

cabalkova
14. říj 2009

Tak tady je ten odkaz:

http://www.fertilityfriend.com/home/2239d4

zobrazuje se to i vam??

consti
autor
14. říj 2009

Ahoj Klárko, tak mě se to zobrazilo a teď už jen držím palečky 😉 😵 .

cabalkova
14. říj 2009

Zuzi, to jsi moc hodna, ale tolikrat uz jsem mela pocit, ze se to povedlo. a pak jsem byla tak deeesne zklamana... ja (stejne jako minuly mesic) nebudu ani testovat, proste jen pockam na ms, ktera by mela dorazit cca za 10 dni.

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Ja taky drží palečky kdybych vám tak mohla holky nějak pomoct 😒

cabalkova
14. říj 2009

Sluni, ty nam pomahas tim, ze se ti to povedlo a jsi tedy nase nadeje, ze to skutecne jde... no a kdyz se nam to nepovede do tech vanoc, jak jsem tady slibovala na zacatgku diskuse, tak si uzijeme bourliveho silvestra a pojedeme na hory... a pristi rok bude nas.... uz musiiii.....

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Tak ja budu mít letos silvestr u džusíku a šampusu a doufám že už v novém akorát nevím jak to do půlnoci vydržím když se mi chce spát už v osm 🙂
No ja už se taak těším na vánoce akorát musím zase vymyslet nějaké dárečky 🙂

cabalkova
14. říj 2009

jo darecky, my jsme na tom ted nevalne s penezi, tak budeme muset vymyslet hlavne neco primereno nasi kapse... ale na vanoce se taky moc tesim, budou to nase prvni poradne v novem... a vlastne i prvni poradne s muzem, tak doufam, ze si to udelame fakt moc hezke. 🙂

nicollka
14. říj 2009

Kláry moc držím palečky, už tu musí být nějaký zlom.

No mě hned po ovulce brněly bradavky, od včera mě dokonce bolí pořádně prsa au au. Ten žaludej už je v pohodě, už nic necítím, jen prsa a tlaky a bolesti jako by se mi mrcha tlačila ven :D

Holky je možné abych si mrchu zastavila duphastonem? Jak sem včera trošilinku zašpinila a rychle snědla ten duphaston hned ráno a večer a ted ho tak budu brát, není možný že sem si jen zarazila mrchu a jak vysadím prášky tak se rozjede?

cabalkova
14. říj 2009

Niko... a duphaston to je utrogestan, ne? Ten mnoha holkam zastavuje mrchu... a kdyz ho prestanes brat, tak do 2-3 dnu dorazi... jestli je to jako utrogestan... tak to funguje takhle.... a taky zvysuje teplotu, takze se porad drzi nahore, takze na ni clovek taky nemuze spolehat jako na nejaky ukazatel...

nicollka
14. říj 2009

Kláry no takže mrcha dojde jak předpokládám :( Jojo je to jako utrogestan. 😠

slunickoseznam.cz
14. říj 2009

Klari my na tom s penízkama taky nejsme super takže jen nějaké maličkosti pro radost hlavní je že budeme mít bydleníčko a ten největší už stejně máme 🙂 ja se těším na tu atmosféru a stromeček a cukroví a samozřejmě na bramborový salát 😀

nicollka
14. říj 2009

jů na vánoce se moc moc těším, tento rok nechci nic, mě stačí že bude domeček, že budeme pohromadě, bude vonět cukroví a v telce pojedou pohádky :D No ještě ten virusek do bříška a já jsem nejspokojenější :D Jen malému nějakou maličkost, stejně toho dostane od babiček hafo zase.

cabalkova
14. říj 2009

jojo, slunicko, ty uz ten hlavni darecek mas, ja mit taky takovy, tak uz nechci vubec, vubec nic. 😉

consti
autor
14. říj 2009

Tak mě už berou pěkné křeče takže tu mrchu vidím na dnešní večer nebo zítra ráno, uf 😝. A opět špiním, takže se to fakt blíží, ach jooo 😔.
Dárečky u nás budou letos také jen skromné. Máme to autíčko a navíc si chceme koupit robotický vysavač, takže budeme úplně bez peněz 😅.
Holky v Lidlu prodávají na pokladnách jízdenky na vlak na 28.10. za 149,-Kč a můžete na tuto jízdenku jet kamkoliv po celý ten den. Tak jsem nám dva lístky hned koupila a vyrazíme někam na výlet 😉.

cabalkova
14. říj 2009

jj, consti, mne jak spadne teplota jako tobe, tak nejpozdeji do dvou dnu je ms tady... no tak hura do dalsiho kola, at vami pani doktori rychle pomohou...

dneska jsem byla na o s kolegyni, snazi se uz tri roky a bavily jsme se o tom, ze ted na podzim pujdou na ivf... ja na ni kouknu a v duchu si rikam - ta holka je tehu... no a u obeda mi rekla, ze je tyden po transferu... zatim netestila, pry o vikendu... ale ja vim svoje, ja mam na tohle radar...

Tak me to nalomilo, ze bychom na to ivf taky sly.... ach jo, ja uz chci bejt taky mamula...

consti
autor
14. říj 2009

Klárko tak u mě je to ještě rychlejší, mrcha je tuuuuuu 😝 😝 😝 . Právě dorazila, ale snažím se neupadat do deprese. 😅 😕
Klárko, tak jestli to té kolegyňce vyšlo, tak bych do toho šla asi taky 😉 .

cabalkova
14. říj 2009

Zuzi, nedepkuj, co ty vis, treba jste se do ovu trefili vubec poprve,,, tak pristi nebo prespristi mesic to jisti. 😉

Mne prislo tajimavy, co mi ta kolegyne rikala: odebrali ji 12 vajicek, po 24 hodinach se jich vyvijelo 6, ale po dalsich 24 hodinach uz jenom 3... no tak kdyz si to vezmes, ze treba devet mesicu z dvanacti mas vajucho, ktery poradne nefunguje... a k tomu se treba ty mesice, co funguje, zrovna nestrefite... je to fakt otazka oooobrovsky nahody, ze se to povede....

ach jo, nejak me to znejistelo, budu to muset probrat doma s muzem...

consti
autor
14. říj 2009

Klárko tak to teda jooo. Ono je fakt těch příčin hodně a stačí se netrefit o hodinu nebo cokoliv jiného a smůla 😝. Ale hodně je to fakt o té psychice, jinak si neumím vysvětlit ta náhlá neplánovaná těhotenství 😀 . No snažím se nedepkařit, maximálně budu depkařit s manžou a budu mu muset vysvětlit, ať se taky připraví na vyšetření 😅 😕 .

cabalkova
14. říj 2009

jooo, hlavne ze mame podporu doma... furt mi to prijde jednodusi nez jak to ma myslim lucka, ktera to ani s pritelem nemuze poradneprobirat, protoze se tvari, ze se vlastne zas az tak moc nesnazi...

No, cim dyl se snazime, tim vic mam pocit, ze je to tak obrovska alchymie, ze se divim, ze vubec nekdo otehotnet dokaze.

A taky si obcas rikam, jestli neni chyba, ze to sem furt lezeme probirat, ze se tim k tomu jeste vic upiname a ze kdybychom se neupinaly, mozna uz jsme davno mohly mit buben. Treba ta kolegyne po ivf vibec nevedela, ze ma jit teplota nahoru, nemeri, rekli ji, ze ma testovat az po dvou tydnech, tak o tom vubec zatim nepremyslela, i kdyz tyden po ivf uz by mohl na testu neco byt... no jestli to nema jednodussi... moc bych ji to prala... snazi se uz tri roky, tak to je taky na hlavu,,, no, my uz jedeme druhy.

consti
autor
14. říj 2009

Klárko jo to si taky říkám, ale na druhou stranu, já vás nemít 😅 . Asi bych pak měla ty depky ještě větší 😅 😔 . Takže já sem chodit budu. No my začínali min. rok v říjnu, takže začneme taky druhý rok 😅 😕 . Nejhorší je, že já to vždy věděla. Vždy jsem si myslela, že budeme mít problém a to nemyslím tak, že bych si to přivolávala. Jen jsem prostě měla tušení 😔 .
A jak říkáš, taky jsem ráda, že to s manžou můžu probrat, i když do detailů to taky neřešíme, jen se prostě bavíme o tom, jestli jsem to dostala nebo ne a naše plány směřujeme do budoucna s mímem. Nedávno jsme se bavili a sám říkal, že až budeme mít příští rok prcka, tak budeme na vánoce doma atd. Vím, že vnitřně ho to taky žere, ale že by se mě ptal, jestli se povedlo nebo tak, to zase ne. A mě by to asi ještě víc deptalo. Rozhodně bych ale nešla do míma bez partnerova souhlasu nebo vědomí. Luci to si neber osobně, je to tvoje věc. Ale můj manža dítě také dlouho nechtěl a nikdy jsem nešla přes jeho přání. A i přesto, že se dnes nedaří, tak toho nelituji. Na miminko musí být prostě dva 😔 😉 .

nicollka
14. říj 2009

Tak holky já pádim do postele, spinkat a ráno měřit teplotku ;) tak aby mi to rychlejc už utíkalo to čekání tak to musím zaspat .. dobrou

cabalkova
14. říj 2009

Holky, neuvazovaly jste o tom, ze kdyz se nezadari, ze byste nejake mimi adoptovaly??

michamicha
14. říj 2009

cabal, já o adopci párkrát přemýšlela, ale nejsem si nějak vnitřně jistá, jestli bych do toho šla... pořád si říkám, že se nám to naše mímo povede 😉 a o IVF jsem přemýšlela poslední dobou dost často, takže když se nepovede do března, tak to s MM znovu proberem a já bych IVF chtěla zkusit 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru