Druhé těhotenství a mateřská. Měla bych nárok?

3. lis 2019

Dobrý den chtěla bych se zeptat snažíme se o druhé miminko. Do práce bych měla jít až září 2021 ale jen bych se chtěla zeptat kdybych otěhotněla až třeba v červnu 21 jestli bych měla nárok na mateřskou a následně rodičovskou v práci mám smlouvu na neurčito . Děkuji

rosetatto
3. lis 2019

Ano měla ;) pokud pojištění trvá jsou splněny podmínky 270 dní během dvou let a trvání pracovního poměru (nebo ochranná lhůta 180 dni, pokud by došlo k výpovědi, tak musíte do 180 dni nastoupit na PPM)

swan42
3. lis 2019

Pozor, materskou bys nemela stejnou jako ted,ale tu minimalni a do prace bys nastoupit v zari musela, pokud bys nebyla na rizikovym. Protoze pokud otehotnis v cervnu, tak budes v zari teprve ve 3.mesici a na materskou se chodi az 6-8 tydnu pred porodem, takze tam mas 4 mesice "nevyplneny", jestli je to takhle jak to pisu srozumitelny...
Aby ses do prace nemusela vracet a materskou mela ve stejny vysi jako ted, tak musis otehotnet driv, uz nekdy zacatkem roku....

chumlee71
3. lis 2019

@swan42 Do práce by měla nastoupit až v září 2021,to máš ještě dva roky. To by mohli stihnout 🙂

lenoulinkaa
3. lis 2019

@swan42 mateřskou bude mít ve stejné výši nebo lepší, pokud nastoupí další PPM do 4 let věku dítěte.

autor
3. lis 2019

@swan42 aha a nemáte zkušenost jak bych to měla řešit když práce kterou vykonavam je fyzicky náročná a už u prvního těhotenství jsem musela hned na nemocenskou protože pro mě neměli práci kterou bych mohla dělat

lenoulinkaa
3. lis 2019

to co ti napsala je nesmysl... ty když skončíš rodičovskou dovolenou ve třech letech dítěte a budeš těhotná, tak půjdeš na PN, pokud k tomu bude důvod a pak normálně nastoupíš na PPM, protože to stihneš do 4 let věku předchozího a budeš ji mít stejnou jako u prvního.

drep
3. lis 2019

Ne, nemuselas jít na nemocenskou. Pokud tě mají kam přeřadit, tak tě zaměstnavatel musí nechat doma za plný plat. Ale zároveň ta nevhodná práce je definovaná zákonem, ne subjektivním pocitem těhotné. Pracovní neschopnost určuje lékař, ne zaměstnavatel. A jsou “zlé” lékařky ( resp. Zákon respektující lékařky, protože neopodstatněná PN rovná se postih pro lékaře), které pn nenapíšou jen proto, že to řekl zaměstnavatel.

astyna88
3. lis 2019

Kdyz prace neni fyzicky tak psychicky ano. To bys nemohla delat nic. A doma prece taky uklizis, budes nosit dite, nakup. Ja jsem makala ve skladu, dve tuny zbozi tydne mi proslo rukou a sl jsem v 34tt na materskou. Praci si uzpusob dle sveho, nikdo snad nad tebou s bicem stat nebude.

Stejnou ppm nebo navysenou napr o dalsi dovolenou plynouci z predchazejici ppm mas do 4let veku ditete. Mi bylo kdysi receno, ale musi trvat pracovni pomer.

Urcite ti tady holky dobre poradi.

klaari
3. lis 2019

Obratte se na personalistu nebo právníka, taky každý plácá co si myslí, nevíte komu věřit. Já sama jsem personalista a zjistovala jsem si vse docela slozite, protože co člověk, to názor. pak nevíte komu věřit. Zavolat na UP je asi ideální.

lenoulinkaa
3. lis 2019

@klaari co bych řekla, tak personalistka ví míň než mzdová účetní, protože ta ni neví, jak vypadá příloha k žádosti.. No a proč by volala na ÚP?? Tomu nerozumím.

modrykonik147
3. lis 2019

Zalezi taky jak je stare prvni dite. Na rodicovske dovolene muzete byt max 3roky.pote si muzete zazadat o neplacene volno nebo jit marodit nebo ukoncit smlouvu v zamestnani. Ted jsem to resila. Dcerka bude mit 31.12. tri roky. Jsem ted ve tretim mesici a dalsi se narodi v kvetnu. Takze mam domluvene neplacene volno na kterem budu od 1.1 a pak 6-8tydnu pred terminem pujdu na materskou.rodicak si nastavim tak abych ho do kvetna vybrala

swan42
3. lis 2019

@lenoulinkaa ne do 4 let veku,ale do 3 let veku...

lenoulinkaa
3. lis 2019

@swan42 to si jen myslíš... tak si to nastuduj a pak tu šiř moudra

nolies
3. lis 2019

Pokud na PM nastoupíš do 4 let věku dítěte, tak budeš mít stejnou nebo vyšší dávku. Záleželo by, pokud by si ještě do nástupu pracovala. Pokud by nastup na MD byl později než za 3 roky (rodičovská trvá nejdéle 3 roky), musela by si jít do práce, na neschopenku ( pokud by byl zdr.dovod, nebo požádat o neplacené volno zamestnavatele na které nemáš zakonný nárok - to by musel schválit.

nolies
3. lis 2019

Nebo ještě ukončit pracovní poměr. Ale v tomhle případě by nemusel zaměstnavatele vyplatit odstupné.

rosetatto
3. lis 2019

@klaari pokud jste sama personalistika tak by bylo v prvé řadě dobré zjistit si rozdíl mezi Peněžitou pomoci v mateřství (vyplácí OSSZ) a rodičovským příspěvkem (vyplácí úřad práce) 😉

klaari
3. lis 2019

@rosetatto ano, ale UP v tomto umí poradit, stejně i OSSZ, UP je ale i v mensich obcích, jako treba u nas, takže my chodíme, voláme o rady prímo tam. ze zkušeností mi jako nejrelevantnější prijde názor @nolies

nolies
3. lis 2019

Ohledně PPM bych určitě volala jen na příslušnou OSSZ ( MSSZ). Na ÚP mnohdy radí nesmysly.

patty5
3. lis 2019

Ahoj holky. Já přesně tohle teď řešila. Malá je narozená v listopadu 2016 a letos s březnu se nám zadařilo další mimi ☺️ rodičák jsem měla na 3 roky a na mateřskou mě doktorka poslala 14.10. takže já zašla na příslušný úřad práce, který vyplácí RP pro info. Paní za přepážkou mi doporučila ať s mateřskou vydržím co nejdýl abych nepřišla o nějaké peníze. Původní RP se musí pozastavit ke dni nástupu na PPM, a vypočítají rozdíl a pak doplatí. Nebo stačí zavolat na ČSSZ podle bydliště, tam taky poradí. Jinak gynekolog 6 až 8 týdnu před porodem vypíše žádost o peněžitou pomoc v mateřství a ten se musí odevzdat zaměstnavateli a ten to musí odevzdat na příslušnou ČSSZ.

nolies
4. lis 2019

@patty5 Ale zakladatelka řeší něco jiného. Ty jsi nastoupila na další PPM do 3 let věku dítěte. Ale ona řeší, jak by se postupovalo v případě, že by na další PPM nestihla nastoupit do 3 let ( to je nejdelší možnost RD). Jsou to naprosto odlišné situace.

kacous1
25. led 2021

@lenoulinkaa Můžu se zeptat na význam PPM ? 😀

lenoulinkaa
26. led 2021

@kacous1 zkus to.