Duchové po limitu. Je normální, že to test dělá?

mona91
9. čer 2020

Holky mám dotaz po projížděli různých diskuzi. Ovulace byla dyl dle ovulacnich testu. Po porodu cyklus 31-36dni, predtim sileny cykly i 50-60 dni srovnáno dočasně utrogestanem. Teď zatím MS nikde, navalove bolesti podbrisku jinak nic. Dělala jsem včera odpo poslední TT na první pohled nic, když jsem ho chtěla vyhodit viděla jsem takový stín druhé čárky manžel ho videl taky od odectu do dnešního rána úplně stejný, odpoledne test jakoby prosaknul a už je regulérně videt. Nedělám z toho závěry je to staré. Spis mě překvapilo, ze za 2,5 roku sníženiny první dítě jsem všechny negativní testy měla negativní i po třech dnech když jsem vyhazovala kos, proste úplně bílo. Je to normalni ze to ten test dela? Nebo je tam nějaká ryska která se proste muže ukázat i při negativním výsledku? Jsem spis zvědavá, Dekuju :-?

veritanas
10. čer 2020

Já to tak měla vždycky, že jsem našla druhou čárku až po limitu a potom sílila a sílila...stalo se mi to dvakrát. Jednou je z toho syn a podruhé jsem v 28.týdnu..:) Já jsem to měla taky tak, když byl negativní tak byl negativní i za týden. Ale když tam něco bylo a bylo to příliš brzy našla jsem čárku po limitu.

mona91
autor
10. čer 2020

@veritanas mě se to prave stalo poprvé. Dneska zase trochu zesílil ze už je to i videt z větší dálky a nemusim zkoumat tak uvidíme. Já ani u prvního syna i po týdnu kdy jsem měla potvrzené hcg v krvi neměla na desitkovem testu dálnici jen ducha

veritanas
10. čer 2020

@mona91 No, to vypadá docela dobře, pokud se ti zdá, že zesílil..🙂 já jsem to u syna měla taky tak :D..už jsem od lékaře věděla,že jsem těhotná a stejně tam byl takový pididuch...:D

mona91
autor
10. čer 2020

@veritanas manžel řekl ze je to furt hodně slabé ale o 50% lip videt než včera

mona91
autor
16. čer 2020

@veritanas tak včera už fakt regulérní čárka, v pátek jdu na gyndu 🙏

veritanas
16. čer 2020

@mona91 tak držím palce..❤️❤️ až to vyjde...