Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

marenka1986
15. lis 2016

Take prispeju grafem. Dnes jsem podle apky 7DPO, nicmene stale doufam, ze to spatne vyhodnotila a ovu probehla uz 12DC a ne 15DC. Tudiz bych dnes mohla byt take 10DPO.

jullli
15. lis 2016

@dashenka1 to vubec nevadi kazdy mesic jsou teploty jinak

jullli
15. lis 2016

@marenka1986 myslim ze blbe vyhodnotila urcp to bylo toho 12dpo chtela bych testovat ve ctvrtek uz jsem testovala vcera a dnes nedockavec jeden :D a vcera me to navnadilo a dnes nic

marenka1986
15. lis 2016

@jullli 😄 to znam! Ale minimalne do 12 DPO je testovani asi fakt brzo. Ja jsem si rekla, ze o vikendu nejdriv. Dostat bych to mela az za tyden v utery. Kdy ty (ne)cekas MS?

jullli
15. lis 2016

@marenka1986 no ja to mam prave dostat v ten ctvrtek/patek tak to vydrzim do ctvrtku

jullli
15. lis 2016

@marenka1986 jinak jaem testovala tak brzo proto ze me nehoraaazne boli prsa(nikdy neboli pred ms) no tak ted nevim

carries
15. lis 2016

@dashenka1 taky bych řekla že ovu proběhla 🙂 musíme počkat ještě dva dny na další teploty 🙂
@jullli graf vypadá pěkně na test budeš čekat do případné ms? Já už 10 DPO měla na testíku douška 🙂

jullli
15. lis 2016

@carries diky ja uz testovala snad vsim cim jde :D ale bud je brzo nebo nic na mamatestu duch na druhem dnes nic na pepinovi asi duch( nebo ryska) spatne to jde videt a nastvala jsem se a koupila drmax a ten asi cisty nezda se mi tam nic :D jen ty prsa me boli jak nikdy

dashenka1
15. lis 2016

@carries mam strach ze se to nepovede.. podle dr.mi nedozravaji vajicka...ale ja doufam ze priroda je mocna
.

terka228
16. lis 2016

Ahoj holky, prosím, je to pořád OK??? Včera mi krásně vyskočila teplota, čekala jsem že dnes bude taky nahoře, břicho už nebolí, no jsem zvědavá, co zítřejší teplota a doufám, že teda ovulka proběhla jak měla...Jinak ty ovulační testy: 10DC dvě stejné čárky, 11DC testovací silnější než kontrolní a 12DC dvě stejné čárky (proto jsem psala všechny 3 dny do grafu kladně), ale vše hrálo pro to, že ovu proběhla 11DC v noci.

carries
16. lis 2016

@terka228 já si myslím, že pokud 12DC byly dvě čárky tak ovulka proběhla mezi 12-13 DC. Pozitivní test značí ovulaci do 12-48 hodin. Proto taky dneska ten pokles 🙂 Ještě bych to pojistila dneškem , myslím že od zítřka bude teplota stoupat 🙂

terka228
16. lis 2016

@carries no,právě že k pojištění už teď nemáme možnost...:(

carries
16. lis 2016

@terka228 ona je velká pravděpodobnost, že si tam spermijky na vajíčko počkají 🙂 měly by vydržet se sliznici zavrtané, až tři dny 🙂

terka228
16. lis 2016

@carries děkuji za podporu,uvidíme tedy....

kato5
16. lis 2016

Holky, jak to vidíte?

carries
16. lis 2016

@kato5 zatím to vypadá pěkně, ovulka dle všeho proběhla. S testem bych počkala aspoň 10DPO, pokud si nedočkavá. Nebo do termínu ms, jestli to vydržíš 🙂

marenka1986
16. lis 2016

Uz tomu nejak prestavam rozumet. Krom toho ze mi teplota lita jak na horske draze, jsem 2x po ovulaci spinila v rozestupu nekolika dni. Poprve jsem myslela, ze by to mohlo byt uhnizdovani - jestli ovu probehla 12 DC, odpovidalo by hnizdeni 7 DPO. Jenze dnes spinim uplne stejne, coz by v pripade ovu 15 DC odpovidalo 8 DPO. Co si o tom mam myslet?! Cyklus mam 28-29dni, tak na MS je jeste brzy. Uz me napada jen samovolny potrat a MS prijde driv, aby se to odplavilo 😕

carries
16. lis 2016

@marenka1986 a kde měříš? Podle grafu bych řekla že ovulace byla 12DC. Ale klidně si mohla mít dvojitou ovulaci. Pokud to je jenom špinění nic není ztraceno 🙂

marenka1986
16. lis 2016

@carries merim v puse, ale to jsem delala i pred rokem a grafy mela pekne. Jenze ted vstavam 2x za noc k malymu, tak se na tom asi podepisuje prerusovany spanek. Jinak dekuju, tak ja jeste nebudu hazet flintu do zita ☺️

carries
16. lis 2016

@marenka1986 pod jazykem? asi to bude tím vstáváním ☹

marenka1986
16. lis 2016

@carries to ne, normalne v puse, pod jazykem me to nenapadl🤔. Tam je teplota stabilnejsi?

dashenka1
16. lis 2016

@marenka1986 chce to aspon 3hod. Spanku v kuse aniz bys vstavala...

carries
16. lis 2016

@marenka1986 určitě měřit pod jazykem jakoby pod kořenem, teplota je tam stabilnější a tak neskáče 🙂

terka228
16. lis 2016

@carries k dnešnímu grafu ještě ovu testy,poslední je dnes,hodnotila jsem je sptávně ty tři dny pozitivní? A je ten dnešní konečně negativní??? Co myslíš?? Děkuju 😊

carries
16. lis 2016

@terka228 pokud byli pozitívní a poslední je negativní, tak by mělo být po ovu nebo proběhla dnes 🙂

terka228
16. lis 2016

@carries jé,mnė se nenahrál ten obrázek ...😀

kato5
16. lis 2016

@carries to víš, že jsem nedočkavá, posledně jsem 10 dpo měla ducha, tak to možná zítra zkusím. 😎

carries
16. lis 2016

@terka228 řekla bych, že ovulace 12 nebo 13 DC. Uvidíš jestli zítřejší už bude bílý 🙂 mě třeba ovu testy nefungují vubec 😀

marenka1986
16. lis 2016

@carries tak a je to jasne! Dostala jsem to a odchazi i sliznice. Dle meho se uhnizdene vajicko neudrzelo a ted odchazi, tyden pred ocekavanou MS 😟 I tak dekuji za podporu 😊

carries
16. lis 2016

@marenka1986 to mě mrzí ☹ moc držím palečky na další cyklus!!!