Duch na testu po limitu. Stalo se to někomu?

vendymar
8. čer 2020

Zdravim, měla bych dotaz ohledně duchů na testu po limitu. Jsem 14dnu po poslední menstruaci a dělala jsem si test, do limitu se nic neobjevilo a večer když jsem chtěla test vyhodit a podívala jsem se ještě jednou tam tak byl. Na druhy den jsem si dělala ráno test pro jistotu znovu ale už byl negativní. Stalo se to někomu? Možná ještě nízká hladina HCG. Děkuji za názor. Krasny den 🙂

amazonkajanik
8. čer 2020

Měla jsem a bylo to biochemko 😟

veritanas
8. čer 2020

Měla jsem u dvakrát, jednou z toho je syn a podruhé jsem v 27 TT.

veritanas
8. čer 2020

Ale je teda fakt, že za tři dny už jsem měla ducha i v limitu..

vendymar
autor
8. čer 2020

Moc děkuji za odpověď. Nechám to teď tak a uvidim zda přijde menstruace za 14dnu. Tohle je jeden test který jsem vyfotila ale dělala jsem si tři a na všech třech byl duch ale po limitu.

miba10
8. čer 2020

@vendymar měla jsem čárku po limitu a ta čárka mi tady běhá. Zkus za pár dní znovu. 😉Držím palce

mona91
8. čer 2020

@vendymar já měla takovýhle test po 30 minutách a po 3 dnech vynechání a je z toho syn. Dneska jsem odpoledne dělala taky tt mám 10 dni zpoždění ale ovulace byla až 33.den podle ovu testu a mám tam miniaturniho ducha co nejde ani vyfotit jsem si toho všimla když jsem ho chtěla vyhodit takže zkusim za par dni znova nezbývá než čekat

balogis
8. čer 2020

@vendymar po limitu se to nemá brát vůbec v potaz ,ale tohle je teda dost výrazný duch ne-li čárka,zatím bych se řídila tím z ranní moči v limitu,tedy tím negativním,ale určitě bych třeba za pár dní zkusila znova

vendymar
autor
8. čer 2020

@mona91 budu držet pěsti ✊🏻 Hold každá to máme jinak tak nám nezbývá opravdu jen čekat. Jen po roce snažení už by člověk uvítal pozitivní druhou čárku ale to zna asi spousta z nás tady, a říct si nemysli na to☺️🤦‍♀️

mona91
8. čer 2020

@vendymar přesně tak a Dekuju uvidíme. Naprosto to chápu my se o první snažili 2,5 roku.... řekli mi ze jsem neplodna, změnili jsme CAR tam mě poslali na endokrinologii se slovy ze v září IVF to jsme tam byli v červnu, v červenci jsem zjistila ze jsem tehotna🤷‍♀️

vendymar
autor
8. čer 2020

@balogis prave ze spousta žen tvrdí ze po limitu to nebrat v potaz a ještě k tomu nemám ani vynechání menses ale ta poslední byla o par dnu dřív a nezvyklá. Děkuji za komentář 🙂

zelenaesmolda
9. čer 2020

@vendymar test muze casem zmenit vysledek takze je platny jenom urcitou dobu po udelani
Melo by to byt napsane v pribalovem letaku

mona91
9. čer 2020

@zelenaesmolda oni to tam píšou ale teda z mě zkusenosti byl pozitivní po limitu a těhotná jsem byla a pak už se to neměnilo. Ale nemůže na to člověk úplně spoléhat ten časový odečte je z nějakého důvodu.

vendymar
autor
9. čer 2020

Hezky den, tak dnes ráno jsem zkusila udělat tt a zase mini duch po asi 3hodinach, takže po limitu. Nechám se překvapit zda přijde menses. Jen mam obavy s udržení, dost sportuji thaibox ale říká se co se má udržet udrží se💪🏻Pěkný den přeji 🙂

kmarie81
9. čer 2020

to je test z drogerie teta - tak ten se mi po limitu zbarvil skoro vzdycky a nic

volfikovi
9. čer 2020

@vendymar mrkněte ke mě na zeď, jakou jsem před pár dny měla čárku a těhotná nejsem

vendymar
autor
9. čer 2020

@kmarie81 to je test Dr.max

kmarie81
9. čer 2020

@vendymar už sem jich zkusila tolik, že se mi to plete, ale nějakej plastovej s růžovým krytem dělá falešný čárky. jestli je to po limitu asi bych zítra ráno zkusila testnout nějakým 10 znova, po dvou dnech by to mělo trochu sílit a tudíš by se to mohlo objevit do limitu. já sem teď 6 den po transferu a už mě svrbí nejen prsty na testování - chtěla bych vydržet aspon do pátku, ale nevím nevim...

vendymar
autor
9. čer 2020

Ahoj holky, tak já si rikala ze ty do proudu moče jsou nejlepší a oni asi ne jak vidim a čtu všude možně. Přeji všem hodně štěstí, já si počkám na překvapeni 🙂

ruzova_pastelka
9. čer 2020

@mona91 Mně test udělá po limitu čárku zhruba v půlce případů, kdy si ho udělám, klasickej mama test 10. Netřeba dodávat, že těhotná jsem nebyla ani jednou.

@vendymar Držím palce!

mona91
9. čer 2020

@ruzova_pastelka to se mi nestalo u mamma testu vůbec nikdy a to jsem jich dělala mraky

ruzova_pastelka
9. čer 2020

@mona91 Mě by dost zajímalo, čím to je... Napoprvé jsem jásala, teď už je vyhazuju, ale proč se to děje, to netuším.

tynka9
9. čer 2020

Mohla bych se jen zeptat, proč si děláš test uprostřed cyklu? Píšeš, že jsi 14 dni po ms a máš to dostat za 14 dní... to bys měla teď někdy ovulovat a snažit se a ne se testovat těhotenským testem, ne?

levsx
9. čer 2020

Já se tedy osobně domnívám, že ovuluješ. Ovulační hormon je strašně podobný hcg, takže ho těhotenský test detekoval.

vendymar
autor
10. čer 2020

Dobre ráno, děkuji všem za názory. Jen jsem měla takový pocit ze by to mohlo byt tak jsem testovala. Do toho moc nepřidá když přítel byl na vyšetření a je na 99% funkční tak si připadám ja jako ten problém ze to nejde. Nic méně mi moc pomohlo si tady svama napsat na tohle tema. Moc děkuji a všem přeji hodně štěstí, zdraví 🙂✊🏻

mona91
10. čer 2020

@vendymar tohle je hrozne narocny, my se snažili od první 2,5 roku, manžel podle spermie alfa samec mě řekli ze jsem neplodna. IUI neúspěšná, litala mi stitna žláza jako blázen, na stimulaci konskejma davkama se mi zvětšil jeden folikul (sestře při stejných dávkách 28) a když jsme změnili v červnu car poslali mě k psycholozce a na endokrinologii a v září ze IVF tak jsem v červenci zjistila ze jsem těhotná. Říká se ze to je jen v hlavě, ani z velké části asi ji ale často tam bývá i jiný problém který se dá řešit, když teda problém je. Budu držet palce ať se co nejdřív dočkáte 🍀

kalkulackaghb
25. zář 2020

@vendymar teď přesně mám to samé :D 3 testy se slabým růžovým duchem až po limitu

kalkulackaghb
27. zář 2020

Ahoj co si o tomhle myslíte? Asi 30.8. Do 1.9. 2020 jsem dostala slabou menstruaci měla jsem ji krátkou.. Jinak obvykle ji mám 4-5 dní mens. A 28.8. Se nám při sexu stala nehoda.. 9.9. jsem šla na gyndu a a doktorka říkala že tam nic nevidí a že si mám zajít 10.9. Zase k ní a že společně uděláme u ní teh. test tak jsme ho udělaly a byl prý negativní.. Což mi přišlo divný když jsem než jsem šla 3 dny před gyndou jsem měla pozitivní teh. Test.. Mě to ale stále bylo divné jelikož jsem měla fakt nateklé prsa a zvracela jsem.. Tak jsem si koupila 3 testy od mamatest comfort a vyšli všechny 3 se slabým duchem (ale po limitu)

katherine177
27. srp 2021

@kalkulackaghb jak jste dopadla , bylo to těhotenství?

janches
8. led 2022

Ahoj holky. Prosím o názor. Nyní jsem dva dny před ms a dnešní test vypadá takto... někdy se mi zdá, že něco vidím, jindy že je čistý. Děkuji za názor

katherine177
8. led 2022

@janches nic nevidím