Duch nebo kanalik?

18. bře 2020

Ahojte. Chcela by som sa vas spytat na nazor. Vidite nieco na tom teste? A ak ano je to duch alebo kanalik? Som dnes 11DPO. Posledne tri mesiace mala LF faza 9-10 dni. Predtym byvala 11dni. Teplota posledne tri dni je 36,93...36,83...dnes 36,84... Pred MS mi teplota vacsinou skoci dolu. Tak som si dnes spravila test a zda sa mi,ze tam nieco vidim. Nebolo to vidiet hned,ale bolo to asi po 2min. Bol to moj posledny test a nechcem ist zbytocne stat radu do lekarne. 😣

terka80
18. bře 2020

ja vidim dusika 🙂

alkuska
18. bře 2020

Duch

majina89
18. bře 2020

Duch 😊

autor
18. bře 2020

Dievcata,kiezby ste mali pravdu. Snazime sa uz skoro 4 roky a ja som rano nevedela ci uz nemam halucinacie,ked som tam ten naznak ciarky videla.

lucieevita
18. bře 2020

Vidím dušíka🥰 zítra zkus další..

lucieevita
18. bře 2020

Jinak já otěhotněla s LF 9-10, úplně bez problému👌 jsem 36tt.. 🤩

misel027
18. bře 2020

Asi jsem slepá, ale já nic nevidím.

autor
18. bře 2020

@lucieevita Vyskusam. Kiez by to tam bolo 🙂

krupka3
19. bře 2020

Duch. Co dnes?

autor
19. bře 2020

Baby,dnes sa spustila MS 😣 uz som sa aj tesila,ze nam to konecne vyslo

krupka3
19. bře 2020

Tak bud spatny test nebo biochemicke teh., to me mrzi ☹ Posilam stesti, at si k vam miminko tu cestu najde.

majina89
19. bře 2020

To me mrzí. Já tohle znám. My jsme chtěli mimco 5 let... držím ti palce!

autor
20. bře 2020

@majina89 @krupka3
Dakujem za podporu. Uz je to dlhe cakanie a kazdy mesiac tomu davam novu nadej a kazdy mesiac zas nove sklamanie. Ale stale verim,ze nam to skor ci neskor vyjde. Mozno uz dalsi mesiac bude ten nas stastny 🙂

majina89
20. bře 2020

Já jsem se pak na to vykašlala. Po ivf, hormonech, několika zákrocích. Řekla jsem si, že si udělám řidičák na motorku. A všechno pustila z hlavy. Autoškolu jsem dodelavala v 10.týdnu těhotenství, na motorce jsem pak jezdila do konce 5.měsíce. Ted ma dcerka 13 měsíců a začátkem června čekáme další holčičku.

autor
21. bře 2020

@majina89 My uz sme sa na to vykaslali xkrat,ale stale sa nic nedeje. Kupili sme si psika,stavali barak,dovolenkovali a nezadarilo sa. Tak uz zostava snad len dufat ;)

majina89
21. bře 2020

Budu ti moc moc držet palce! !

autor
22. bře 2020

@majina89 Ďakujem 🙂

duchalebokanalik
16. čer 2020

Baby prosím viditr tam aj vy slabu čiarku? Či len ja...

autor
16. čer 2020

@duchalebokanalik vidím 🍀

mona91
16. čer 2020

@duchalebokanalik úplně malý stín ale něco Jo, zkusila bych za par dni. Já měla před týdnem úplný stín který nešel vyfotit a včera už regulérní carka

tasimia
16. čer 2020

@duchalebokanalik vidím, zkus za pár dní.

duchalebokanalik
17. čer 2020

@tasimia ďakujem babulky, skúsila som dnes poobede a vobec nic, nechápem

tasimia
17. čer 2020

@duchalebokanalik nejlepší je to dělat z ranní moči. Jakou citlivost sis koupila?

duchalebokanalik
17. čer 2020

@tasimia rano som robila s 10kou a na druhy den poobede clear blue, vysiel minus a bol tam obrys pluska, citala som ze skusit rozobrat a takto som to mala vnutri, takze neviem

mona91
17. čer 2020

@duchalebokanalik pozor na clearblue je to citlivost 25, já si koupila tehdy digitální a ten byl negativní

mia255
17. čer 2020

@duchalebokanalik clearblue nerozebirej, nic tam nevykoukas, funguje jinak než klasické testy ;) jinak pokud se ti tam zobrazilo jasne minus v tmavém kolecku a jen jakoby orámované plus tak je to negativní, mrzí mne to :(

duchalebokanalik
17. čer 2020

@mona91 ano lebo na prvom mam slabu a tento negat. Rano skúsim s 10nou 🤷‍♀️

tasimia
17. čer 2020

@duchalebokanalik kup si citlivost 10. A ClearBlue nerozebírej, ono to sice ukáže dvě čárky na tom papírku, ale to ukazuje i když žena není těhotná.

duchalebokanalik
5. črc 2020

Baby, takže ms som dostala mala som slabsiu ako zvyčajne, teraz len 3 dni. Spravila som si ďalší test a zas slaby duch...... 🤷‍♀️

tasimia
5. črc 2020

@duchalebokanalik zajímavé, zašla bych k doktorce a nebo na HCG. Máš foto?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru