Folikul a sliznice. Co říkáte, je šance?

leslii
10. čer 2020

Zdravím snažilky.
Chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti s folikulkou 19mm.V pondělí jsem byla na kontrole, folikulka tedy 19 mm, sliznice vysoká 9mm a říkala doktorka, že je zjevný ovulační hlen, takže si to máme večer užít. Takže jsme si to užili a ještě podpořily čípky Myoovunelle. Co říkáte, je šance? Děkuji ❤️

kmarie81
10. čer 2020

@leslii je

tasimia
10. čer 2020

@leslii určitě je 🙂. Držím palce.

leslii
autor
10. čer 2020

@kmarie81, děkuji za odpověď 😉

leslii
autor
10. čer 2020

@tasimia, děkuji za podporu. Ono po zkušenostech co mám už ani nevěřím, žeby se mohlo něco povést 😊🍀

tasimia
10. čer 2020

@leslii nesmíš ztrácet naději.

leslii
autor
10. čer 2020

@tasimia, snažím se.. Před 2 lety potrat, rok poté opět a teď v lednu jsem si musela ve 3 měsíci porodit své plodové vejce doma na toaletě. Plodík neměl srdeční akci, revize nebyla kvůli chřipce možná, tak byly nasazený potratove pilule. Nikdy víc

tasimia
10. čer 2020

@leslii vím jak se cítíš, my se snažily skoro 9 a půl let, taky mám za sebou mimoděložní, zamklý ve 13tt. Takže věřím, že člověk ztrácí naději. Těžko se to říká, ale důležité je to nevzdat.. držím palce ať to teď dopadne jak si přeješ.

leslii
autor
10. čer 2020

@tasimia, děkuji ti moc, Tobě také přeji, ať ti vyjde vše po čem toužíš.. Ono příroda asi ví co má dělat

tasimia
10. čer 2020

@leslii to samé řekla i moje doktorka když se to naprosto přirozeně povedlo. Že příroda ví nejlépe. Děkuji. A pokud budeš chtít tak nás tady informuj, ráda bych věděla.