Graf bazální teploty. Jak má vypadat?

15. črc 2020

Holky prosím Vás o radu. Jak má vypadat graf bazalní teploty při těhotenství.? Nějak ztrácím už naději. Přikládám svůj a prosím Vás o názor.

levandulka_fialova
15. črc 2020

Musí se držet nad předovulačními hodnotami. To, že není 37 nic neznamená, bývá to tak, ale některým teplota prostě nikdy nestoupne tak moc. Moje maximum je 36,8. Před ovulací 36,3. Jen je potřeba, aby se teplota držela pořád nahoře.

tez83
15. črc 2020

Ještě je,dle mého názoru,brzo na závěry.

autor
15. črc 2020

@tez83 moc děkuji

autor
15. črc 2020

@levandulka_fialova Moc děkuji. Menstruaci mám dostat za 4 dny, tak zkusím měřit a doufat.

nikishkaaaa
15. črc 2020

Jestli Ti pomuze muj graf, taky jsem si 32 DC byla jista, ze ms dorazí :D

autor
15. črc 2020

@nikishkaaaa Moc děkuji. Já právě myslela, že když to takto kleslo, tak že je po naději.

levandulka_fialova
15. črc 2020

Ale podle grafu bych řekla, že ovulace byla až 6. nebo 7., i když ji aplikace vyhodnotila jinak, pak bys byla ještě méně dnů po ovulaci. To jen aby ses zbytečně nestresovala, že třeba za ty 4 dny nemáš pozitivní tt, protože budeš 14.DPO a nebo taky 12.DPO. 😉 Držím pěsti.

autor
15. črc 2020

@levandulka_fialova Zkusila jsem i ovulacni testy. Ale musím říct, že jsem z nich byla zmatená. 2 měsíce mi neukázal nic a tento měsíc jsem měla pozitivní test 5. dopoledne a říkala jsem si, že to není možné tak jsem zkusila navečer a už negativní. Tak jsem si zase říkala, že už jsem z toho všeho 🦌

levandulka_fialova
15. črc 2020

Pokud byl pozitivní 5., tak by ovulace odpovídala toho 6.-7.

autor
16. črc 2020

@levandulka_fialova ano. Tak uvidím. Cyklus mám 28 dní tak zkusím měřit a uvidím.

autor
16. črc 2020

@levandulka_fialova Moc děkuji za vysvětlení a podporu.