Folikul. Co si myslíte vy?

supermatka
12. dub 2021

Ahoj ženy. Spousta vás tady o početí ví víc nežli já i když už jsem trojnasobna matka 😄. Proto jdu na vás s otázkou ohledně folikulu a načasování.
Dnes jsem byla u své dr. A nejsem z toho moudrá nikdy jsem to neřešila až teď kdy mi jde o čas. Prý mi zřejmne praskne folikul ale že třeba mi už praskl jiný ale že to by muselo být déle jak dva dny.. Tento že praskne do 3dnu. Dobře a teď ta otázka je možné že už mi prasknul jiný folikul? Ovulaci mám mít spíš za sebou. Pak jsem jí říkala no ale spermie vydrží i 5dni že? A dr. Mě překvapila že to už jsou moc líné a že je třeba se trefit přesně do uvolněného vajíčka 🤭. Ok.. Jenže teď jsme s manželem spolu spali dva dny za sebou a dnes pochybuji že po práci v tomto počasí bude nálada na snažení 😄. Co si o tom myslíte vy? Mohl prasknout už jiný folikul? Opravdu teď musíme tři dny souložit?? Moc děkuji za postřehy a rejpalky kterých tu máme taky hodně, prosím o pochopení. Poslední ms byla 25.3 ❤️

juliemichal
12. dub 2021

já bych to prubla zítra a pak popozítří 😀 obden,spermie si pěkně na vajíčko ten den počkají 😀

supermatka
autor
12. dub 2021

@juliemichal jeee ahoj, děkuji.. No a co když praskne dnes, zítra nebude pozdě? 🤭

juliemichal
12. dub 2021

@supermatka ahojky nene nemělo by 🙂 když jste sexík měli včera ♥

supermatka
autor
12. dub 2021

@juliemichal děkuji moc 😚

juliemichal
12. dub 2021

@supermatka moc držím palečky♥

levandulka_fialova
12. dub 2021

@supermatka Pokud by už 1 folikul praskl, další nemůže prasknout za 3 dny, max během 24 hodin. Takže pokud tam viděla dominantní folikul, bude ovulace tedy později, takže sex klidně zítra. Říkala, kolik má mm?

supermatka
autor
12. dub 2021

@levandulka_fialova děkuji moc, neříkala, jen řekla že před dvěma dny mohl prasknout jiný a to ona nevidí 😂. No dnes nic nebylo a zítra snad bude. Kdyby folik praskl teď tak snad tam nějaká spermie bude z nedele 😊. I když jich tolik asi nebude protože styk byl i v sobotu 🤦‍♀️. Moc děkuji

levandulka_fialova
13. dub 2021

@supermatka Nějaký milion jich tam určitě bylo 😉

supermatka
autor
13. dub 2021

@levandulka_fialova 😂😂😂 dobře dobře, tak dnes tam pozveme další milion pulců 😂

supermatka
autor
13. dub 2021

@supermatka holky ještě mě napadlo nemůže to být cysta po prasknutí foliku? Protože teď nemám hlen nic dokonce i tvrdší čípek. Myslím že ovulace právě už proběhla cca 2/3dny.

levandulka_fialova
13. dub 2021

@supermatka Teoreticky asi může. Ale já třeba po ovulaci mám totálně sucho a až po pár dnech krémový hlen. Jedinou jistotou, jak ovulaci potvrdit je utz (ale dr. teda nevypadá, že by věděla...) nebo měření bazální teploty.

supermatka
autor
13. dub 2021
supermatka
autor
13. dub 2021

@supermatka no právě, byla nejistá.. Já právě sucho mám

levandulka_fialova
13. dub 2021

@supermatka Nezbývá stejně nic jiného než čekat 😉 Ať to klapne.