Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

natulaaa
9. bře 2010

Laurí prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím hodíš mi to zpátky jak to bylo kujííííííííííííííííííí,tam bylo poz.ovu na 12 a 13DC 😀 😀 😀 😀 🙂 ,hernajs,já dneska prdlajs udělám,už toho koníka vypínám,ale až za chvilku,až mi to Lauritka předělá 😀 😵

drndapetka
9. bře 2010

katka, a vy se snažíte 3.cyklus jak máš napísané v tabulke? Není na spermio ještě brzo?

katkamarek
9. bře 2010

kris no u nas je to presne tak isto, moji svokrovci fajcia, aj jeho sestra fajcila kym neotehotnela a on v zivote ani v ustach cigaretu nemal 😅

Ok Lauri, zavolam, ale musim aj s mm este prehovorit, lebo nechcem za jeho chrbtom ho objednat, na stranke pise, ze volat az po deviatej, takze skusim 😉

drndapetka
9. bře 2010

lauri, to je nespravedlnost 😠

lauritka
9. bře 2010

drnda este nema dieta, tiez ich velmi chce, ale nevie to obmedzit, povedal, ze to vsetko obetuje ale cigi nie 🙄

a priklad ma v rodine... jeho brata, takze tazko mu to vysvetlit. 😒

smouli ano myslim, ze si mi hovorila...

ale ten spg sa moze menit, jedne mesiac je horsi, jeden lepsi... takze by som to tak tragicky nebrala, dolezite je,ze vobec nejake spermie su 😉
a otehotneli tu to s horsimi diagnozami. priroda je silna carodejka 😉

moukuska
9. bře 2010

drnapetka: no jasne chlapi nepripustia ze by mohla byt chyba v nich, je to trochu smutne a ked argumentuju tym ze ked sme raz otehotneli musi byt chyba na nasej strane este duplom...moj je nastastie velmi ohladuplny a nic mi nevycita, proste sa to asi malo stat, ale tiez hodil tu poznamku... aspon by mohol uzivat nejake vitaminy na posilnenie alebo co ked uz nechce ist na vysetrenie. my zeny robime vsetko preto, odtrpime si to a chlapi dokopy nemusia nic robit. ach jaj

krisruska
9. bře 2010

Lauri, trošku oneskorene ohľadom tých výpočtov, ja mám ziaľ, ako nový člen VIP na jeden mesiac na skúšku!

drndapetka
9. bře 2010

lauri, máš pravdu 😉

kaculad
9. bře 2010

Kačí, Drnda mi tu otázku vzala z pusy. Taky jsem se chtěla zeptat, jestli není na spermio brzy. Navíc, osobně si myslím, že ten Tvůj duch byla špatně založená gravidita (odborný název od mého MUDr. když se jajco neuchytí), takže dle mého u vás problém nebude 😉

drndapetka
9. bře 2010

moukuska....My se snažíme o babátko 2 a půl roku a až teprve te´d šel mm na spermio, a až teprve teď začal brát vitamíny....Když už se mu začalo zdát, že to opravdu dlouho trvá 🙄 A Ty moje dvě nepodarené těhu byly podle něj náhoda....

katkamarek
9. bře 2010

petka ja si myslim, ze by to malo byt preventivne vysetrenie u muzov, ak sa zacina par snazit. Mozno si niekto mysli, ze je to unahlene, ale ja to beriem tak, ze ak by nahodou nebolo nieco v poriadku, tak mozme nasadit liecbu, vitaminy na podporu a zlepsenie, a keby som cakala, tak tym padom stracame podla mna cas. Nevidim v tom logiku, preco cakat rok?

elllla
9. bře 2010

mouku, mne dala moja gynekologicka na meno mojho mm 🙂

drndapetka
9. bře 2010

kaculad, vidělq bych to také na mikropotrat, ale ty má ženská několikrát než otěhu, ani o tom neví....Je to tím, že testuje dřív než by měla, to vyvolá falešnej poplach....hcg sice stoupat začlo, ale byla tam nějaká chyba, proto tělo vyloučilo vše MS. Můj doktor mi říkal, že je to o.k. Tělo si tak vybere to nejlepší na zahnízdění 😉

natulaaa
9. bře 2010

Lauri 😉 😵

krisruska
9. bře 2010

Katka i moja švagrina prestala ako otehotnela, len jej mužík je silný fajčiar a keď mala ich dcérka rok začala opäť, teraz to síce ľutuje, len už sa cigaretky nevie zriecť! 😒

Inak ako píše laurika "príroda je čarodej", je na to kus pravdy, ja mám kamošku, kt. lekár povedal, že určite tak ľahko neotehotnie a musí prejsť horm.liečbou. A teraz má krásne dvojičky prirodzenou cestou, kt. sa im podarili dokonca v svadobnú noc!

drndapetka
9. bře 2010

katka, u nás se spermio dělá až po roce nezdařeného snažení....Dřív by mě ho doktorstejně nenapsal ☹ nevím jak ej to u Vás, ale asi bych se zbytečně takto předem nestresovala....Vždyť už příští měsíc můžeš být klidně těhu 😉

lauritka
9. bře 2010

natulla uz to mas tak ako si chcela 😉 🙂

kris, tak potom ti to nevadi...

moukuska
9. bře 2010

ja si tiez myslim ze skor ako sa pary zacnu snazit o babätko by mali ist na preventivne vysetrenia ci je vsetko v poriadku a nie az po rokoch snazenia a nedajboze po potratoch. mna tiez manzel posielal ale sa nam smyklo a potratila som (co bola mozno nahoda alebo to malo nejaku skrytu pricinu) ale zeby aj on chcel ist tak to nieee. vypytam mu vymenny listok u gynkosa nech ide uz teraz, aby sme vedeli. nie len ja budem chodit po vselijakych vysetreniach. no nie? musime svojich manzelov vychovavat k zodpovednemu pristupu ! 😀

natulaaa
9. bře 2010

supéééér.Lauri dám na příznaky co byly a ty byly tento cyklus hodně jasné 😉 ,nebudu si nic nálhávat bílek je bílek a měkký čípek je holt měkký čipek,to se nedá ovlivnit počítačem 😉 🙂 😵

drndapetka
9. bře 2010

Kris, moje setřenica měla stejné problémy jako já.....dlouhé cykly, MS se jí skoro až ztrácela atd. Povídala vždy, že neotěhotní tak rychle, a teď je už v 6.měsíce těhu....Podařilo se jim první měsíc....A bylo to tím, že ona byla přesvědčena, že jim to nepůjde, tím pádem na to tak nemyslela a tělo bylokrásně fyzicky i psychicky na připravené 😉

katkamarek
9. bře 2010

petka aj u nas sa robi az po roku, ale moj dr. povedal, ze trosku zaklameme, ved to nie je ziadny zasah do tela ani nic podobne, len odovzda material a vysetri sa, tak nevidim dovod preco by sme to nemohli absolvovat teraz, len pre pokoj duse. 😉

lauritka
9. bře 2010

dobre natulla ;)

😅

krisruska
9. bře 2010

Drnda, Katka. Inak i môj lekár, i ostatní lekári, čo som počula nič nerieša, až po roku snaženia posielajú na rôzne vyšetrenia! Úprimne ja s tým nejak nesúhlasím. Veď ak sa pár rok snaží a nedarí sa im, je už z toho vystresovaní a nieto ešte ak im niekto po roku povie, že to bolo úplne zbytočné. Ja som za to, aby sa vyšetrenia robili, čo možno najskôr, už keď pár začína plánovať. My s mužíkom sme sa rozhodli, tak pred 4-5 mesiacmi, že by sme chceli bábo, ale začali sme sa viac snažiť a ja merať teplotu trošku neskôr! No ale predtým sme mali nechrán. sexík už 1-2 roky. Doteraz bolo so mnou všetko v poriadku a zrazu zistili, že asi nemám ovu, ak by som to vedela skôr, bola by som na to pripravená a dalo by sa to ti riešiť a liečiť!

drndapetka
9. bře 2010

moukuska, Ber to ale tak, že naše maminky, starky, tetičky atd. neměli takové možnosti jako my. Nikdo neposílal jejich muže na spermio, nikdo ani nevěděl, že žena potratila, nebyly UTZ, nebyly různá vyšetření jak zkontrolovat jestli je babátko zdravé a narodili jsme se my, zdravé sestřenky, zdraví bratránci.....Myslím si, že příroda si to umí zařídit tak, aby to bylo jejího zákona. Když člověk někdy moc zasahuje, tak je to ještě horší. Proto neberu léky, neberu hormony...věřím přírodě a svému tělu, že se napraví samo...Bude to možná trvat nějaký ten čas, ale raději si počkám a budu mít zdravé babátko, než bych na to spěchala, honila se po vyšetřeních a pak mě čekaly třeba ještě dva potraty ☹ Na to bych už neměla sílu. Je to všechno o "zdravé" psychice. Když člověk začne jančit, že se nedaří, tak se tuplem nepodaří 😔 Člověk nesmí tak tlačit a ztotožňovat se s tím. Já otěhotněla 2x, když jsem to nejméně čekala...a ani mě nepřipadalo divné, že mě bolí prsa, je mi na zvracení....A to jsem dítě chtěla....Akorát jsem to už nečekala a ono to najednou přišlo....Opravdu to funguje 😉 Je lepší se zaměstnat něčím jiným než myšlenkami na baby. Vím, je to těžké, ale dá se to 🙂

krisruska
9. bře 2010

Petka, no mne kedy povedal lekár niečo podobné...no veď mne také niečo i povedal 😒
A nie som veľmi pokojná!

moukuska
9. bře 2010

ja to zatial tiez nechavam viac menej na prirodu tak uvidime kedy sa zadari, zatial sa snazime iba kratko a zlahka, od juna ideme na ostro 😀 ale spravne, treba poziitvne mysliet a netlacit na pilu ako sa vravi. presne to som radila aj kamoske ktora sa tiez snazia o babätko nech sa nesleduje vobec, nech na to nemysli, nech si uziva s manzelom prijemne chvile. len zo zdravotneho hladiska by bolo dobre poznat ci nic nebrani, ci nie su nejake prekazky...

zakupanda
9. bře 2010

holky prosím co zanmená IP pokles díky. jsem to zapoměla

katkamarek
9. bře 2010

implantacny pokles, teda uhniezdovanie vajicka 🙂

zakupanda
9. bře 2010

a to je při nízké teplotě když mi třeba spadne s větší teploty chápu to správně či ne

krisruska
9. bře 2010

Petka, je to asi tak, len niekedy treba trošku prírode pomôcť. Za radikálne riešenie nie som ani ja!