Jdeme na to
ljd
11. črc 2007

Grafy BT. Vložte své taky

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉
pincola
1. lis 2015
Tady je graf.
crazynaa
1. lis 2015
Můj graf 🙂
crazynaa
1. lis 2015
@pincola, v grafech se moc nevyznám, ale určo bych se tento víkend posnažila 🙂 Nic tím nezkazíte 🙂
ladalav
1. lis 2015
@pincola no já si myslím, že OVu je poslední den nízké BT...to mi tady holky tak radily.. 🙂 a snažit bych se snažila taky...pokud je možnost a chuť 😃 někde i psala paní, že otěhotněla den po OVu

já mám zase takový graf...zítra by měla přijít MS , nevím jestli dorazí, ale nemusela by
crazynaa
1. lis 2015
@ladalav netestovala jsi??? 🙂 to bych nevydržela 😃 😃
ladalav
1. lis 2015
netestovala...měřím poprvé....ale bolí mě břicho a mám PMS...uvidím zítra co BT a snad koupím test 😉
crazynaa
1. lis 2015
@ladalav taky měřím první cyklus a jsem z toho jelen, od OVU se drží 🙂 před mi skákala dobře 😃 já tastovala dnes 7DPO a bílo 😢
ladalav
1. lis 2015
@crazynaa to je ještě brzo.....klídek
ladalav
2. lis 2015
tak dnes jsem to zkusila a sněhobílo...očekávám MS 😞
valeri10
2. lis 2015
@ladalav třeba se z toho ještě něco vyloupne žádnou paniku
crazynaa
2. lis 2015
@ladalav, taky mi dnes klesla na 36.7 🙂
ladalav
2. lis 2015
@crazynaa ale tak vypadá to dobře 🙂 máš ještě čas...třeba pokles -nidační..
já byla teď mrknout na lístek, a je tam ani ne miniduch...ale nedělám si naděje, četla jsem, že Mamatest bývá falešný a je to dost po olimitu
crazynaa
2. lis 2015
@ladalav já si právě dnes ty naděje začla dělat 😞 asi špatně 😞 dnes na testu vyrýsovaná ta ryska, kde by čárka být měla 😞 ach jo... 😞 😞 dneska mě popíchává v podbřišku, ale tak... ani nešpiním, ani nemám žádný výtok...
valeri10
2. lis 2015
@ladalav
@crazynaa holky vy lovkyně duchů 🙂
crazynaa
2. lis 2015
@valeri10 jj, máš pravdu 😃 😃 ale nic jsem nevylovila 😃
valeri10
2. lis 2015
@crazynaa tak třeba zítra. Jsem zvědavá.Budu tě sledovat 😃
crazynaa
2. lis 2015
@valeri10 taky jsem zvědavá, ale pchybuju ve středu jdu na Agolutin, a pak budu čekat na MS ]-(
valeri10
2. lis 2015
@crazynaa co to je Agolutin?
ladalav
2. lis 2015
@valeri10 jo a já si to tak zakazovala, ale dnes měla přijít MS , zatím nic =-)
crazynaa
2. lis 2015
@valeri10 vyvolávačka MS, chodím bohužel každý cyklus...
ladalav
2. lis 2015
@crazynaa a třeba už nepůjdeš 🙂
crazynaa
2. lis 2015
@ladalav dr říkal, že mi ji píchne i kdybych těhu byla, že mu to neuškodí, že to někdy dávájí na začátku těhu 🙂 takže mi zase píchne 2 ampule a strašněěěěě to bolííííí, je to olej, au, au chodím už 3 roky
andik.cz
2. lis 2015
Dnes 10DPO
ladalav
2. lis 2015
@crazynaa aha, tak to teda musí bolet :-o

@andik.cz to vypadá taky nadějně 🙂
crazynaa
2. lis 2015
@ladalav a ty jsi kolikatý dpo???
ladalav
2. lis 2015
@crazynaa 12 dní od OVU...ale asi nic, teď mám šílené křeče a je mi zima..klasický stav před MS :_((((
crazynaa
2. lis 2015
@ladalav no já jelikož MS nedostávám sama, tak už si tyto stavy nevybavuji 😞 neházej flintu do žita, něco jsem pročítala a někdo měl až 14 dpo ducha 🙂 Já bych taky tak moc chtěla 🙂 tak strašně, strašně moc 🙂 tak třeba se zadařilo, tak nesmutni ještě =-)
valeri10
2. lis 2015
@crazynaa
@ladalav já jelikož beru utrogestan tak jsem přestala měřit a jsem ráda. Jsem neskutečně v klidu. Při měření jsem vyšilovala každý den. A přemýšlím, jestli vůbec budu někdy znova měřit
crazynaa
2. lis 2015
@valeri10 docela Tě chápu, taky ráno přemýšlím, jaká bude teplota... ale dnes, dnes je to nějaké divné to břicho 😞 snad nemám cystu 🙂 ještě toho trochu 😃
ladalav
2. lis 2015
tak uvidím holky zítra podle BT...mějte se...pa pa zítra 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli