Extrémně malá děloha. Poradíte?
24. led 2011
Chtěla bych se vás zeptat, jestli některá nemáte malou dělohu popř. jak to řešíte s otěhotněním?? Já jí mám 2cm.
Chtěla bych se vás zeptat, jestli některá nemáte malou dělohu popř. jak to řešíte s otěhotněním?? Já jí mám 2cm.
☹ ☹ ☹