Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

nadrinka
17. led 2018

Zdravím všechny spolubojovnice 🙂 13DC Ovitrelle, 14DC IUI a 15DC ovulace. Krásný folikul a úžasný spermiogram, tak moc bych si přála // 🙏

janickazabicka
17. led 2018

ahojky holky tak ja jsem na tom asi takhle 😀 zase houpacka 😀

lobella
17. led 2018

Ahoj holky... Ja mam cerstve po ovu, tak se nechame prekvapit...jinak premyslim, ze ted merit nebudu... Zbytecne se budu stresovat, zda teplota roste ci neroste... Tak to necham byt a zmerim treba az par dni pred ms... Co myslite? Asi budu napnuta jak struna, ale zkusim se zabavit...

janickazabicka
17. led 2018

@lobella ja ti to schvaluju take po potvrzene ovu uz nemerim. A pokud mi ted ovu vyjde zase mezi 20 a 30 dnem v mesici tak v unoru uz merit nebudu vubec ani ovu testy. protoze uz 4 mesice mi to potvrdili jestli i 5 je to jasny 😀

modrypitrisek
17. led 2018

@myjusiatko
@lobella

Děkuju 🙂 Článek z rodiny byl kdysi můj základ, měřím už poměrně dost dlouho. Nejvíc to komplikuje to, že každý zdroj uvádí něco jiného. Jsem čtenář, naštudováno mám kde co, a někdy si říkám, že snad by bylo lepší nepídit se... ale stejně mi to nedá. Nejspíš to bude opravdu toho šestnáctého, ale bylo by fajn, kdyby to bylo o den dřív. 9 dnů LF není moc velká výhra... ta informace o poklesu mi dala trohu naději, no. Jinak teda, ať neplácám jen tak naprázdno, tady tento měsíc, odovulováno, odsnaženo, tak snad budou výsledky 🙂)

myjusiatko
18. led 2018

@modrypitrisek zkus na prodlouzeni lf b6 a magnezium. 🙂
Drzim palce. Ono nejlip je vysvetleno v prirucce cenapu a kdyz ji nemas, tak ten clanek na rodine. Jinym bych se neridila.

modrypitrisek
18. led 2018

@myjusiatko Děkuju, beru už třetím měsícem, zatím asi žádná změna.

myjusiatko
18. led 2018

@modrypitrisek ja brala ted na prodlouzeni sarapis pro muze. Nevim zda pomohlo, ale tehotna jsem.

janickazabicka
18. led 2018

@myjusiatko ty jo tak to je dobry. A co to ten sarapis vůbec je a k čemu slouží?

modrypitrisek
18. led 2018

@myjusiatko Ty jo, tak to jsem ještě neslyšela. Díky, píšu si za uši a kdyžtak časem zapátrám. Mně se už jednou otěhotnět podařilo s bé šestkou, tak zatím doufám, že to vyjde i tentokrát 🙂

myjusiatko
19. led 2018

@janickazabicka jsou to vitaminy pro muze v andropauze :D obsahuji kys. Listovou, cesnek, materi kasicku atd. Z me lf 5dni bylo 8 a pak tehotenstvi. Ale mela jsem to doporucene od dr laznickove na prodlouzeni kratke lf kvuli kojeni. Jako nekojici jsem s lf nemela problem a otehotnela hned. Ten mesic kdy jsem ted otehotnela jsem k tomu prave pridala i magne b6.

modrypitrisek
19. led 2018

U mě roste, roste 🙂

suzzikk
19. led 2018

Holky,má pregnyl vliv na bazální teplotu ? Jdu tento měsíc v přirozeném cyklu na IUI,ale kvůli správnému načasování dostanu pregnyl a ráda bych zjistila kdy budu mít po pregnylu ovu.

nadrinka
19. led 2018

@suzzikk já se na to ptala minulý měsíc jelikož mi ovulace dle Ovitrellu a bt vůbec neseděla. Údajně může teplotu zvýšit, ovšem tento měsíc ukázkové. 13DC Ovitrelle, 14DC iui a dle BT 15DC ovulace, teď čekám co bude dál...

janickazabicka
19. led 2018

@myjusiatko jo aha to ja s LF nemam problem mam 14 az 15 dni. 🙂 tak to ja nebudu kombinovat doberu fertipronu a pak se uvidi 🙂

janickazabicka
19. led 2018

Ahojky holky tak ja jsem na tom takhle 😃 jo a dnes 12 DC

lobella
19. led 2018

@janickazabicka to je co za test? Jeste se v tom moc nevyznam... A hlavne moc testu neznam, myslim tim znacky..

lobella
19. led 2018

Jinak ja k dnesku takto... Dnes posledni mereni a cekam zda mrska dorazi... Jsem 4DPO

janickazabicka
19. led 2018

@lobella to je ovulacni test od dr. maxe 🙂

janickazabicka
20. led 2018

Ahojky holky takhle jsem na tom při sobotě 😁😁

svaska
20. led 2018

Ahoj, tak dneska po vyvolávačce 1DC, konečne po 61 dnech. Tak jsem zvědavá co se bude dit tento měsíc 🙂

janickazabicka
20. led 2018

@svaska teda to je teda taky pěkná doba. Tak snad už to teď bude vše v pořádku 😊

ileni
21. led 2018

Co si prosím myslíte o mém grafu?

svaska
21. led 2018

@janickazabicka už to bylo fakt hrozny. Jak ja bych si přála nějaký pěkný grafik 🙂 hlavně proto abych zase nemusela řešit nějaké problémy, to je vždycky na dlouho

myjusiatko
21. led 2018

@ileni zkusila bych test. 🙂

janickazabicka
21. led 2018

@svaska to ti věřím taky jsem asi 2X řešila hodně dlouhý cyklus 50 dní a to bylo na palici.

janickazabicka
21. led 2018

@ileni no tady to vypadá dobře. Jak máš dlouhé cykly?

janickazabicka
Autor odpověď smazal
Zobraz
janickazabicka
21. led 2018

Ahojky holky Já jsem na tom takto 😂

janickazabicka
21. led 2018

Holky teď trochu mimo téma. Jaké lino by jste volili do obýváku. Diky za tip 😊