Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 já to všechno měla u toho prvního poklesu a včera večer mi nebylo dobře, tak jsme se ani nesnažili, no nevím, jestlli mě chlap nenakope, že jsem nechtěla 😀 v ten správný čas, n neměla jsem opravdu náladu. a ani jsem nečekala, že by to mohla být ,,druhý" pokus na ovulku, možná bych se nechala překecat 😀 😀 😀

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad třeba tam vydržely ty předchozí potvůrky a počíhaly si na správnej čas 🙂

klara215
1. bře 2016

@matysikovad snad máš pravdu

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 určitě ne 🙂 bohužel vím z předešlého těhu, a snažení se mimi, že nepočkají, jak se netrefím přesně, je celé snažení, meření a podobně ouplně na prdlačku. ale zase si říkám, teprve druhý měsíc, navíc blok to kojení... a jak ty se snažíš dlouho? jo a ještě mi tehdy pomohlo, po 15 měsících, že jsme si s manželem řekli, že pujdeme po prázdninách na IUI, když tak dlouho nic a ten měsíc jsem otěhotněla 🙂

matysikovad
1. bře 2016

@klara215 přála bych si mít pravdu 🙂 bolení podbřišku míváš po každé ovu nebo je tentokrát výjimka?

klara215
1. bře 2016

@matysikovad výjimka...bolí to vždy v plodných dnech,ale jak proběhne ovu,tak je klidek

matysikovad
1. bře 2016

@klara215 ahááá 🙂 😉 noooo to zní o to líp

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad tak to je blbý...ale třeba ne,co ty víš,moc držím palce 🙂
my se snažíme už skoro rok....
to tak někdy zabere,když se na to člověk přestane tolik soustředit a ví,že je i jiná možnost

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 jj přesně, vy jste o něčem takovém nepřemýšleli? já už jsem potom chodila na kontrolu sliznice u ovu a pamatuju se, jak mi doktorka říkala, že je vajíček kupa a velké a sliznice už ted krásná.... no už je to 3 roky a pořád na to vzpmínám

blablabla26
1. bře 2016

Zatím ne,řekli jsme si,že až to bude rok,pobavíme se o tom.
Ach jo...jak dlouho se snažíte ted?

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 terpve druhý měsíc

klara215
1. bře 2016

@matysikovad tak snad už konečně... snažíme se 10.měsíc

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad Tak to ještě musíte být plni optimismu 🙂 Ono se to nemusí opakovat úplně stejně,jako to bylo předtím.

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 uvidíme 🙂 😉 jak se říká, mateřství je o trpělivosti, tak se někde ta trpělivost musí trénovat 😀

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad ale ten trénink bych si s klidem odpustila 😀

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 jj 😉 ale je to pravda, ja bych si nekdy tu trpelivost prala vetsi

blablabla26
1. bře 2016

@matysikovad hihi,já bych si přála alespon nějakou 😀

matysikovad
1. bře 2016

@blablabla26 ja myslim u male, vis. Ohledne snazeni se o mimco bych potrebovala minimalne kybl 😉

blablabla26
1. bře 2016

Tak to jo,to chápu 🙂

martina16horysek
1. bře 2016

@mami29
@klara215 holky držím pěsti vypadá to nadějně 😉

mami29
1. bře 2016

@martina16horysek děkuji, dnes tt negativní ☹

martina16horysek
1. bře 2016

@mami29 neves hlavu 😉 kolikátý si dpo?

martina16horysek
1. bře 2016

@mami29 podle grafu bys měla být asi 10dpo vid? Neboj mě ukázal test dvě čárky až 13dpo... A spoustě mamin ještě dyl... Držím palce hlavu vzhůru 🙆

klara215
1. bře 2016

@mami29 tak tak ještě je brzo...

mami29
1. bře 2016

@martina16horysek
@klara215 já se pokoušela někde najít kdy po zahnízdění, na testu je celkem vidět, pokud bylo, je šance na //. Ale nikde nic.

klara215
1. bře 2016

Někde jsem viděla že nejdřív 9.,10.den

martina16horysek
1. bře 2016

@klara215 no já zas četla že až po 12dpo ale nevím no záleží na tom kolik hcg se vyprodukuje aby ten test měl šanci ho zaznamenat jediný co teď můžeš je zkusit hcg jako samoplatce ale myslíme že se to ještě vyvrbi 😉

martina16horysek
1. bře 2016

@mami29 ale ještě bych tomu dala casik 😉

klara215
1. bře 2016

Já počkám do 12 dpo,tj.do pátku