Dvoudenní menstruace, je to v pořádku?

denief
17. lis 2015

Ahojky, omlouvám se ,ale nevím zda se to sem hodí, ale už po druhé mám menstruaci pouze dva dny a cyklus dlouhý mezi 28 a 30 dní. Je to v pořádku, že to mám tak krátce? A ještě jedna otázka snad není divná, uvolní se vajíčko za tyto dva dny menstruace? Děkuji snad jsem to napsala normálně. Před tím jsem to měla většinou 3 až 4 dny, ale poslední dva cykly jen dva dny .🙂

mandala
17. lis 2015

A těhu nejsi ? 😉

konidana
17. lis 2015

možné je všechno:D já mám normálně menses také 3-4 dny, někdy i dva (když nepočítám špinění před a po). Jestli se uvolní vajíčko ntuším, ale vzhledem k tomu, že jsem v obou případech otěhotněla napoprvé, tak asi na délce menstruace nezáleží:D

pety91
17. lis 2015

Mens. někdy výrazně zeslábne po zhubnutí, častém cvičení a třeba extrémním stresu. Aspoň u mě. 😉

martinkka
18. lis 2015

Vajíčko se uvolňuje během ovulace, ne během menstruace. Během menstruace odchází narostlá děložní sliznice, to nemá s uvolněním vajíčka nic společného. Nevadí, že trvá menstruace 2 dny, někdo to tak má, na otěhotnění to vliv nemá. Souhlasím s pety91, menstruace někdy dočasně zeslábne vlivem různých okolností. Jestli máš pochybnosti, navštiv gynekologa, aby ti zkontroloval hladinu hormonů.