Fertiprona, máte nějaké zkušenosti?

cherry_cola5
30. lis 2015

Ahojky 🙂 chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s tímto doplňkem stravy pro snažící se a těhotné ? 🙂 díky

obla
17. dub 2017

Prosím, máte zkušenost s užíváním fertiprony a gynexu zároveň ?

aptacek
19. dub 2017

já včera také začala pít fertipronu. nikdy jsem neměla na ovu testu čárku silnější, vždy max stejně silné, k tomu chodí ovu nepravidelně. snažíme se rok, 1x SP, 2x Bioch.těhu. doufám, že pomůže 🙂
může se k tomu pít bylinkový čaj, jako kontryhel a čaj dle mojžíšové? nebo lepší nekombinovat?

trilien
19. dub 2017

@aptacek ja kombinujem. Na Fertiprone nie sú uvedené kontraindikácie s čajom (ani s iným prípravkom). Fertipronu beriem non-stop (už 6 mesiac) a kontryhel 3 mesiace, mesiac pauza a zas 3 mesiace (už cca 13 rokov, niekedy v kombinácii s hluchavkou).

aptacek
19. dub 2017

@trilien děkuju za info 🙂 já měla min.měsíc také pauzu s čajem. teď od nového cyklu znovu piju. fertiprona je teď moje poslední naděje, za týden jdu k doktorovi pro žádanku na spermio, u mě ještě zkouším poslední pokus s nějakým podpůrným přípravkem mimo hormonů. už jsem zkoušela čaje, mojžíšovou, gynex. teď berem druhý měsíc maca tablety..

aptacek
29. dub 2017

Pro info. Piju sice fertipronu 14dni, ale takhle pozitivní test jsem nikdy neměla!

ivini94
6. čer 2017

Ahoj holky 🙂 prosim Vas, muzu tu fertipronu uzivat jen do pripadneho otehotneni a pak uzivat jen kys. listovou? 🙂 nechce se mi do toho pak tolik vrazet penez :D

zarych
23. srp 2017

@anonim123 Být vámi,řeším to s doktorem. At vam udela hormonalni profil. A pokud bude vse ok,budete se nadale snazit sami. 😉 Mě doktor zjistil po 7.mesici snažení to,že neovuluji. Tak mi nasadil Fertipronu. Mam ji brat 3 mesice a pak se uvidi,zda ovu naskoci ci ne. Pokud by se ji porad nechtelo,nasadi hormony.

Taky mi spoustu lidí říkalo. Ještě se nesnažíš dlouho,nemyslí na to a zadaří se. Ale s mou diagnózou bych se mohla snažit několik let a nic by se nepodařilo. Takže nebojte se doktorů,pokud je to super doktor,jak ta moje gynekolozka,tak vám jistě rádi poradí a pomohou.

natysnovec
10. zář 2017

Ahojky holky...chytla jste se nejaka s fertipronou?Micham to jeste drmkem.Doufam,ze nevadi..Dekuji za odpoved

trilien
18. říj 2017

@natysnovec ja kombinujem fertipronu, drmek, kotvičník a čaj podľa Mojžišovej. Moja Dr sa ma pýtala čo beriem, nadiktovala som jej túto štvorkombináciu a bola s tým OK 😉

lucifervlkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zarych
26. říj 2017

@natysnovec vubec mi nepomáhá....

natysnovec
29. říj 2017

@zarych ja sem presedlala na nosifol...ale je mi to stejne k nicemu.Zacalx jsme jezdit do Čb na kliniku...mam horsi vysledky bez pred prvnim ditetem.. Doufam,ze se nam to podari...modlim se..ale zatim to nepomaha.Vajicka se tvori ale nemam zadne ovulace☹ani s ovul.test

anetabr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natysnovec
21. lis 2017

@zarych mam uplne to samy...klinika Čb testy ,hormonalni profil a genetika taky Čb...

verastara
5. led 2018

Mě přímo Fertipronu doporučila gynekoložka. Po roce užívání jsem otěhotněla, rovnou dvojčata, ale bohužel to nedopadlo dobře. Takže to zkouším znovu, ale je pravda, že proti mě je i můj věk.

trilien
6. led 2018

@verastara ja ju mám tiež na doporučenie gynekoložky, beriem ju 15 mesiacov, ovulaciu mam, manžel ma perfektný spermiogram a napriek tomu to neide

verastara
6. led 2018

@trilien je to složité, hrát roli může spousta věcí, říká se, že i psychika. Moje těhotenství skončilo zamlknutím a musela jsem 2x na čištění a teď mám strach, že to skončí podobně. Přeji Ti, aby jsi byla brzy odměněná úspěchem.

biedronca
31. led 2018

OBNOVUJI TEMA:

jak se užívá prosím? A kdy?|

verastara
31. led 2018

@biedronca užívá se jako podpora pro otěhotnění a i v těhotenství. Bere se 1-2 sáčky denně. Záleží tedy na Tobě.

biedronca
31. led 2018

@verastara JAK DLOUHO ? s přestávkou enbo v kuse prosě kazdy den 1 sácek?

kristynaa_23
31. led 2018

@biedronca Beru v kuse, bez přestávky. beru každý večer jeden sáček

srovnalo mi to jakžtakž cyklus, ovulace od té doby jsem měla 20 DC, cyklus jsem měla klidně i 50 DC, skočilo to na 32DC. Ted ale beru clostilbegyt a to mám ovulace 15 DC a cyklus 28 DC

biedronca
31. led 2018

@kristynaa_23 Myslíte, že mam hned začít užívat i v prostředku cyklu ??? Neob raději počkat zase na 1 DC ? Jsem ted 9DC po samovolném potratu..

kristynaa_23
31. led 2018

@biedronca já bych klidně začala hned.

kristynaa_23
31. led 2018

@biedronca já myslím, že jsem to taky začala brát uprostřed cyklu.

verastara
1. únor 2018

@biedronca každý den a začátek užívání není závislý na menstruaci.

trilien
25. únor 2018

@verastara si milá, tiež držím palce nech ti to čo najskôr vyjde. 🙂

verastara
25. únor 2018

@trilien děkuji a nápodobně

mellissa92
Autor odpověď smazal
Zobraz