Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

matysikovad
3. bře 2016

@dasa.77 trosku doufam, ze kojeni neni antikoncepce 😀

juliemichal
4. bře 2016

holky tak konečně se mi ovulka potvrdila,sice došla o 3 dny později,ale nakonec přišla 🙂 ale stejně se mi to na tom grafu nezdá,že tak byla ovulka ☹ ty teploty se mi zdají hodně divné.

blablabla26
4. bře 2016

Ahojky,tak hlásím,že u mě beze změny,stále 36,7 😒

blablabla26
4. bře 2016

@juliemichal ahoj,vždyt to odpovídá,poslední 3 hodnoty jsou vyšší,než 6 předchozích 🙂

juliemichal
4. bře 2016

@blablabla26 ahojky já právě po ovu mívám 37 nebo nad 37 proto se mi fakt zdá hodně divný ten graf 😀 😀 😀 ale je pravda,že si zase BT měřím o 1-2 hodiny dřív než jsem byla zvyklá 🙂

blablabla26
4. bře 2016

@juliemichal Ten čas v tom určitě hraje roli,ale postřehla jsem tu zrovna od tebe někde pozitivní ovu test 🙂 a ten graf tomu odpovídá též,takže se nemusíš bát,ovulace proběhla přesně,jak je vyznačené na grafu,i ten test byl pozitivní den předtím,což být má..

valeri10
4. bře 2016

@juliemichal Mě ten graf přijde úplně normální. Já taky měla o tři dny později. To jsou ty čaje. No příště už budeme vědět kde je zakopaný pes 🙂

matysikovad
4. bře 2016

@blablabla26 tak já abych se nenudila, mám jednodenní vystup. jenže malá ma virozu, nespala jsem pomalu celou noc a já sama už pokašlávám, tak to bude asi jen tak cvičně...

blablabla26
4. bře 2016

@matysikovad ajaj,at se z toho brzy vyhrabete!

matysikovad
4. bře 2016

@blablabla26 dekuji 🙂 no uvidim, mala hrozne kasle ☹

juliemichal
4. bře 2016

@blablabla26 ano ano máš pravdu taky si myslím,že to ukazuje dobře,ale ty teploty se mi zdají divné 😀 😀 ale jsem ráda,že ovulka byla 🙂 no a uvidíme co s toho bude 🙂 jinak máš pravdu,taky si myslím,že ten čas v tom hraje roli 😀 když tento cyklus měřím o 1-2 hodiny dřív 😀 tak asi proto tak zázračné teploty 😀

@valeri10 no máš pravdu ty čajíky nám tu BT posunuly,takže vím,že od dalšího cyklu nebudu pít žádné čaje a taky nic užívat,jsem ráda,že mám tu práci takže tlačit na pilu nebude,jednou se to určitě povede 🙂

valeri10
4. bře 2016

Ahoj tak můj dnešní graf - ten stupeň nahoru znamená nejvyšší koncentraci progesteronu. Tohle moudro není z mé hlavy, ale mohlo by to někoho zajímat 😀

dasa.77
4. bře 2016

@juliemichal takže čaje pít nakonec nebudeš.... ale jedno ti povím,jsi zaručeně první ve změně názorů tady. 😀 😀 😀 😀

juliemichal
4. bře 2016

@dasa.77 to ano to asi jsem máš v tom pravdu 😀 😀 no už nic na podporu těhu brát nebudu,jedině tu kyselinu listovou,protože do mě dostat ovoce anebo zeleninu je dost těžké 😀 jsem se rozhodla,že to nechám tak jak mám tu práci a jednou se určitě zadaří přirozeně a bez žádné pomoci a taky bez žádných čajíků atd 🙂 chci to nechat tak 🙂 u Mišky jsme taky nic nebrala 🙂 zkusím si stále měřit BT abych aspoň věděla zda mám ovulaci či ne 🙂 ale jinak to nechám tak 🙂 a pokud se do roku nezadaří tak půjdeme do IUI 🙂

juliemichal
4. bře 2016

@valeri10 tý jo ty už jsi 8DPO?to nějak rychle utíká,ti povím 🙂

dasa.77
4. bře 2016

@juliemichal no,ani tohle není špatní volba

juliemichal
4. bře 2016

@dasa.77 taky si myslím,že ne 🙂 prostě to nechám osudu 🙂 už jednou se to teď podařilo,tak určitě se podaří i příště 🙂

valeri10
4. bře 2016

@juliemichal hrozne to leti.do ctvrtka bude jasno.boze to je furt dokola.cekani na ovu,na ms,napětí, naděje a opetovne zklamání. Achjo.chtela bych si to vymlátit z hlavy🙂

juliemichal
4. bře 2016

@valeri10 no přesně tak mě to taky nebaví jak je to stále dokola,ale doufám,že se v té práci zabavím 🙂 už to tak řešit nechci 😀 a je mi jedno kdy se to zadaří,jednou určitě ano 🙂

blablabla26
5. bře 2016

Ahojky,tak snad se konečně něco děje a modlím se za to,at se teploty udrží a nehupsnou zase dolů... 🙂

dasa.77
5. bře 2016

@blablabla26 má předpověď se vyplní 😀

matysikovad
5. bře 2016

@blablabla26 huraaa, ja opet celou noc v pohybu, vcera cely den v aute, takze bt spise orientacni

matysikovad
5. bře 2016

@blablabla26 to ti vyjde na mojzisovku 😉

blablabla26
5. bře 2016

@dasa.77 měla by jsi za to vybírat penízky 😀

@matysikovad a už je aspon lépe???

vychází to na Jonáše,ano 🙂 A ted jen čekat a čekat a doufat,že to neklesne hned zase zítra 😀

klara215
5. bře 2016

Já už nevim...ať už se to rozsekne...ať tak nebo tak

matysikovad
5. bře 2016

@blablabla26 jo jonase ja jsem pako 😀 dekuji za optani, lepsi to neni. Ja uz kaslu jak mala, ta mi celou moc nespala, mela horecku. Ona je na to cita, nese to blbe

blablabla26
5. bře 2016

@matysikovad přisujuji to tomu,že je ti zle 🙂 Safryš,to jste si to teba vybraly,ach jo ☹ Posílám sílu,at je co nejdřív lépe a máte to brzy za sebou.To je tím pitomým,věčně se měnícím,počasím.

@klara215 nějaké stíny na těch testech jsou...vydrž 🙂

mikejla_a
5. bře 2016

@klara215 a už máš zpoždění nebo jak dlouhé mivas cykly? taky na testech něco vidím

matysikovad
5. bře 2016

@blablabla26 no ja to preziju, ale male je mi lito ☹

blablabla26
5. bře 2016

@matysikovad to ti věřím ☹