Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

tun1ska
15. bře 2010

soldi,,,no kiežby.....ale to sa na mňa nem podobá 😒

toja
15. bře 2010

maja ja som neznalec 😀 ,prima je ceska??

tun1ska
15. bře 2010

toja- ano, CZ 😕

maja2
15. bře 2010

toja - ano
ved vies, ako je to s presnostou zaciatku programov
mozno o pol deviatej zacnu
ale uz sa tesim

soldi
15. bře 2010

tunis, 10 dpo je skutocne skoro. ale vsak uvidime rano ci klesnes alebo nie 😉

toji, tu duphastonovu ovu stale spochybnujem! 😀
clostil mam zajtra posledny den. pojdem do sprchy, skontrolujem krcok. vcera bol este stale makky a otvoreny a hore, tak dufam, ze sa uz po ms zatvara 🙂
a skutocne neverim, ze je mozna ovu pocas bratia clostilu 🙂
opytam sa na to ellly, ked pride a bambi 🙂

katkamarek
15. bře 2010

juuuj soldi prepac, ja som si to precitala, len som nereagovala 😉

takze to o tych ovu testoch ma hned napadlo rano, ze asi to nie je ok a bude to mat nejaky suvis s PCO, ja ale aj tak verim, ze ovulka teraz bude. V prvom rade, ked ma dr. take podozrenie, tak chod na HP

maja2
15. bře 2010

soldi - tiez ides pozerat TV?

toja
15. bře 2010

maja nemame primu, napises mi co si sa dozvedela?

soldi
15. bře 2010

katka, vsak ja som bola na HP, a mi povedala ze mam zvyseny LH, ale ze to je preto, ze som dlhsie nemala ovu. 🙂 a sa mas, ze pekne ovulkujes 🙂 a ako vyzerali Tvoje vajecniky, ked zas povedal pco?

maji, idem, ale asi panelak 🙂

elllla
15. bře 2010

no, babulky, este teraz sa trasiem... mali sme riadnu vymenu nazorov so susedou, mm na nu strasne krical, ona na neho, nastastie sa nikomu nic nestalo... zase zafajcila cely pristor pred vchodovymi dverami, nam to potom vsetko taha do bytu... a zase dava smeti von z bytu pred dvere a tam su aj tri dni... teraz sa musime ukludnit a nejako to rozdychat...

skoda, ze my primu nemame... takze budem tu.... sama?

natulaaa
15. bře 2010

Soldi,tak v tom případě si už asi o mě myslíte,že jsem asi uplný debil,já ho mám fakt tvrdý a je uzavřený ,pověřím tím vždycky i manžu,tak jsem ho zavolala dneska do sprchy a zase -tvrdý a zavřený,já to fakt nechápu,ježiš at už je středa 😔

soldi
15. bře 2010

elll, chuda, zly sused, to je jedna z najhorsich veci. neskusala si tu 112? mozes povedat, ze ohrozuje aj samu seba, to su povinni prist.

ell, vsak nemoze byt ovu pocas brania clostilu 🙂 mame s tojou rozlisne nazory na to 😉

toja
15. bře 2010

elli to ste sa hadali s tou chorou?

soldi
15. bře 2010

natul, my praveze Tebe verime, testu nie 😉 😵

toja
15. bře 2010

soldi ja nemam nazor, ja to nepoznam 😀 ,ja len tak premyslam

natulaaa
15. bře 2010

holky ted u nás záčína nějaký nový seriál,jmenuje se zázraky života a je to gynekologii,miminkách,umělem oplodnění,vypadá to dobře,ted se tu zrovna narodilo mimi ze zkumavky,já budu zase bulit 😵

toja
15. bře 2010

natulaaaa kdeeee? na prime? nemam primu ☹ ☹

elllla
15. bře 2010

soldi, prave dnes sme to preberali inde, sme riesili, ci je skorsie ovulka s clostilom alebo bez neho.. ale na nic sme zatial neprisli..
tu je rozdiel medzi klasickou ovulkou a clostilovou ovulkou:
Normal Ovulation
When you're menstruating normally, little follicles grow inside your ovaries. Each of these follicles contains an egg, which it nurtures. Over the course of the month, the follicles grow and mature as do the eggs they contain. The follicles also produce oestrogen. At the beginning of your cycle when the follicles are small, they don't produce much oestrogen and your oestrogen levels are low. These low oestrogen levels trigger the production of Gandatropin Releasing Hormone, or GnRH, which in turn stimulates your pituitary gland into producing Follicle Stimulating Hormone (FSH). The FSH prompts the follicles to grow larger and as this happens, the level of oestrogen in your body increases. The higher oestrogen levels cause a release of Luteinising Hormone (LH), known as an LH surge. This surge triggers the release of a mature egg from the ovaries, down into the fallopian tubes and into the uterus. The egg is usually released between 12 and 24 hours following the LH surge. To get pregnant, you just need to make sure that healthy sperm meets the egg - which is, of course, sometimes easier said than done.
Ovulation With Clomid
Clomid attaches itself to parts of the brain called oestrogen receptors. These receptors are what enable your brain to tell accurately how much oestrogen is in your body and whether or not it needs to produce more or less. Clomid blocks these receptors and tricks your brain into thinking that your oestrogen levels are lower than they really are. The brain therefore sends a signal out to the body that it needs to produce more GnRH, which in turn stimulates the production of FSH. The FSH causes the follicles in the ovaries to grow larger and mature and helps them nurture the eggs they contain. The follicles also produce oestrogen and the increase in oestrogen triggers the LH surge, which tells the ovaries to release a mature egg. And there you have it - ovulation! Now what you have to do is make sure that egg gets fertilized!

soldi
15. bře 2010

natula, maja, ja vas obdivujem ze sa na to dokazete divat. ja by som chytila taku tuzbu po dietati, ze by ma to az bolelo 🙂

katkamarek
15. bře 2010

soldi, zatial som mala, podla teplot, ale co ja viem co bude teraz?

moje vajecniky vyzerali podobne ako ta fotka, co sme si ju tu pridavali, ze ako vyzeraju pco vajecniky, ja som na to pozerala a tak sa mi zdalo a potom aj dr. povedal, ze tak vyzeraju 😒

soldi a kedy si bola na HP?

soldi
15. bře 2010

ellla, jaaaj, no ale to mi moc neodpovedalo na moju otazku 🙂 ale osobne si myslim, ze nie, lebo to by folik musel zacal rast este pocas ms, tak ako to mala lauritka 🙂 a dosli ste k niecomu v tej diskusii?

katka 😒 a minule si ich tiez tak mala?
na HP som bola v oktobri na 5 dc po vyvolavacke.

natulaaa
15. bře 2010

toja na primě 😉

soldi
15. bře 2010

toja, reklama??? uz im fakt je..... 😨

natulaaa
15. bře 2010

holky zrovna tam nějakou dlouhátánskou jehlou zaváděli do dělohy,nevím,jak se zrovna toto jmenuje,myslím,že KET,nevím nekecám blbosti? já se v tom zatím neorientuju v tom umělem oplodnování

soldi
15. bře 2010

ket je myslim umele oplodnenie zo zmrazenych embrijok. a aspon je uspata?

natulaaa
15. bře 2010

Soldi,tak to mi zase nevadí,to já se ráda přiučím,aspon se pak nebudu blbě ptát vás.Jak jsem tak pochopila,tak to je to o asistované reprodukci,vééélice zajímavé 😉

natulaaa
15. bře 2010

Soldi právě že né,vnímala 😉

soldi
15. bře 2010

a nebolo to iui? kam jej davali tu ihlu? a zavadzali jej spermie ci embrija?

natulaaa
15. bře 2010

Holky určitě to budou dávat i u Vás,ale až to bude,tak to už nebudete potřebovat,to už budeme určitě všechny těhotné 😉 😉 😉 😉

soldi
15. bře 2010

natula, my mame primu, ale plati, co som pisala vyssie. ze ma to prilis boli sa na to divat 🙂