Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

to2014
26. led 2016

@pekkaa aha takže ovulace dle grafu 15? Já myslela ze nejnižší teplota v nízkých teplotách :( a,když jsou dva dny po sobě ovu testy pozitivní ktery platí ?

mikejla_a
26. led 2016

@to2014 spíš je zvláštní ten jednorázový vzrůst na 37,7...to je hrozně moc, nebyla jsi tam nějak nemocná?

pekkaa
26. led 2016

@to2014 ne nejnizsich v nizkych. Presnejsi je posledni den nizkych teplot.
Ale muzou tam byt i vlivy ruznych faktoru a jednorazove odchylky a pak je to jeste mene presne.. Je potreba dodrzovat presne pravidla mereni.
Mohla si treba zrovna blbe spat nebo merila pozdeji a hned to muze udelat zvyseni teploty, pricemz by normalne byla jeste nizka..

mikejla_a
26. led 2016

@to2014 15. a 16. byly čárky stejně silné? jinak bych řekla, že ovulace opravdu byla v den nejnižší teploty... hmmm

valeri10
26. led 2016

@hunnyb vsadim se ze v nem za par dnu budeš🙂

hunnyb
26. led 2016

@valeri10 to je nejake zoufalecke vlakno, co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to2014
26. led 2016

@mikejla_a nebyla každé ráno 6:35 merim vstavam s detma do školy :( achjo

to2014
26. led 2016

@mikejla_a ano stejně silne

to2014
26. led 2016

@mikejla_a jen by me ještě zajímalo když 14. Dle grafu ovulace ale ovu test neg. 15. a 16. Ovulacni test pozitivní ... Já nevím dle čeho se řídit :(

pekkaa
26. led 2016

@to2014 a meris tam dole a nechodis v noci treba na zachod, nebo nebudis se?

hunnyb
26. led 2016

@valeri10 ja ted zacnu asi hledat.. ach ta moje zvedavost 😀...

to2014
26. led 2016

@pekkaa ano dole , nene nebudim a nechodim právě ze vše dodrzuju :(

pekkaa
26. led 2016

@to2014 dle mych zkusenosti je BT presnejsi, ja nemam dobrou zkusenost s ovu testy.
Ale BT zase muze ukazovat blbe, kdyz jsou tam treba nejake jine faktory.. Tezko rict.
Ja myslim, ze byla ovulace 15, kdyz si nakombinuju tvuj test a graf

pekkaa
26. led 2016

@pekkaa tak pak nevim, mozna patris ke mne a taky ti ovu testy ukazujou divne veci🙂

to2014
26. led 2016

@pekkaa a když je ovu test pozitivní tak to tam psali ze k ovu dojde do 24 hodin .. Ty vady já už normálně se jdu zastřelit :D největší paradox ze dvě děti mám a třetí prostě ne a ne :(

to2014
26. led 2016

@pekkaa a zas nevím zda jsme se trefili grrrr, tohle je poslední měsíc co merim a kupuju testy pac za ty vyhozene peníze už bych byla po umělým :D

pekkaa
26. led 2016

@to2014 na testy se vykasli, protoze to fakt jde strasne do penez kdyz musis testovat nekolik dnu za sebou, aby si to vychytala.. a stejne, jak rikam, me to ukazovalo nejak divne.. verila jsem BT. na to mi to krasne sedelo. i dle priznaku a hlenu.. a i tak se nam to povedlo 😉
nemivas ten ovulacni hlen? to by taky mohlo pomoct.. ja jsem nasla hlen, skocili na to, dalsi dny se mi to potvrdilo teplotou a 10 dnu na to prvni pozitivni tehu test 🙂..
mas pravidelne cykly? pokud jo tak vis ze kdyz ted to bylo kolem 13-16 tak dle toho si to muzes vypocist dalsi mesic a snazit se v tomto obdobi obden.

valeri10
26. led 2016

@to2014 říká se, že je nejlepší kombinovat více metod. Např. teplota a testy. My se snažili pár měsíců jen pomocí testů (a trefovali jsme se do ovu), teď jedeme dle teploty (do toho pregnyl a clostil, utrogestan) a stále nic. Tak nezoufej je to prostě o trpělivosti. Stanovila bych si asi týden kdy předpokládaš ovu a v tom týdnu se snažila ob den.

to2014
26. led 2016

@pekkaa
@valeri10 holky hlen nepoznam spis prostě nevím kde hledat ten čípek 🙈🙈🙈 jsem po konizaci čípku dva roky .. Ale poznam ji na sobě dle bolesti břicha vždycky píchání boleni

to2014
26. led 2016

@valeri10
@pekkaa omlouvam se jsem na mobilu a odeslalo se mi to dřív než jsem to poslala... Zkratka vždy me Pícha jeden vaječník ... Jsem z toho zmatená...

valeri10
26. led 2016

@to2014 já jsem po konizaci rok a na čípek se neodvažuju sáhnout. Jen ta myšlenka je mi prostě hrozně nepříjemná. Já hlen skoro neměla, nebo spíš měla, ale o dost dřív před ovu a nedávno mi tady jedna paní poradila ať před ovu piju grepový juice. že to má pozitivní vliv na hlen.

valeri10
26. led 2016

@to2014 Tak většinou píchá vaječník na kterém uzrává folikl (já jsem zase případ, že mě prostě bolí jen levý i když je folikl na druhé straně). A na utz nechodíš? Domluv se s mudr ať ti udělá před předpokládanou ovu utz

pekkaa
26. led 2016

@to2014 no ja mela ten hlen hodne. Az na intimce:-/
Tak se proste snazte ten tyden kdy si myslis, ze to je. A je lepsi radsi pred nez po. Kdyz uz je po ovulaci, tak uz je pozde. Ale spermie si tam muzou i par dni pockat, takze radsi drive nez pozdeji.

to2014
26. led 2016

@valeri10 to zkusim taky pit 🙂 minuly měsíc jsem byla a ovulaci dle utz určila 15. a 16.12. Takže doma jak říká muj "dokonaly jízdní rad" a nic z toho. .. Ted ještě únor a v březnu by nám prý trochu pomohla jak nevím :/ když už jsme u toho ja ten cipek asi nemám :D

werumka
26. led 2016

@to2014 Ahoj - a nedělala jsi ty testy i před tím 14. dnem? Nebo kdy jsi dělala první test?

to2014
26. led 2016

@pekkaa no každopádně jsem koukala a šance tam je ze 13.1. Tak uvidíme mrcha ma dorazit za 5 dni ... No ten hlen je mi prostě záhadou :(

valeri10
26. led 2016

@to2014 No jak jsem psala - my jsme se už několikrát dle testů nebo bt trefili a zatím nic z toho. Důležité je být v klidu a věřit, že to přijde. Já si prošla i hodně depresivním období kvůli tomu a k ničemu to nevedlo. Teď se snažím to brát pozitivně. Ovšem jak dlouho mi tahle nálada vydrží je ve hvězdách 😀

to2014
26. led 2016

@werumka ahoj první 14.1 a to bylo slabý a 15.1. Úplně sytá víc než ta kontrolní a to same 16. , 17.1uz zas slabe

valeri10
26. led 2016

@to2014 No tak to jsi tu úplně správně. Je nás tu hned několik na "čekací"listině 😀

to2014
26. led 2016

@valeri10 ja jsem v te fázi ted .. Já tak zavidim těm kulatým maminkam achjo jak dlouho se snažíte?