Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

pincola
1. lis 2015

Tady je graf.

crazynaa
1. lis 2015

Můj graf 🙂

crazynaa
1. lis 2015

@pincola, v grafech se moc nevyznám, ale určo bych se tento víkend posnažila 🙂 Nic tím nezkazíte 🙂

ladalav
1. lis 2015

@pincola no já si myslím, že OVu je poslední den nízké BT...to mi tady holky tak radily.. 🙂 a snažit bych se snažila taky...pokud je možnost a chuť 😀 někde i psala paní, že otěhotněla den po OVu

já mám zase takový graf...zítra by měla přijít MS , nevím jestli dorazí, ale nemusela by

crazynaa
1. lis 2015

@ladalav netestovala jsi??? 🙂 to bych nevydržela 😀 😀

ladalav
1. lis 2015

netestovala...měřím poprvé....ale bolí mě břicho a mám PMS...uvidím zítra co BT a snad koupím test 😉

crazynaa
1. lis 2015

@ladalav taky měřím první cyklus a jsem z toho jelen, od OVU se drží 🙂 před mi skákala dobře 😀 já tastovala dnes 7DPO a bílo 😢

ladalav
1. lis 2015

@crazynaa to je ještě brzo.....klídek

ladalav
2. lis 2015

tak dnes jsem to zkusila a sněhobílo...očekávám MS ☹

valeri10
2. lis 2015

@ladalav třeba se z toho ještě něco vyloupne žádnou paniku

crazynaa
2. lis 2015

@ladalav, taky mi dnes klesla na 36.7 🙂

ladalav
2. lis 2015

@crazynaa ale tak vypadá to dobře 🙂 máš ještě čas...třeba pokles -nidační..
já byla teď mrknout na lístek, a je tam ani ne miniduch...ale nedělám si naděje, četla jsem, že Mamatest bývá falešný a je to dost po olimitu

crazynaa
2. lis 2015

@ladalav já si právě dnes ty naděje začla dělat :( asi špatně :( dnes na testu vyrýsovaná ta ryska, kde by čárka být měla :( ach jo... :( :( dneska mě popíchává v podbřišku, ale tak... ani nešpiním, ani nemám žádný výtok...

valeri10
2. lis 2015

@ladalav
@crazynaa holky vy lovkyně duchů 🙂

crazynaa
2. lis 2015

@valeri10 jj, máš pravdu 😀 😀 ale nic jsem nevylovila 😀

valeri10
2. lis 2015

@crazynaa tak třeba zítra. Jsem zvědavá.Budu tě sledovat 😀

crazynaa
2. lis 2015

@valeri10 taky jsem zvědavá, ale pchybuju ve středu jdu na Agolutin, a pak budu čekat na MS 😠

valeri10
2. lis 2015

@crazynaa co to je Agolutin?

ladalav
2. lis 2015

@valeri10 jo a já si to tak zakazovala, ale dnes měla přijít MS , zatím nic 😕

crazynaa
2. lis 2015

@valeri10 vyvolávačka MS, chodím bohužel každý cyklus...

ladalav
2. lis 2015

@crazynaa a třeba už nepůjdeš 🙂

crazynaa
2. lis 2015

@ladalav dr říkal, že mi ji píchne i kdybych těhu byla, že mu to neuškodí, že to někdy dávájí na začátku těhu 🙂 takže mi zase píchne 2 ampule a strašněěěěě to bolííííí, je to olej, au, au chodím už 3 roky

andik.cz
2. lis 2015

Dnes 10DPO

ladalav
2. lis 2015

@crazynaa aha, tak to teda musí bolet 😲

@andik.cz to vypadá taky nadějně 🙂

crazynaa
2. lis 2015

@ladalav a ty jsi kolikatý dpo???

ladalav
2. lis 2015

@crazynaa 12 dní od OVU...ale asi nic, teď mám šílené křeče a je mi zima..klasický stav před MS :_((((

crazynaa
2. lis 2015

@ladalav no já jelikož MS nedostávám sama, tak už si tyto stavy nevybavuji ☹ neházej flintu do žita, něco jsem pročítala a někdo měl až 14 dpo ducha 🙂 Já bych taky tak moc chtěla 🙂 tak strašně, strašně moc 🙂 tak třeba se zadařilo, tak nesmutni ještě 😕

valeri10
2. lis 2015

@crazynaa
@ladalav já jelikož beru utrogestan tak jsem přestala měřit a jsem ráda. Jsem neskutečně v klidu. Při měření jsem vyšilovala každý den. A přemýšlím, jestli vůbec budu někdy znova měřit

crazynaa
2. lis 2015

@valeri10 docela Tě chápu, taky ráno přemýšlím, jaká bude teplota... ale dnes, dnes je to nějaké divné to břicho ☹ snad nemám cystu 🙂 ještě toho trochu 😀

ladalav
2. lis 2015

tak uvidím holky zítra podle BT...mějte se...pa pa zítra 🙂