• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT. Vložte své taky

3. prosince 2016 
Take prispeju grafem. Dnes jsem podle apky 7DPO, nicmene stale doufam, ze to spatne vyhodnotila a ovu probehla uz 12DC a ne 15DC. Tudiz bych dnes mohla byt take 10DPO.
15. lis v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dashenka1 to vubec nevadi kazdy mesic jsou teploty jinak
15. lis v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marenka1986 myslim ze blbe vyhodnotila urcp to bylo toho 12dpo chtela bych testovat ve ctvrtek uz jsem testovala vcera a dnes nedockavec jeden :D a vcera me to navnadilo a dnes nic
15. lis v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jullli :smile: to znam! Ale minimalne do 12 DPO je testovani asi fakt brzo. Ja jsem si rekla, ze o vikendu nejdriv. Dostat bych to mela az za tyden v utery. Kdy ty (ne)cekas MS?
15. lis v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 no ja to mam prave dostat v ten ctvrtek/patek tak to vydrzim do ctvrtku
15. lis v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 jinak jaem testovala tak brzo proto ze me nehoraaazne boli prsa(nikdy neboli pred ms) no tak ted nevim
15. lis v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dashenka1 taky bych řekla že ovu proběhla :slight_smile: musíme počkat ještě dva dny na další teploty :slight_smile:
@jullli graf vypadá pěkně na test budeš čekat do případné ms? Já už 10 DPO měla na testíku douška :slight_smile:
15. lis v 15:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries diky ja uz testovala snad vsim cim jde :D ale bud je brzo nebo nic na mamatestu duch na druhem dnes nic na pepinovi asi duch( nebo ryska) spatne to jde videt a nastvala jsem se a koupila drmax a ten asi cisty nezda se mi tam nic :D jen ty prsa me boli jak nikdy
15. lis v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries mam strach ze se to nepovede.. podle dr.mi nedozravaji vajicka...ale ja doufam ze priroda je mocna
.
15. lis v 16:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím, je to pořád OK??? Včera mi krásně vyskočila teplota, čekala jsem že dnes bude taky nahoře, břicho už nebolí, no jsem zvědavá, co zítřejší teplota a doufám, že teda ovulka proběhla jak měla...Jinak ty ovulační testy: 10DC dvě stejné čárky, 11DC testovací silnější než kontrolní a 12DC dvě stejné čárky (proto jsem psala všechny 3 dny do grafu kladně), ale vše hrálo pro to, že ovu proběhla 11DC v noci.
16. lis v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 já si myslím, že pokud 12DC byly dvě čárky tak ovulka proběhla mezi 12-13 DC. Pozitivní test značí ovulaci do 12-48 hodin. Proto taky dneska ten pokles :slight_smile: Ještě bych to pojistila dneškem , myslím že od zítřka bude teplota stoupat :slight_smile:
16. lis v 08:41  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries no,právě že k pojištění už teď nemáme možnost...:(
16. lis v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 ona je velká pravděpodobnost, že si tam spermijky na vajíčko počkají :slight_smile: měly by vydržet se sliznici zavrtané, až tři dny :slight_smile:
16. lis v 09:43  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries děkuji za podporu,uvidíme tedy....
16. lis v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, jak to vidíte?
16. lis v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kato5 zatím to vypadá pěkně, ovulka dle všeho proběhla. S testem bych počkala aspoň 10DPO, pokud si nedočkavá. Nebo do termínu ms, jestli to vydržíš :slight_smile:
16. lis v 11:04  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz tomu nejak prestavam rozumet. Krom toho ze mi teplota lita jak na horske draze, jsem 2x po ovulaci spinila v rozestupu nekolika dni. Poprve jsem myslela, ze by to mohlo byt uhnizdovani - jestli ovu probehla 12 DC, odpovidalo by hnizdeni 7 DPO. Jenze dnes spinim uplne stejne, coz by v pripade ovu 15 DC odpovidalo 8 DPO. Co si o tom mam myslet?! Cyklus mam 28-29dni, tak na MS je jeste brzy. Uz me napada jen samovolny potrat a MS prijde driv, aby se to odplavilo :confused:
16. lis v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 a kde měříš? Podle grafu bych řekla že ovulace byla 12DC. Ale klidně si mohla mít dvojitou ovulaci. Pokud to je jenom špinění nic není ztraceno :slight_smile:
16. lis v 11:21  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries merim v puse, ale to jsem delala i pred rokem a grafy mela pekne. Jenze ted vstavam 2x za noc k malymu, tak se na tom asi podepisuje prerusovany spanek. Jinak dekuju, tak ja jeste nebudu hazet flintu do zita :relaxed:
16. lis v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 pod jazykem? asi to bude tím vstáváním :frowning2:
16. lis v 11:39  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries to ne, normalne v puse, pod jazykem me to nenapadl:thinking:. Tam je teplota stabilnejsi?
16. lis v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 chce to aspon 3hod. Spanku v kuse aniz bys vstavala...
16. lis v 11:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marenka1986 určitě měřit pod jazykem jakoby pod kořenem, teplota je tam stabilnější a tak neskáče :slight_smile:
16. lis v 11:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carries k dnešnímu grafu ještě ovu testy,poslední je dnes,hodnotila jsem je sptávně ty tři dny pozitivní? A je ten dnešní konečně negativní??? Co myslíš?? Děkuju :blush:
16. lis ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 pokud byli pozitívní a poslední je negativní, tak by mělo být po ovu nebo proběhla dnes :slight_smile:
16. lis ve 13:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries jé,mnė se nenahrál ten obrázek ...:grinning:
16. lis ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@carries to víš, že jsem nedočkavá, posledně jsem 10 dpo měla ducha, tak to možná zítra zkusím. :sunglasses:
16. lis ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 řekla bych, že ovulace 12 nebo 13 DC. Uvidíš jestli zítřejší už bude bílý :slight_smile: mě třeba ovu testy nefungují vubec :grinning:
16. lis ve 14:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carries tak a je to jasne! Dostala jsem to a odchazi i sliznice. Dle meho se uhnizdene vajicko neudrzelo a ted odchazi, tyden pred ocekavanou MS :worried: I tak dekuji za podporu :blush:
16. lis v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@marenka1986 to mě mrzí :frowning2: moc držím palečky na další cyklus!!!
16. lis ve 22:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek