Duch na testu. Vidíte ho?

lucie187
8. čer 2020

Dobry den, chtela bych se zeotat zda jsou na tehlech testech duchove k2sen jse mi rozmazal

balogis
8. čer 2020

Nejsou 😳

miryp
8. čer 2020

Také tam nic nevidím, ale mám zkušenost u sebe, že úplně na začátku mi ty duchy foťák nebral. Takže pokud jsi tam něco viděla, zkus znovu za dva tři dny a uvidíš.

sudylichozrout
8. čer 2020

Ne.

lucie187
autor
9. čer 2020

Dneska delanyznova ale asi uz blazim vidim ducha

balogis
9. čer 2020

@lucie187 hmmm tady možná 🤔

miryp
9. čer 2020

@lucie187 takovou šmouhu jsem měla také a každý den to bylo lepší a lepší. Držím palce.

miskav01
9. čer 2020

Ahoj holky mohu se k vám přidat teď jsem dělala test protože ms nikde.kouknete mi prosím na test

hanulinka77
9. čer 2020

@miskav01 vidím slabou druhou čárku, přeji ať to vyjde🌹

miskav01
9. čer 2020

@hanulinka77 děkuji moc jsem docela v soku.

hanulinka77
9. čer 2020

@miskav01 tohle je krásný šok ☺️

miryp
9. čer 2020

@miskav01 ano, je tam zcela zřetelně vidět druhá čárka.

miskav01
9. čer 2020

@miryp teď když to uschlo tak tam fakt vidět je

miskav01
9. čer 2020

@hanulinka77 jojo je ale nak sem to nečekala,už máme doma 2 raubire

hanulinka77
9. čer 2020

@miskav01 ☺️ já mám také 3děti ☺️

balogis
9. čer 2020

@miskav01 taky máme tři. Jak říkám jedno málo,dvě ideální tři maximum 😍😂

tasimia
9. čer 2020

@miskav01 vidiiim. Držím palce ať sílí 🍀👍

sudylichozrout
9. čer 2020

@miskav01 Take hlasim tri deti, a to behem necelych 4 let. Masakr, ale nadherny masakr 🙂

miskav01
10. čer 2020

@hanulinka77
@balogis
@sudylichozrout holky a jak to zvládáte se 3 dětmi.kluci jsou od sebe 3 roky a teď mi to taky vychází na 3 roky

hanulinka77
10. čer 2020

@miskav01 U nás má nejstarší syn 6let, prostřední 4roky a nejmladší holčička 7měsíců☺️☺️. Teď Karolínce rostou zoubky tak je to náročnější a moc se nevyspím,ale jinak je to od narození zlatá a usměvavá holčička.Kluci to jsou raubíři, chvíli se milují a vzápětí se nenávidí 😁😁😁,ale bez sebe ani ránu 🤩.Od září jde nejstarší Filípek do 1třídy tak sem na to zvědavá.Jako občas je to na chocholouška,ale neměnila bych 😁☺️.

miskav01
10. čer 2020

@hanulinka77 tak to jsem rada.kluci se taky chvíli milují a pak se zacnou řvát.starsi Vojtíšek chodí do školky a Mireček začne od září chodit na nakej den taky takže si myslím že by se to dalo nějak zkloubit když pak od ledna budou chodit oba každý den a mě zatím padlé netu vychází termín na 12.2.strasne moc bych si přála holčičku

hanulinka77
10. čer 2020

@miskav01 To věřím a přeji aby ti to vyšlo.Pro mě byla holčička taky velký sen ☺️.A jsem šťastná, že jí mám.No u nás chodily než bylo zavřeno kvůli koronaviru taky oba kluci do školky,ale oni byli týden ve školce 3týdny nemocný, takže to bylo hrozné.Proto sem je teď když otevřeli školku už nedávala a půjdou až v září.

miskav01
10. čer 2020

@hanulinka77 jojo my chodíme na vesničkou školku kde teď mají 12 děti tak je to super a hlavně i celkové mají málo deti.no uvidíme jak to vůbec všechno dopadne v pátek ráno bych si chtěla zkusit udělat ještě jeden test tak uvidime

miskav01
10. čer 2020

@hanulinka77 měla jsi u malý naky jiný příznaky než u kluků?

balogis
10. čer 2020

@miskav01 úplně v pohodě,je to o organizaci..sice občas honička ale nejmladšímu jsou dva měsíce a už sem začala chodit i třikrát týdně do fitka což mě vždycky příjemne nabije..😉 nezapomeň,že na to budete dva 😘

hanulinka77
10. čer 2020

@miskav01 u malé jsem zvracela do 4 měsíce to byl asi z kraje jediný rozdíl u kluků nic ☺️.Tak pak dej vědět jak to dopadlo😁.

miskav01
10. čer 2020

@balogis děkuji moc za povzbuzení.copak máš za dětičky?

miskav01
10. čer 2020

@hanulinka77 tyjo tak to vidím mizerne.me je úplně dobře nic mi není akorát mi poboliva trochu podbřišek.s Vojtíškem sem párkrát zvracela s mireckem jsem zvracela ráno když jsem nevylezla hned z postele.tak si myslím že takový štěstí mít nebudu

balogis
10. čer 2020

@miskav01 holku 11, kluka 2,5 a kluka 2 měsíce..taková směs,od všeho trochu- puberta,do toho období vzdoru a koliky u toho nejmenšího 😂

miskav01
10. čer 2020

@balogis jeee tak to máš doma veselo.u nás jsou kluci presne o 3 roky a teď když to klapne tak to bude taky o 3 roky strašně bych si přála holčičku ale moc tomu neverim

sudylichozrout
10. čer 2020

@miskav01 Jde to, mame nastesti i hlidaci prarodice. Je to hodne o tom, jak si clovek posklada cas.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru