Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 klid, nikdo ti tehotenstvi zarucit nemuze ale nemuze ani vyvratit ja bych ten test proste udelala ted a kdyby se i tak ms nedostavila tak bych testovala jeste potom

dashenka1
22. říj 2016

@jullli ted nic moc... uple nepatrny duch... no musela jsem hledat... tak ze dalsi bude tak v utery driv ne... nema to cenu kdyz ted nebylo skoro nic videt 😯😉 ale dekuju moc

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 no tak pokud je duch tak je to super v pondeli bude vyraznejsi mas foto?

dashenka1
22. říj 2016

@jullli nene zkousela jsem vyfotit a neni nic videt
..hlavne spatne svetlo
.. a ja na duchy neverim.vis...mela jsem je uz nekolikrat 😯

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 aha tak pokud uz byly nekolikrat tak urcite pockej jeste hlavne uvidis co zitra teplota ;)

dashenka1
22. říj 2016

@jullli na tu jsem take zvedava no 😯😁 dekuku!

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 no tak ja jeste ted delala ovu test a ten je ted cisty :( takze je fakt asi mozne ta ovulace Ted achjo no uvidim podle teploty posilam foto

dasa.77
22. říj 2016

@dashenka1 noo,a já bych řekla že až 13.10. kdy šla teplota nahoru...ale to je fuk,protože i kdyby 12.10., tak jsi dnes 10dní po ovulac (DPO)i,ne 11.......proto jsem se ptala
každopádně,dokud není červená,pořád je šance 😉

dasa.77
22. říj 2016

@jullli počítala jsem,kolik je DPO....to je to,co mi nesedělo 😉

jullli
22. říj 2016

@dasa.77 jasne uz jsem si vsimla

dashenka1
22. říj 2016

@dasa.77 ach taaaak 😁 no kazdopadne uvidime za par dni...

dashenka1
22. říj 2016

@jullli treba nee noo uvidis
..neves hlavu 🤗

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 doufam ze ne no :D

jullli
22. říj 2016

@dashenka1 to je hrozne normalne yi clovek preje ovulaci a ja ted momentalne doufam ze jeste par dnu vydrzi :D

leniiid
23. říj 2016

Myslíte že by ?? 😔

chelsi
23. říj 2016

@leniiid no, ovulace proběhla, ale jestli jsi těhotná ti v tuto chvíli vážně nikdo neřekne. Je potřeba být trpělivá a počkat nejlépe do MS. Držím palce.

leniiid
23. říj 2016

Myslela jsem ze ty citlivé prsa a pořád stejná BT už něco značí 😔

dashenka1
23. říj 2016

@leniiid to je v haji vit.. ja dnes BT 36.9 jakoo bojim se ze z toho nic nebude 😯

carries
23. říj 2016

@jullli ovulační ted když je pozitivní, značí že ovulace proběhne do 24-48 hodin. Testy si měla pozitivní 12 DC. Takže ovulace pravděpodobně 13 DC.
@dashenka1 jaký máš těhu těst? Dr. Max žeprý by neměl dělat falešné duchy 🙂
Já zas budu testovat zítra 🙂

dashenka1
23. říj 2016

@carries uprimne ted nevim :D mela jsem ho mezi ovu strcenej jeste z minula :D tak ze ja pockam do utery zda mrcha dojde a uvidim :( 🙂 tak dej echooo drzim pesti 🙂

jullli
23. říj 2016

@carries no testy nebyly uplne pozitivni tak me to zmatlo a dnes je teplota 36,2takze vcera to byl proste nejaly vypadek ktery mel vliv na teplotu podle me jeste ovu nebyla pred tim rokem byvala cca ten 17-20dc tak snad bude zhruna stejne i po te laparo.... Zrovna za chvili jdu udelat test

dashenka1
23. říj 2016

@carries
a dnes BT 36,9,,,,,,

jullli
23. říj 2016

@carries hlavne nemam ani zadne priznaky ovu takze uvidim jak jsou na tom folikuly zitra snad uz budou nejake vetsi .

carries
23. říj 2016

@dashenka1 no uvidíme 🙂 Pořádně teď nevím jaký mám cyklus. Protože jsem dva měsíce po revizi. Doktorka po první menses po revizi, která dorazila po 28 dnech řekla, že se můžeme začít snažit. Před těhu jsem měla jeden cyklus 28 a druhý 36 dní. Otěhotněla jsem v tom delším cyklu. Takže počítám, že bych teď měla mít ten delší. Dneska jsem 31 DC. Takže menses by měla být až v pátek. Na testu bych pěkný doušek už včera, tak uvidíme snad se mimíšek udrží 🙂

dashenka1
23. říj 2016

@carries ukaa 🙂 at se pokochaaam 🙂 tak to musi vyjiiiiit

carries
23. říj 2016

@jullli a dělala sis ovu testy i předtím? Já třeba OVU test neměla nikdy úplně pozitivní. A přitom ovu proběhla.

carries
23. říj 2016

@dashenka1 posílám testíky 🙂

dashenka1
23. říj 2016

@carries hezkeee!!!!!!! jeee ja uz chci takyyy ja jsem dnes 29DC......

carries
23. říj 2016

@dashenka1 jinak mě teplota taky trochu klesla, pokud je vyšší než ty předovulační, tak by se žeprý nic nemělo dít 🙂

jullli
23. říj 2016

@carries ano delala 9dc to nebylo nic pak 11dc slabsi carka a pak 12dc vcera a tam byla silnejsi ale stale nebyla pozitivni a teplota je stale predovulacni Takze to s nejvetsi pravdepodobnosti ovulace jeste nebyla