Duphaston jsem nedobrala a začala jsem mírně špinit. Je to normální?

lenickamimi
25. únor 2020

Mám Duphaston ještě na dva dny ale začala jsem špinit je to normální co myslíte

amazonkajanik
25. únor 2020

@lenickamimi máš ho teprve první cyklus, buh ví,co se odehrává. Asi chvilku potrvá,než se ti to všechno srovná. Tys měla tedka hodně dlouhé zpoždění,jestli se pamatuji. Pokud by se ti teď spustila ms,po kolika dnech by to bylo?

lenickamimi
autor
25. únor 2020

@amazonkajanik po 15 dnech zpoždění 🙄

lenickamimi
autor
25. únor 2020

@amazonkajanik poslední MS byla 10.1 jen 3 dny možná to způsobil ten kontryhel já už nevím co se děje

amazonkajanik
26. únor 2020

@lenickamimi 15dní je docela dost. Zřejmě se ti dostavuje ta zpožděná. Ta další muže být taky trochu mimo, ale pak by se to mělo srovnat. On se totiž duphaston bere až 15den od prvního dne ms. Jenže tys měla zpoždění,takže teď funguje jako vyvolavacka. Dala bych tomu 3měsíce a mělo by se to srovnat

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@amazonkajanik teď jsem si zkusila test a myslíš že by mohl být pozitivní

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@amazonkajanik nechápu to bez MS není přece ovulace ne

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@amazonkajanik takhle silnou jsem ji nikdy neměla 🤷‍♀️

zizulka2008
26. únor 2020

@lenickamimi ms jsi preci mela,jen se ti kvuli necemu prodlouzil cyklus,to ale neznamena ze nemuze byt ovulka mnohem mnohem pozdeji,proste az telo uzna za vhodne 🤷‍♀️😁 preji at je to v poradku a je to tehu 🥰

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@zizulka2008 to je ale ovulační test

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@zizulka2008 moc děkuji za podporu přeji si to z celého srdce ale nejde tomu porucit až ten zázrak se stane budu ta nejšťastnější na světě 🙏🙏

zizulka2008
26. únor 2020

@lenickamimi tak to nevim 🦌 takovy jsem nedavno mela jeden den taky a druhy den uz zase slabsi 🤷‍♀️

zizulka2008
26. únor 2020

@lenickamimi a tehu test nezkousis?

lenickamimi
autor
26. únor 2020

@zizulka2008 ano tt byl negativní 🙄

zizulka2008
26. únor 2020

@lenickamimi aha,takze koukam bejkarna jako mam i ja 🙄🤦‍♀️😏

amazonkajanik
26. únor 2020

@lenickamimi tak ovu testy jsi před tím měla negativní, tohle je docela pokrok. Ovulace být může i bez ms,jako i naopak při braní HA. Tys ms neměla,jelikož nebylo vajíčko,které nebylo oplodněno. Teď se vajíčko zřejmě uvolnilo,dle testu,ale chtělo by to na gyndu,aby ovulaci potvrdili.

lenickamimi
autor
27. únor 2020

Dnes mám poslední tabletu Duphaston za jak dlouho by se MS měla dostavit

lenickamimi
autor
27. únor 2020

@amazonkajanik no právě že dneska doberu poslední tabletu Duphastonu tak nevím co se bude dít za jak dlouho se MS dostavi

zizulka2008
27. únor 2020

@lenickamimi myslim ze cca 4-5 dni

lenickamimi
autor
27. únor 2020
lenickamimi
autor
27. únor 2020

@zizulka2008 no od včerejška mám trochu špinění jen tak lehce a začalo mě píchat na vaječníku

zizulka2008
27. únor 2020

@lenickamimi to se mozna rozjede ms,duphaston by mel ovulaci blokovat

lenickamimi
autor
27. únor 2020

@zizulka2008 dobře a neměla bych začít brát clostilbegit na podporu ovulace

zizulka2008
27. únor 2020

@lenickamimi ten by se mel brat dle urceni lekare cca mezi 2-5dnem cyklu,pockala bych az se ms rozbehne nebo uzivat podle toho jak ti rekl dr

amazonkajanik
27. únor 2020

@lenickamimi nejdřív urovnat ms a pak teprve rozjet ovulaci. Je to jedno k druhému.

lenickamimi
autor
1. bře 2020

@amazonkajanik ahoj tak dnes sem začala mírně krvácet uvidíme ovulační test zeslabl už včera večer

lenickamimi
autor
1. bře 2020

@amazonkajanik si myslím že ty ovulační testy může být pozitivní i kvůli tomu Duphastonu tak nevím

amazonkajanik
1. bře 2020

@lenickamimi já si třeba ovu testy vůbec nedělala.zkusila jsem tak tři a pak na to dlabala. Plus měření teploty. Dyť jsme na tom pracovali skoro každý den,tak to by bylo,abychom tu ovulku netrefili,že 😁 no a pak jak jsem psala,dva měsíce braní,ještě k tomu mužský začal jezdit do práce i na víkendy. Přijel,přišla bouřka,celá obec bez proudu a já dle appky měla mít ovulaci. Na screeningu mi to lékař i potvrdil

lenickamimi
autor
1. bře 2020

@amazonkajanik tak to je super štěstí že se to tak povedlo 🥰 ja to mám takhle poprvé jinak sem měla MS docela pravidelně akorát možná bez ovulace proto to nešlo teď kdyby to vyšlo tak bych si to mimi pořádně vychutnala

lenickamimi
autor
1. bře 2020

@amazonkajanik doufám že mě da moje gyndarka brzy do pořádku abych se mohla začít snažit se vším všudy 🙏🙏

lenickamimi
autor
1. bře 2020

A co tedy byste mi prosím poradili Duphaston jsem dobrala už ve čtvrtek večer a dnes jsem začala špinit kdyby se MS rozjela můžu zase začít pít kontryhel protože femibion 1 beru bez přestávky už druhý měsíc