Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

dasa10
1. dub 2014

Ahojte mam BT 37,4 co to znamena, ma 29 dnovy cyklus +-1 den, a posled. menštruacia 13.3. citala som niekde že vysoka teplota moze znamenat tehu. Nechraneny Sex sme mali 27.3 - 2x, 30.3 - 2x , 1.4. 1x s tym, že to islo vonku nie dnu 😅

atulinka
6. dub 2014

???

kajulinek
14. dub 2014

@dasa10 vysoká teplota může znamenat těhotenství jenom když je nahoře déle než 18 dní po ovulaci. V tvém případě by mohla značit těhotenství jen pokud bys to nedostala, ale na to je ještě brzo, jinak je zvýšená teplota normální stav

bupi1234
20. dub 2014

@atulinka AHoj prepac mozno mam hlupu otazku ale s meranim som len zacala, tu hranice odkedy zacina ovulacia ( tie cervene ciarky ) si si sama zaznacila ci to samo vypocitalo . Dakujem

atulinka
20. dub 2014

Ahojky bupi1234...Ano, vyznačilo se mi to samo, taky to byl muj prvni graf...

lena0662
20. kvě 2014

Ahoj, BT si měřím teprve pár měsíců, spíš abych měla přehled, kdy je vhodná doba...problém je v tom, že ovulace se mi vyznačila pouze jednou. Poslední dva měsíce jsem si jí vyznačila sama. Myslíte, že jsem se alespoň trochu trefila nebo šlo o anovulační cyklus? Jeden z měsíců jsem neměřila denně, protože jsme byli na dovolené. Díky za názor.

dasenka888
23. črc 2014

http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-.... Holky co myslíte ? Ustálilo se mi to po Gynex kapkách ? Těhotenství asi můžu vyloučit s takhle nízkou BT co ? 🙂

verunka_korunka
23. črc 2014

@dasenka888 videla jsem i tehotenske s nizsi teplotou... Ale ty mas uz pred ovu docela horskou drahu 🙂 tak nevim co z toho vycist...

dasenka888
23. črc 2014

@verunka_korunka tak to jsem zvědavá, jak to dopadne :D minulý patek jsem měla docela silnou bolest břicha, tak uvidíme, jestli to bylo ovulací a uhnizďováním 🙂) každopádně díky :})

nynus
30. črc 2014

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?... tak tady je muj ,moc se v nem ☹ nevyznam

nynus
1. srp 2014
lencak80
2. srp 2014

@nynus ahojky, pokud teplota zítra stoupne, tak ovluka byla.... myslím, že máš graf úplně v pohodě...., jak dokončíš cyklus, tak to krásně uvidíš.... a je možné že se třeba tentokrát zadaří....

sunny1sis
2. srp 2014

Ahoj, moj grafik, ktoremu nerozumiem 😒

ssarula
2. srp 2014

Prosím o názory ke grafu, další 2 dny byla teplota 36,27 a 36,32. Pokud nebudete brát v potaz tu nejvyšší teplotu ke konci MS, myslíte že mohla být ovu? Nebo mám počítat raději s anovulačním cyklem? Už 8 měsíců se snažíme o mimi, první se povedlo samo až po dýl jak roce a půl. Díky za názory

ssarula
2. srp 2014

@sunny1sis čemu na grafu nerozumíš? Pokud jsi nedostala MS tak to vypadá na těhu...

sunny1sis
3. srp 2014

@ssarula Ahoj, nerozumiem tomu, ze ms nikde a testy neg. ☹

ssarula
3. srp 2014

zkus počkat ještě týden, pak testni a když nic tak k dr. Buď se MS jen opozdila, nebo jsi těhu a zatím to neukázal test, nebo je tam něco jiného (třeba cysta) tak pak musí pomoc dr.

lencak80
4. srp 2014

@sunny1sis ja to dopadlo s tím grafíkem?

sunny1sis
4. srp 2014

@ssarula @lencak80 Ahoj holky, stale nic, 36.9 a test neg. Ms cakam kazdu chvilku, nech mozeme dalsie kolo zacat. Dufam, ze nebudem musiet ku dr. :( A vy ako?

sunny1sis
4. srp 2014

@ssarula @lencak80 No neuveritelne, prave som to dostala, cize 1DC. Hura na dalsie kolo. Nastastie nebolo treba ku dr. 🙂

nynus
4. srp 2014

@lencak80 ahoky tak teploty stejne snad se zadarilo uvidime noooo sem teda zvedava jak blazen na konec cyklu co bude 😉 😉

maikkynna
5. srp 2014

Ahoj děvčata, co si myslíte o tomto grafu? Začala jsem měřit, ale řeknu vám, že je to docela náročné :D Některý den jsem zaspala, tak jsem raději vynechala 🙂

dasenka888
5. srp 2014

@maikkynna Ahoj, jsem zvědavá na Tvoje další teploty za naměřený cyklus, zkus měřit celý a nejlepší by bylo nařídit si budíka 🙂 Já to tak také dělám 🙂 Můj graf vypadá takto, bohužel v sobotu a neděli nebylo možno měřit, špatné podmínky, stanovalo se nepravidelný spánek apod 🙂
http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... No těžko říct co z toho mého vyleze, každopádně se nemohu dočkat na výsledek ať už takovej nebo takovej 🙂

maikkynna
5. srp 2014

@dasenka888 Ahoj, já měřím každé ráno přesně v 5:15. Jsem taky zvědavá 🙂 V době nízké teploty proběhly ovulační bolesti + špinění, ale ovu test nic nepotvrdil. Dnes jdu k Dr. jsem zvědavá, jestli ovu opravdu proběhla.

dasenka888
5. srp 2014

@maikkynna Jééé držím palce 🙂) tak pak dej vědět 🙂) No já beru na podporu menstruace na srovnání Gynex a jeřáb ptačí, když už se menstruace dostavila asi bude problém s ovulací ¨:( no uvidíme 🙂 Každopádně jsem napnutá jak nevím co :D Jenže plodný hlen nikde :( A to jsem docela i v klidu, páč mám dovolenou, tak užívám 🙂)) Hlavně nám sem pak napiš jak jsi pochodila u Dr. 🙂))

maikkynna
5. srp 2014

@dasenka888 Já už jsem vyzkoušela na podporu všechno možné a nemožné 🙂 Nakonec užívám femibion třetím měsícem a počkám, až co řekne Dr. Jdu do Reprofitu a tam už se snad dozvím víc. Mám hrozně dlouhý a nepravidelný cyklus :( Myslím si, že u mě taky k ovulaci nejspíš nedochází...

Já jsem měla dovolenou 14 dní a od včerejška jsem v pracovním procesu :/

dasenka888
5. srp 2014

@maikkynna A zkoušelas ten gynex a jeřáb ptačí ? Mě to dost pomohlo a také jsem měla pořádně dlouhé cykly :( Ale opravdu jsem nasadila a menstruace do čtyř dnů přišla a navíc to jsou jen bylinky 🙂 Sice ten gynex stojí okolo 450-500kč , ten jeřáb jen 80kč , ale myslím si ,že to za to stojí 🙂)

maikkynna
5. srp 2014

@dasenka888 Jeřáb ptačí i gynex jsem zkoušela, ale žádný výsledek :(

dasenka888
5. srp 2014

@maikkynna A jak sis ho dávkovala ? Já beru 3x7kapek gynexu a jeřábu 3x20kapek 🙂