Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

cassi246
14. bře 2016

@chelsi Po vysazení HA může být hlen obtížněji sledovatelný, proto nemusíš mít typický bílkovitý hlen, ale třeba bílý hustý nebo jen vlhko a může to být Tvůj vrchol hlenu, ten Tvůj nejlepší nejplodnější hlen. Ale určitě mrkni na to, co jsem Ti napsala, jsou to vysoce účinné přírodní věci - doporučuji brát 3 měsíce a uvidíš, jestli zaberou či ne a pak můžeš jít k Mudr.
To je super, jestli máš Mudr., která měření BTT a sledování hlenu beru vážně, mnohé tomu bohužel nevěří a neakceptují to, ačkoli to je tak jasné.

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 jéva tak to vůbec netuším,že to takto může být s LF 🙂 no já cca 2 roky po sobě měla LF těch 15 dnů 😀 😀 a po tom potratu se krátila 😀 😀 no takže když se LF může i krátit s tím pracovním vytížením,tak se nedivím,že se mi zkrátila,když jsem začala chodit do té nové práce 🙂 🙂 jéva to je krásné,jak to tak všechno víš 🙂 🙂 vím,že mi myslím @werunka psala,že se LF nekrátí a zůstává stejně dlouhá... jako neštve mě to,že ms došla,protože jsem s tím počítala 🙂 🙂 jen jsem se trápila s tou LF právě... teď jak jsi mi to takto krásně vysvětlila tak mi to je jedno 🙂 🙂 jsem ráda,že se ms nikde netoulala a došla a můžeme jít do dalšího snažení,jednou se to povést musí mno,ale kdy vůbec netuším... toto si za 2 cykly budu říkat už 4 roky...

cassi246
14. bře 2016

@juliemichal Jsem poradce přirozeného plánování rodičovství, mám na to nějaké kurzy i certifikát, a sama se měřím a sleduji více než 10 let (kromě 3 těhotenství a také částečně kojení) 🙂

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 jé tak toto je nádhera 🙂 mě by to taky lákalo,ale neměla bych na to 🙂 🙂 jsi fakt šikulka 🙂 no já jsem si začala BT měřit nějak v roce 2013 nebo kdy takže to jsou už nějaké ty 2 roky a fakt jsem mívala LF celou dobu před potratem 15 dnů 🙂 někdy i 16 atd.ale kratší než 15 dnů jsem ji neměla 🙂 no a potom jsem přestala měřit a teď 2 cykly v tom jedu nanovo 🙂 a teď uvažuji zda si mám měřit BT anebo ne,když jsem začala chodit do práce,co myslíš nebudou tam spíše nějaké výkyvy a graf by třebas neseděl anebo si mám nadále BT měřit? 🙂 baví mě to pozorovat,ale mám obavy,že třebas ty hodnoty budu mít zkreslené

cassi246
14. bře 2016

Pokud Tě to baví a příliš nezatěžuje, tak určitě se měř dál, třeba to budou ze začátku výkyvy, ale na práci si zvykneš a srovná se to. Navíc se naučíš tělo sledovat i v jiných situacích, ne vždy ideálních a získáš zkušenosti, jak Tvoje tělo reaguje. Mohu nastat situace, kdy se budeš chtít početí vyhnout a kdy máš naopak neplodné dny (já nedoporučuji ani HAK ani tělísko) a třeba se měří i ženy, které se blíží přechodu a mají cyklus totálně rozhozený, tak aby vůbec věděly, kdy jim přijde menstruace - jestli za 30 dní nebo za 60 dní nebo ještě za víc.
@juliemichal

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 děkuji tak na to jsi mi dala odvahu a budu měřit celou dobu 🙂 🙂 a myslíš si,že si mám dělat i ovu testy nebo to nechat tak a stačí když si budu měřit BT? 🙂 jako máš pravdu tak se aspoň dozvím jakou budu mít LF atd 🙂 🙂 no nejraději bych jsem se na to vykašlala,ale ty jsi mi dala odvahu a měřit budu nadále.moc děkuji,že sis na mě udělala chvilku,jsi strašně moc hodná,posílám další srdíčko 🙂 🙂

cassi246
14. bře 2016

Díky moc, mám také radost, kéž by se brzy podařilo 🙂 S ovu testy zkušenost nemám, já si je nedělám a nikdy jsem nedělala, já to poznám podle hlenu a teploty. Navíc ty testy mohou mít rozporuplné výsledky, ale jak je kdo zvyklý a jak se orientuje 🙂

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 děkuji děkuji a ještě jednou děkuji,jsi fakt zlatíčko 🙂 já na sobě ovu moc nepoznám,ale testy se zatěžovat nebudu,budu si měřit BT 🙂 no teda poznám to podle BT den po ovulaci,protože BT mám po ovulaci v rozmezí 37-37,1 🙂 takže budu jen měřit,to měření mě nezabije,že? 🙂 a děkuji snad se zadaří co nejrychleji 🙂

cassi246
14. bře 2016

A nějaký hlen vnímáš? bílý hustý, průhledný, tažný nebo jen vlhko? Na hlenu také záleží, protože hlen vyživuje spermie, které se do Tebe dostanou, takže déle vydrží a "počkají" si na vajíčko uvolněné při ovulaci ve vejcovodu i několik dní.

blablabla26
14. bře 2016

@juliemichal to je mi líto,kočko drž se,hlavu vzhůru,příště už to musí klapnout

@matysikovad asi zítra udělám...ale bojím se,že tam zase nic nebude 😒

xivet
14. bře 2016

Ahoj holky, prosím, co říkáte na můj graf? Měřím terpve první měsíc a vy jste zkušenější. FF mi stanovilo ovu na 7.3. a já spíš sázela na toho 9.3. Hlen byl tento měsíc takový neurčitý, celkově slabší. Děkuji za názory.

cassi246
14. bře 2016

@juliemichal o hlenu vi z výše, zapomněla jsem Tě označit.

cassi246
14. bře 2016

@xivet Ahoj, graf Ti pěkně vychází, ovulace proběhla nejpravděpodobněji kolem 15. dne cyklu.

juliemichal
14. bře 2016

@cassi246 ano hleny na sobě pozoruji i ten táhlý.dokonce jsem měla táhlý hlen i v sobotu 😀 což jsem tak trochu nechápala 😀 stejný mívám před ovulací 😀 😀 a jinak hustý bílý výtok mám vždy po ovulaci do ms 🙂
@blablabla26 děkuji jsi hodná 🙂 tobě moc držím palečky aby jsi našla zítra krásného dušíka na tt,máš opravdu krásný graf 🙂 těším se na zítřejší testík 🙂

blablabla26
14. bře 2016

@juliemichal děkuji ti 🙂 jenže vím,že krásný graf není všechno...uvidím,třeba budu testovat později,at nehoním duchy zbytečně a mám jisto.
A ty neupadej do deprese,povedlo se to v listopadu,povede se to zase 🙂

xivet
14. bře 2016

@cassi246 Děkuji za reakci, to jsi mě potěšila. Všichni ty grafy mají takové krásné a já tam mám samý zub a navíc hrozně nízké teploty.

juliemichal
14. bře 2016

@blablabla26 já ti taky moc děkuji za uklidnění jsi super 🙂 🙂 no snad tu zítra dáš krásného dušíka strašně moc bych ti to přála 🙂 a máš pravdu povedlo se v listopadu tak se povede zas 🙂

cassi246
14. bře 2016

@xivet Pokud se měříš v ústech, bývají teploty nižší, kdo se měří v pochvě nebo konečníku, mívá teploty vyšší, ale je to také ženy od ženy. 🙂

nita1984
15. bře 2016

Holky, jak zvládáte změny tempa týden/víkend? V týdnu manže vstává v pět, obvykle mě vzbudí a už neusnu 😖 takže moje plánované měření v půl sedmé e dost o ničem. Ale o víkendu fakt nechci vstávat kvůli měření v pět, protože když si dám budíka, tak už pak neusnu ☹ budu ráda za případné tipy a rady

pekkaa
15. bře 2016

@nita1984 ja proste merila i o vikendu v 5. Jinak pak to cele mereni nema smys:-/...

blablabla26
15. bře 2016

@nita1984 určitě měř pořád ve stejnou dobu...nedá se nic dělat,pokud chceš mít správné výsledky 😉

blablabla26
15. bře 2016

A u mě překvapivě zase 37,2.Dnes jsem netestovala,nemám odvahu nějak..

monys286
15. bře 2016

@blablabla26 Tak to je super 🙂 Opravdu nechceš udělat test? 😉 😀 Kdy ti má přijít MS?

matysikovad
15. bře 2016

@blablabla26 a jak se cítíš?? 🙂 já to do poslední chvíle nevěděla! a necítím nic ještě ted 😖

monys286
15. bře 2016

@matysikovad Tobě to taky vyšlo???? Tak to je super 🙂 Moc moc gratulujuuu 😉 🙂

matysikovad
15. bře 2016

@monys286 jj, vyšlo, ale 11DPO teprve atak zítra ještě čekám na ms, ale moc dekujiii

monys286
15. bře 2016

@matysikovad Tak to držim pěsti 🙂

blablabla26
15. bře 2016

@monys286 když už nemám ranní moč no,tak asi ne 😀 nevím,jak mám dlouhou luteálku,ale dnes jsem 11dpo,tak počítám cca v pátek

@matysikovad cítím se normálně,jen se mi chvilkama motá hlava,když třeba prudce vstanu,nebo po ránu.Jinak mi nic jiného není.Ani prsa a podbřišek už necítím.Prostě nic.
A jak je ted tobě?Dělala jsi další test?
Držím palce,at zítra nedorazí 🙂

matysikovad
15. bře 2016

@blablabla26 dělam si každý den, včera mi bylo dost blbě, měla jsem hlad, nic jsem nemohla pojíst, všechno mi smrdělo a dneska už mě začínají zase bolet kyčelní klouby. na to trpím asi nejvíc. to motání hlavy jsem měla taky, ale nevím, asi spíš od té hrozné rýmy spíš

blablabla26
15. bře 2016

@matysikovad to vypadá teda hodně nadějně,věřím,že ms už nedorazí 🙂 Mě právě ještě včera pobolíval podbřišek a dnes nic.Ale nemám ani onen pověstný hustý bílý výtok 😀 Jen to motání hlavy.